Jump to content
Dogomania

Dolegliwości zdrowotne ONka.


14ruda

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a czytalas tak ogólnie o ,,sukcesie" medialnym glukozaminy i przereklamowaniu ? dlatego zrezygnowalam z ludzkich wlasnie preparatów które miały głownie to w skladzie . tak mysle ze przy tym co dostaje teraz jest nieźle , tzn przy takich obciążeniach kryzysy mielismy tylko po snieznych zaspach , po godzinnym namiętnym strózowaniu wzdług płotu .

co to jest MSM ?

Link to comment
Share on other sites

juz widze
[URL]http://www.kulturystyka.sklep.pl/index.php/cPath/63/MSM.html[/URL]
to to ????
anieeeetaaaaa , przyznaj sie :evil_lol: ,psy to przykrywka ???? pakujesz troszeczke ??? :diabloti:

juz sie zabieram za czytanie o msm


msm dobrze brzmi , no i kolagen obowiązkowo . moze ktos mądrzejszy napisałby mi jak cos takiego dawkowac , dawka nie profilaktyczna ale lecznicza raczej . dla psa 42 kg

[URL]http://www.kulturystyka.sklep.pl/index.php/cPath/63/MSM.html[/URL] msm

no i ta chrząstka tez ciekawie wyglada

[URL]http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/cPath/172/products_id/1157/products_name/universal-shark-cartilage-chrzastka-rekina-60-tab1000mg.html[/URL]

czy dobrze kojarze ze jesli oni piszą 1 tabl to 1 porcja to zakladam ze na psa by taką 1 porcją bylo 1,2 tabletki ? piszą dla człowieka 3- 6 tabl.dziennie . zakladajac max przyjecie 6 to dla psa bedzie 3 ?

Link to comment
Share on other sites

[B]Monika,[/B]
czytałam :cool3:
MSM to "biosiarka" - mało jest w necie o niej ale troszke można przeczytać tu[URL="http://www.kulturystyka.sklep.pl/index.php/cPath/63/MSM.html"]MSM[/URL] i tu [URL="http://www.interlek.pl/olimp-kaps-p-602.html?osCsid=d6c2cf1f01b70dab6e5b3c3ac94537f8"]MSM[/URL] i tu [URL="http://www.bioterapia.pl/formor.html"]MSM[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, musze z sunię wziaść do jakiegoś lepszego weta:roll: Wygryzła sobie na boku sierść i ciągle sie drapie i liże... :placz:Ogólnie nie możemy trenować bo co chwile się drapie... Musze dzisiaj znaleść jakiś gabinet bo w niedziele z rana jade nad morze pływac i pies zostaje z Dawidem....

Link to comment
Share on other sites

Macie jakies metody, pomysly, patenty, witaminy czy odzywki, zeby psu nie scieraly sie tak szybko zeby? Gnojek w kwietniu skonczyl dwa lata, dokladnie dwa lata temu zaczal przygode z gryzieniem, a juz ma wyraznie starte kly. Nasz pozorant tez twierdzi, ze jak na swoj wiek i ilosc pracy na rekawie kly starte sa mocno. Myslalam, zeby moze kupic nakladke z materialu ringowego, tylko nie wiem czy to cos da (bo ja to sie niewiele na sprzecie do obrony znam) i jak to wplynie na ogolna prace psa na rekawie. no i moze go czyms wspomoc, chociaz w sumie nie mam pojecia czym :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Animacja']A bawisz sie z nim piłkami tenisowymi? [/quote]

Raczej sporadycznie, szybko je niszczy. Kolega czasami mu przywiezie, bo pracuje obok kortu tenisowego, to przywozi gdy znajdzie, ale to jest...raz na 2-3 miesiace. Na codzien ma pilke z miekkiej gumy albo piankowe (do wody). Gryzaki ma ze skory, jute odstawilam, bo mialam kiepski jutowy gryzak i przestawilam sie calkowicie na skorzane gappay'a.

Link to comment
Share on other sites

pilki tenisowe to koszmar dla psich zebow.mnie mrozi jak widze ludiz ktorzy rzucaja radonie je pieskom a potem dziwia sie ldaczego psy maja pociete szkliwo:shake: .
to nie bylo do ciebie saJo-tak ogolnie mi sie przypomnialo:roll: .
saJo-generalnie od juty zeby nie powinny schodzic tak szybko ale to juz zalezy od psa.jesli leca-kup ringowa nakladke.
ja mam problem z chita bo ulamala sobie koncowki gornych klow na rekawie.nie iwme-moze jej zalakuje-ile to kosztuje w stolycy ?8)

Link to comment
Share on other sites

Na tej ringowej nakladce moze cwiczyc caly czas, czy na zmiane z juta, zeby potem nie mial problemu?? Tzn jemu to raczej wsio ryba co gryzie, chodzi mi raczej o to, czy technicznie trzymanie juty i materialu sie rozni?

Ja nie lubie tenisowych pilek, dlatego ich nie uzywam (ani to trwale, ani nie plywa w wodzie). Noooo, ale Mariusz jak znajdzie to daje synkowi pile i potem Maksio daje Gnojkowi (albo Maks znajduje ta pilke sam i chowa dla Łysiego), a nie wytlumacze 3,5 letniemu dziecku, ze taki prezent nie jest dobry dla pieska. Zwykle i tak po chwili wymieniam mu na wlasna pile, bo latwiej mu sie rzuca guma.

No wlasnie, ile takie lakowanie kosztuje? Pi razy drzwi? Bo pewnie i tak bede musiala jakiegos ludzkiego dentyste prosic, bo psiego stomatologa w Olsztynie raczej nie ma, a gnac do wawy nie za bardzo mi sie chcee.

W [URL="http://www.ipo-sklep.pl"]www.ipo-sklep.pl[/URL] sa dwie nakladki, z Polytanu i HST, jak mysliscie ktora leprza? I czy jest duza roznica miedzy nimi?

Link to comment
Share on other sites

ja bym wziela ta z hst jesli mam byc szczera.podchodze nieufnie do takich ocozjebnych nakladek pt"zeby pies wiedzial ze ma lapac w kolorku A a kolorek B jest fujku-fujku.
jak mu jest wszystko jedno[bo np.nasze grupowe onki psy wola jute]to masz fajnie-wystarczy mu co trzeci trening na jucie zeby sie nie rozleniwil[ale to chyba mu nie grozi:evil_lol: ]..

Link to comment
Share on other sites

A przyznam sie szczerze, że nie wiem ile kosztuje lakowanie my to mamy w pakiecie ze zdejmowaniem kamienia. Dowim sie ale jak wrócę z wygnania. Sajo możesz zalakować w swojej lecznicy poprostu zamów preparat w hurtowni kolejność kamień, polerowanie ( jak nie wypolerujesz to kamień będzie baaaaardzo szybko narastał ), lakowanie. do lakowanie nie trzeba super sprzętu wystarczy szczoteczka elektryczna. Moje znoszą te zabiegi na żywca ale one maja prawie codziennie zęby myte szczoteczkę elektryczną :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ja bym wziela ta z hst jesli mam byc szczera.[/quote]

Ufffff, bo mialam goopie przeczycie, ze jak zwykle drozsze=leprze.

[quote name='ayshe']podchodze nieufnie do takich ocozjebnych nakladek pt"zeby pies wiedzial ze ma lapac w kolorku A a kolorek B jest fujku-fujku.[/quote]

:roflt:

[quote name='ayshe']jak mu jest wszystko jedno[bo np.nasze grupowe onki psy wola jute] to masz fajnie- [/quote]

Tzn. wiesz, ja nigdy tego nie sprawdzalam, ale np na gryzakach nie widze roznicy z czego jest gryzak, wazne ze jest, wiec mam nadzieje, ze z nakladka bedzie tak samo.

[quote name='ayshe']wystarczy mu co trzeci trening na jucie zeby sie nie rozleniwil[ale to chyba mu nie grozi:evil_lol: ]..[/quote]

Noooooo, mysle ze mu nie grozi.

Gnojek nie ma ani sladu kamienia na zebach. Ten lak mozna nalozyc zwykla szczoteczka elektryczna? Taka dla ludziow? Toz ja sama moge to zrobic.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przeczytałam "życiorys" psa Art z Lipin, psie, ktory na MCR, MŚ i WUSV wielokrotnie startował i dostawał 99-100 za obronę. W wieku 6 lat miał bardzo skomplikowana operację na kręgosłupie a potem wrócił jeszcze do sportu i nawet startował jeszcze na MŚ i WUSV oraz MCR. Trochę mnie to napawa optymizmem choc i tak nadal pierońsko się boję o tego pierdołę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...