Jump to content
Dogomania

Szkielet boksera - Fundacja SOS Bokserom


Kapsel

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Osz .... Szkielet psa! :(
Ach dobrze, że boksie mają takie właśnie charakterki cudne. Ja do dzisiaj nie mogę się nadziwić, że nasza chudzinka od początku była po prostu aniołem. Jak ogonek merda to już oznaka, że chłopak wyjdzie z tego :) Trzymamy kciuki mocno!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emhokr']Kapsel, zjem Cię... wracam do domu i walę coś w konto... nie mam duzo, konie mnie zjadają, ale coś wysuplam...

nie trawie sukinsyństwa ludzi ;/ czemu nie wolno strzelac do niektórych?![/QUOTE]

TZ mój teżchciał pozwolenie na broń jak zobaczył foty :(

Link to comment
Share on other sites

Waży 20 kg i jest CUDOWNY, cieszy się i merda ogonem cały czas, chce się przytulać, uwielbia ściagać sobie moje ubrania, robi z nich stos i kładzie się na nie.
Jest bardzo grzeczny, siada i patrzy człowiekowi prosto w oczy a jak tylko zobaczy, że sie na niego spojrzało, biegnie i probuje sie władować na kolana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Germaine']Waży 20 kg i jest CUDOWNY, cieszy się i merda ogonem cały czas, chce się przytulać, uwielbia ściagać sobie moje ubrania, robi z nich stos i kładzie się na nie.
Jest bardzo grzeczny, siada i patrzy cz,łowiekowi prosto w oczy a jak tylko zobaczy, że sie na niego spojrzało, biegnie i probuje sie władować na kolana.[/QUOTE]

kwintesencja boxia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Germaine']Waży 20 kg i jest CUDOWNY, cieszy się i merda ogonem cały czas, chce się przytulać, uwielbia ściagać sobie moje ubrania, robi z nich stos i kładzie się na nie.
Jest bardzo grzeczny, siada i patrzy człowiekowi prosto w oczy a jak tylko zobaczy, że sie na niego spojrzało, biegnie i probuje sie władować na kolana.[/QUOTE]

Jeżeli on waży teraz 20kg i tak wygląda,to pewnie jak się go podkarmi to będzie ważył 40kg,bo to widocznie duży boksiołek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...