Jump to content
Dogomania

Dolegliwości zdrowotne ONka.


14ruda

Recommended Posts

[B]LAZY[/B] - jeśli Jagowemu podejdzie Solid Gold, to będę ciągnąć ze Szwajcarii:diabloti:. U nas nie znalazłam, a niemiecki dystrybutor nie ma wersji płatkowej :(. Się pomyśli i się zrobi:diabloti:. Artemisa z Czech ciągnęłam, Orijena z Niemiec jak u nas nie było, to i tą karmę zorganizujemy:evil_lol:.
Tylko żeby podeszła...:mad:.

[B]Gin[/B] - ja analizuję wszystko - ten typ tak ma:diabloti:, czytaj: skrajne czepialstwo w każdej dziedzinie, która dot. mojego futra :D.
Proszę się nie sugerować(!);)

Koopy się 'odmienieły' - dalej spooro, ale teraz robione 'po kawałku':hmmmm:. Dziiiwnie, ale poczekamy - zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

do niedawna - jakis miesiac temu jeszcze czy cos kolo tego?? - w zooplusie solid byl w dowolnych workach - tzn w duzych tez ...dopiero ostatnio cos go nie ma :( a byly wszystkie wersje z 5 bodajrze...moze przed nowym rokiem wyzbywaja sie zapasow ? i od stycznia znow bedzie ? bo i timberwolfa nie maja a byl...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

no nie zeby dolegliwosc , ale moze ?? źabowski troche zwiekszyl ilosc moczu wydalanego wiec zrobilam mu badania moczu i krwi . krew cala piekna ksiązkowa , mocz ma ph złe . mam mieszac karme urinary do zwyklej w stosunku 30 do 70 % . z czego toto sie bierze ? jedzenie ? skłonnosci ? cos jeszcze zbadac ? czy moge cos zmienic moze w zywieniu by nie stosowac tego royala ? jest bardzo drogi , szczescie ze to stosunek 30 do 70 ,a nie 70 do 30 .

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli mocz trzeba zakwasić, to są specjalne pasty, np. Uro-pet (ona chyba jest kocia, ale psom też się podaje). Można też zrobić to witaminą C, żurawiną... Tylko przy dużym psie trzeba by chyba podawać ogromne ilości.
Zerknij też na karmy Trovet, są sporo tańsze od RC, tylko nie wiem, czy mają urinary.

Co do przyczyny, może Ziaboląg podziębił sobie pęcherz i to pierwsze - w porę wyłapane - stadium stanu zapalnego? Stawiałabym właśnie na to, bo jeśli wcześniej nue miewał takich przypadłości, a w ostatnim czasie nie zmieniałas karmy, to genetykę i jedzenie można chyba wykluczyć?

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie tak mniej wiecej obstawil wet ze cos moze na podlozu przeziebieniowym systemu sikającego . mysle ze moze jak zuzyjemy tą opakowke tego royala zbadamy znów mocz , moze wroci do normy to ph ? bo sika juz ładnie ,tzn ilosciowo w normie mysle (dzis mamy jeszcze jeden juz ostatni zastrzyk- antybiotyk ) . akurat źabowski w kwestiach zdrowotnych (poza łokciem oczywiscie) jest zupelnie bezproblemowy , zero od zawsze klopotów jakichkolwiek z trawieniem czegokolwiek , zero problemow skórnych , wyniki krwiowe ładne , serce tez kiedys mu przebadalam , ehhh tylko ten drobiazg jeden ,łokietek.

Link to comment
Share on other sites

no i juz mamy wlasciwe ph sikania . czyli sprawa opanowana , sikamy tez juz w normie ilosciowo i na chłopaka :evil_lol:. mam dawac 1/5 tej urinary jeszcze z m-c i zbadamy czy wszystko nadal bedzie ok . wet powiedzial tez ze ze wzgledu na to ze ruda kastratka powinnam i jej dodawac troszke tej karmy ze względu na te zakwaszania . o co to moze chodzic ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...