Jump to content
Dogomania

Schronisko w Swarzędzu.


Recommended Posts

[quote name='Jurek2050'][B][FONT=Times New Roman] Biuro Zarządu Okręgu na razie mieści się w Schronisku w Swarzędzu ul. Dworcowa 3. [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]tel. 61 817 23 67[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Inspektorat: 61 868 92 33 (czynny dłużej niż podane niżej dni i godziny)[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]konto: 43 1090 1346 0000 0001 0090 4650[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]godziny urzędowania biura:[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]pon.wt.śr.czw.pt.[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman] 10:00-13:00 10:00-13:00 10:00-13:00[/FONT][/B]

[B][FONT=Times New Roman]Telefon do mnie 504 609 797, adres e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , podaję gdyż już nie pracuję w TOZ.[/FONT][/B]
[/QUOTE]
A własciwie to czyj to numer konta i na co sa przeznaczone dokładnie pieniądze wpłacane na to konto?

Link to comment
Share on other sites

Powiadamiam ,że telefon Okręgu TOZ Poznań milczy mimo że podano godziny w których biuro urzęduje.Dzwonie tam od tygodnia i jakoś bez efektu.Wychodzi na to że to wszystko fikcja.

Może ktoś z Państwa zna numer telefonu Okręgu TOZ Poznań z siedzibą w Swarzędzu?
I jeszcze jedno pytanie: Kto jest Prezesem Okręgu TOZ Poznań ? Lub czy ktoś tam pracuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gigel']Powiadamiam ,że telefon Okręgu TOZ Poznań milczy mimo że podano godziny w których biuro urzęduje.Dzwonie tam od tygodnia i jakoś bez efektu.Wychodzi na to że to wszystko fikcja.

Może ktoś z Państwa zna numer telefonu Okręgu TOZ Poznań z siedzibą w Swarzędzu?
I jeszcze jedno pytanie: Kto jest Prezesem Okręgu TOZ Poznań ? Lub czy ktoś tam pracuje?[/QUOTE]
To nie jest nowosc, znam tez jedne oddzial TOZu, ktorego telefon zawsze milczy, a jest dotowany przez UM i nie tylko.

Link to comment
Share on other sites

To może trzeba dzwonić do szefa TOZ w Jeleniej Górze ? Może tam ktoś odbiera ? Ja usłyszałam, że TOZ to instytucja , która istnieje tyle lat, że sobie poradzi sama.Najważniejsze- moim zdaniem, to wpłaty a reszta jest mało ważna.Zwierzęta chyba także ? Niech się same obsługują .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Huski']To może trzeba dzwonić do szefa TOZ w Jeleniej Górze ? Może tam ktoś odbiera ? Ja usłyszałam, że TOZ to instytucja , która istnieje tyle lat, że sobie poradzi sama.Najważniejsze- moim zdaniem, to wpłaty a reszta jest mało ważna.Zwierzęta chyba także ? Niech się same obsługują .[/QUOTE]
Czy cos nowego przekazano w Szczecinie?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie. Ale [B]Puma TY[/B] chyba nie masz racji ,to nie przekręcony nr przez Pana Jurka .
Tam nikt nie pracuje.Wszystko to fikcja.
Jak długo będziemy jeszcze tolerować to nieróbstwo.
Na szyldach szumne nazwy OKRĘG TOZ i to wszystko. Pracy nie widać żadnej.
A psy nie upomną się o swoje.Gdyby one potrafiły mówić .........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiktor z Warszawy']No właśnie. Ale [B]Puma TY[/B] chyba nie masz racji ,to nie przekręcony nr przez Pana Jurka .
Tam nikt nie pracuje.Wszystko to fikcja.
Jak długo będziemy jeszcze tolerować to nieróbstwo.
Na szyldach szumne nazwy OKRĘG TOZ i to wszystko. Pracy nie widać żadnej.
A psy nie upomną się o swoje.Gdyby one potrafiły mówić .........[/QUOTE]

Ale podobno naukowcy sa o krok od przetłumaczenia jezyka psiego,wiec.......

Link to comment
Share on other sites

Gdzies na watku wyczytalam ,ze p-kozlowska narobila dlugow ,czy nowa osoba przejmie schronisko nieskazitelnie czyste bez zadluzen?
Kto obecnie oplaca rachunki za telefony szefowej skoro posluguje sie tymi numerami ,a J.Duszynski juz nie jest w TOZ?

Link to comment
Share on other sites

przed TOZem wielkie wyzwanie, wybory tuż tuż, jeżeli wrócą do starego porządku, to bardzo stracą. Tu nawet nie chodzi by był wielki powrót p.K. Bo przecież mogą wrócić lub pozostać jej ludzie i to bedzie tak samo jakby to wróciły dawne czasy.

No zobaczymy jak sobie ta organizacja poradzi z tym wyzwaniem Jak myślicie czy jest w stanie podnieść ten ciężar i zacząć wszystko od nowa? Ja myślę ze nastały inne czasy i nie będzie im łatwo tak sobie rządzić po staremu i ludzie będą to w pełni akceptować. W Poznaniu od lat nic się nie działo, doczytałem na wątku wiele przykładów bulwersujących działań TOZ w Poznaniu i jestem ciekawy co na to Zarząd w Warszawie. Czy to akceptuje i w pełni popiera? Czy wie co tu się dzieje? Jakie ma plany w stosunku do tego regionu? Powiem szczerze nie mogę sie doczekać tych wyborów o ktorych naczytałem sie w Głosie Wlkp. A co Wy na to dogomaniacy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaro']przed TOZem wielkie wyzwanie, wybory tuż tuż, jeżeli wrócą do starego porządku, to bardzo stracą. Tu nawet nie chodzi by był wielki powrót p.K. Bo przecież mogą wrócić lub pozostać jej ludzie i to bedzie tak samo jakby to wróciły dawne czasy.

No zobaczymy jak sobie ta organizacja poradzi z tym wyzwaniem Jak myślicie czy jest w stanie podnieść ten ciężar i zacząć wszystko od nowa? Ja myślę ze nastały inne czasy i nie będzie im łatwo tak sobie rządzić po staremu i ludzie będą to w pełni akceptować. W Poznaniu od lat nic się nie działo, doczytałem na wątku wiele przykładów bulwersujących działań TOZ w Poznaniu i jestem ciekawy co na to Zarząd w Warszawie. Czy to akceptuje i w pełni popiera? Czy wie co tu się dzieje? Jakie ma plany w stosunku do tego regionu? Powiem szczerze nie mogę sie doczekać tych wyborów o ktorych naczytałem sie w Głosie Wlkp. A co Wy na to dogomaniacy?[/QUOTE]

Myślę że Zarząd Główny to wszystko tolerował przecież Pani Prezes jest Wiceprezesem Zarządu Krajowego.Zobaczymy czy teraz wrzód pęknie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gigel']Myślę że Zarząd Główny to wszystko tolerował przecież Pani Prezes jest Wiceprezesem Zarządu Krajowego.Zobaczymy czy teraz wrzód pęknie...[/QUOTE]
Oczywiscie masz racje,przymykanie oczu bylo ewidentne.

Co na przypadek p.Kozlowskiej mowi prokurator?
Jak moze dyr.TOZ tolerowac i zezwolic ,zeby osoba "spalona"znowu koandydowala?
Moze gora jest taka sama jak dol?

Ps.uwazam ,ze TOZ powinien sie odmlodzic,powinni nalezec ludzie postepowi co zwierzeta i ich dobro jest motorem dzialan ,a nie jak jest do tej pory, ze zwerzeta sa parawanem dla prywaty i interesikow roznej masci.

Link to comment
Share on other sites

Jestem zaniepokojony po tym co tu czytam.
To myślicie że krajowy Zarząd TOZ dopuści aby zawieszona Pani K. startowała w wyborach?,jest to zgodne z obowiązującym statutem?
A gdzie rozliczenie Pani Prezes przez Komisję Rewizyjną?
A gdzie rozliczenie Pani Prezes przez Zarząd Krajowy?(który ją zawiesił)
Czy bilans za 2010 r był weryfikowany?
Co z jej uczestnictwem we władzach krajowych TOZ?

Link to comment
Share on other sites

ja również, bo jak Zarząd Główny może coś takiego tolerować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/204772-Schronisko-w-Swarzędzu./images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]

[INDENT]To myślicie że krajowy Zarząd TOZ dopuści aby zawieszona Pani K. startowała w wyborach?,jest to zgodne z obowiązującym statutem?
A gdzie rozliczenie Pani Prezes przez Komisję Rewizyjną?
A gdzie rozliczenie Pani Prezes przez Zarząd Krajowy?(który ją zawiesił)
Czy bilans za 2010 r był weryfikowany?
Co z jej uczestnictwem we władzach krajowych TOZ?

Jeżeli nic w tym względzie nie zrobili i nie zrobią i nadal będa działać P. K. i jej ludzie to się po prostu skompromitują to już nie te czasy
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Mam po woli wrazenie ,ze to jest wielka klika ,towarzystwo wzajemnej adoracji[/QUOTE]

A ja mam już pewność. Chyba że Krajowy TOZ całkowicie wymieni pracowników schroniska oraz nie dopuści aby osoby skompromitowane,zawieszone ponownie pełniły funkcje w TOZ.
Wtedy będę mówić i pisać ze Zarządowi Krajowy TOZ zależy na dobru swoich podopiecznych.
Już nie długo dowiemy się......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gigel']A ja mam już pewność. Chyba że Krajowy TOZ całkowicie wymieni pracowników schroniska oraz nie dopuści aby osoby skompromitowane,zawieszone ponownie pełniły funkcje w TOZ.
Wtedy będę mówić i pisać ze Zarządowi Krajowy TOZ zależy na dobru swoich podopiecznych.
Już nie długo dowiemy się......[/QUOTE]

Ja nawet na moment nie dopuszczam myśli że Pani Prezes razem z całą swoją załogą pozostanie.
Pan Jurek już ogłosił ze nie pracuje w TOZ.
A kiedy odchodzi P.Dorota i inni?
Czekam na wiadomości!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiktor z Warszawy']Mam jeszcze jedno pytanie ,nieustające,zadaję je z uporem maniaka.
[B]Co tam w księgowości TOZ Poznań i schroniska w Swarzędzu?[/B]
[B]Jak wypadł bilans? Czy się zbilansował?[/B]

Proszę członków komisji rewizyjnej o podzielenie się z nami swoimi wiadomościami w tym zakresie.[/QUOTE]

Podaję link do strony - to za 2009r.aktualnego jeszcze nie widać!

[URL]https://bopp.pozytek.gov.pl/opp_pokaz.do;jsessionid=DB60F4C5190E062A266FEA865924E6F1?oppId=36302[/URL]
To dane TOZ ogólnopolskiego,poszukać można też oddziału Poznań - nie wiem czy sami się rozliczaja,czy księgowość jest zbiorcza?

Link to comment
Share on other sites

Zrobiła się cisza na wątku, pewnie wszyscy czytają sprawozdania tozu. Byłem - nie znam się na tych sprawach - niech się wypowie ktoś mądrzejszy. Ale wg mnie tam nie ma podziału na oddziały. Te sprawozdania nic nie mówią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Podaję link do strony - to za 2009r.aktualnego jeszcze nie widać!

[URL]https://bopp.pozytek.gov.pl/opp_pokaz.do;jsessionid=DB60F4C5190E062A266FEA865924E6F1?oppId=36302[/URL]
To dane TOZ ogólnopolskiego,poszukać można też oddziału Poznań - nie wiem czy sami się rozliczaja,czy księgowość jest zbiorcza?[/QUOTE]
Na pewno dla nas ciekawsze by było dokładne sprawozdanie oddziału Poznan.

Link to comment
Share on other sites

Tak sie zastanawialam co dla zwierzat TOZ poznanski zrobil?Czy tylko byl widoczny w mediach i wpadal w samozachwyt.Co mialy z tego psy swarzedzkie?Ile psow przyjeto ?(ile oddano,ile z inetrwencji ,ile gminy dostarczyly)Ile psow adoptowanao?ile zaginelo?ile umarlo?ile kotow przyjeto?(mysle o rocznym sprawozdaniu)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...