Jump to content
Dogomania

Katowice 2007


musia

Recommended Posts

[quote name='jo-jo']Wszystko zależy od Jojeczka, ale prawdemówiąc jakoś nie mamy "weny" żeby jechac do Katowic



Do porównania o NSwR, wchodzą suki z lokata I i oceną dosk, z klas pośredniej, otwartej i championów.[/quote]

[quote name='cockermanka']Wygląda dokładnie tak,jak do tej pory - tylko nazwy tutułów się zmieniły...[/quote]

[quote name='efra-husky']panienkabubu w regulaminie napisane jest:

...


[LEFT]natomiast[/LEFT]

...

[LEFT]także jak widać w tytule NDSwR młodzież nie bierze udziału ;)


[/LEFT]
[/quote]


oki dziekuje bardzo :) a co to chcialam napisac... aha juz wiem :) Czyli suka, ktora ma Zw.Ml jest automatycznie NMSwR ??? Czy jak to jest? bo nie rozumiem tego troche. W sumie nie mam suki w mlodziezy bo juz za stara, ale warto wiedizec, na przyszlosc :cool3:


ja zaczynam miec stresa, zwlaszcza, ze suka zaczela linieć......... :placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaur']Tak trochę na "ostatnią chwilę".
Czy ktoś jadący w piątek z okolic Wrocławia znalazłby może miejsce dla jednej osoby i dwóch psów w transporterkach?
Oczywiście dokładamy się do kosztów podróży.[/quote]

Ponawiam pytanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']oki dziekuje bardzo :) a co to chcialam napisac... aha juz wiem :) Czyli suka, ktora ma Zw.Ml jest automatycznie NMSwR ??? Czy jak to jest? bo nie rozumiem tego troche. W sumie nie mam suki w mlodziezy bo juz za stara, ale warto wiedizec, na przyszlosc :cool3:


ja zaczynam miec stresa, zwlaszcza, ze suka zaczela linieć......... :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote]

Suczka, która ma Zw. Mł. staje do porównania z psem, który też ma Zw.Mł o tytuł [B]Najlepszego Juniora w Rasie[/B].
Nie ma w młodzieży odpowiednika dorosłego tytułu NDSwR ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Wszystko zależy od Jojeczka, ale prawdemówiąc jakoś nie mamy "weny" żeby jechac do Katowic[/quote]
chyba wiem co czujesz :roll:;)

[quote name='jo-jo']
Do porównania o NSwR, wchodzą suki z lokata I i oceną dosk, z klas pośredniej, otwartej i championów.[/quote]
a weterani ?? wchodzą o BOB'a, to chyba o NSwR i NPwR też ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi']a weterani ?? wchodzą o BOB'a, to chyba o NSwR i NPwR też ?[/quote]

Nie. Weterani wchodzą tylko na BOB. Tak jak Najlepszy Junior w Rasie, który też wchodzi na BOB, a na NDPwR i NDSwR nie.
Dodatkowo weteran wchodzi tylko pod warunkiem uzyskania I lokaty i oceny doskonałej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erloy']Nie. Weterani wchodzą tylko na BOB. Tak jak Najlepszy Junior w Rasie, który też wchodzi na BOB, a na NDPwR i NDSwR nie.
Dodatkowo weteran wchodzi tylko pod warunkiem uzyskania I lokaty i oceny doskonałej.[/quote]
To teraz już mam całkowitą jasność :)
Dziękuję :)

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Suczka, która ma Zw. Mł. staje do porównania z psem, który też ma Zw.Mł o tytuł [B]Najlepszego Juniora w Rasie[/B].
Nie ma w młodzieży odpowiednika dorosłego tytułu NDSwR ;)[/quote]
Skoro tak tu sobie dyskutujemy na temat przyznawania tytułów, to może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w karcie oceny nie ma tytułu "Najepszy Junior w Rasie"?

Link to comment
Share on other sites

Tego tytułu nie ma w karcie oceny właśnie wg REGULAMINU:

[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][LEFT]"Karta oceny powinna zawierać następujące dane:[/LEFT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][LEFT]nazwę wystawy, datę wystawy, numer katalogowy, nazwę psa, rasę, płeć, nr rodowodu i rejestracyjny, klasę,
krótki opis stanowiący uzasadnienie oceny i lokaty psa, ocenę i lokatę psa, ewentualnie przyznany tytuł,
medal i wyróżnienie ([B]CWC, CACIB, Zwycięzca Młodzieży, NDPwR - Najlepszy Dorosły Pies w Rasie,[/B]
[B]NDSwR - Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, ZR - Zwycięzca Rasy[/B])."[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi']chyba wiem co czujesz :roll:;)[/quote]

Ja prawdemówiąc po ost wyprawie do Głogowa jeszcze nie odpoczęłam, i jakoś ogólnie po Polsce nie chc emi sie jeździć :oops:

Dlatego chce już maj i może wkońcu zagraniczne wojaże :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='flashka-g']Jedzie moze ktos w piatek pociagiem pośpiechem, ktory jedzie przez Opole i jest w Katowicach o 8.43?[/quote]
Niewiesz jak dojść z dworca? To 800 metrów :) - zapytasz sie o Spodek to Cię skieruja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zarazah']Skoro tak tu sobie dyskutujemy na temat przyznawania tytułów, to może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w karcie oceny nie ma tytułu "Najepszy Junior w Rasie"?[/quote]
[quote name='efra-husky']najwidoczniej zarząd wprowadzając zmiany w regulaminie o tym tytule zapomniał :evil_lol:[/quote]
[quote name='Zarazah']Hehe! Na to wygląda :evil_lol:[/quote]

Na starych kartach ocen też nie było tytułu Najlepszego Juniora. Były tylko: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Pies/Suka w Rasie, CWC, Zwycięzca Rasy.
Tytuł Najlepszego Juniora w Rasie (wtedy nazywało się to po prostu Najlepszy Junior) sędzia wpisywał odręcznie.

Link to comment
Share on other sites

Niezupełnie... :roll:
W niedzielę od 10:00 na ringu honorowym trwać będą eliminacje w konkursie Junior Handling/Młody Prezenter.
Potem, ok. 11:30 zaczną się finały I Halowych Zwodów Feisbee w MiniDistance o Puchar Grand Prix.
Dopiero po zakończeniu zawodów planowane są pokazy frisbee freestyle, tańca z psami i ewentualnie psienia.
A od 16:00 konkurencje finałowe... i w końcu BIS :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...