Jump to content
Dogomania

Czekoladowe szczenięta- jeszcze tylko jedna sunia czeka na dom!


Mosia

Recommended Posts

[quote name='Mosia']
Jak widać, wszystko dobrze się kończy, umowy podpisane, pieski w nowych, super domkach...
Pozdrawiam wszystkie osoby które nie wierzyły w to że psiaki znajdą nowe domy oraz tych, którzy potrafili jedynie obrażać :):):)
[/QUOTE]
Parę domów mniej dla bezdomnych psów, które były na świecie dawno przed tymi szczeniakami - rzeczywiście, happy end...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='filodendron']Parę domów mniej dla bezdomnych psów, które były na świecie dawno przed tymi szczeniakami - rzeczywiście, happy end...[/QUOTE]

Komentować nawet się nie chce ...
Wszystko mi opadło po raz kolejny.

Link to comment
Share on other sites

Mi też. Do niektórych jak grochem o ścianę. I nikt nie mówi, że Ci ludzie mieli brać stare schorowane psy - mało jest szczeniaków w schroniskach, w domach tymczasowych? Ot, kilka więcej się w tym schronisku zestarzeje, po prostu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skrzeli']Komentować nawet się nie chce ...
Wszystko mi opadło po raz kolejny.[/QUOTE]

Mnie także, ratujmy słitaśne ślepe szczeniaczki, oł je. W pełni popieram i filodendron, i Martens.

Link to comment
Share on other sites

Nikt tu nigdy nie napisał - ratujmy słitaśne ślepe szczeniaki, więc proszę nie dopowiadać tego co niektórym pasuje.
Wszyscy mają tu jeden cel - żeby zmniejszyć problem bezdomności. Osoba, która zajęła się ślepym miotem nie jest twórcą całego tego zła, choć jest tak traktowana.
Najpierw było, że się żali, że nie da rady, teraz że się chwali, że dała.
Zresztą już od dawna dyskusja dotyczy wyrośniętych psiaków, a tu dalej żale jak to zabierają miejsca innym.

Link to comment
Share on other sites

Ok, dała. A te maluchy, zamiast zostać uśpione, wygenerowały być może kolejne psy, takie, jak Perełka ([url]http://www.dogomania.pl/threads/206150-TRAGEDIA!!!-Ca%C5%82a-%C5%82ysa-mikro-sunia[/url]...), od 6 lat, czyli od szczeniaka, kiedy to było ZDROWA i MŁODA, w schronisku. Szacun. Naprawdę... Perełce i jej towarzyszom niedoli zaś kulka w łeb, bo już stara i schorowana, kto by chciał. Tak się zmniejsza populację niechcianych psów. Generuje się tylko szczenięta. Ciekawe, ile i kiedy wróci z adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Owszem - różne są sposoby na zmniejszenie populacji niechcianych psów.
Również usypianie nieadopcyjnych (tylko komu to oceniać, które to?), skracanie cierpienia chorującym, ale jeśli ktoś ma życzenie swoją energię i czas przeznaczyć na ich ratowanie i zapewnienie im lepszego życia to ja po prostu to szanuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...