Jump to content
Dogomania

Schronisko w Swarzędzu.


Recommended Posts

Jestem zdziwiony że dopiero teraz wybiera się Pan do pracy.
Pozwoli Pan że go zacytuje "Od 01 stycznia 2011 r. jestem zatrudniony na 1/2 etatu w TOZ, za zgodą Zarządu Okręgu w Poznaniu uchwałą z dnia 17 grudnia 2010 r. Obecnie zajmuję się przyjmowaniem telefonicznych interwencji i ewent. ich dalszym realizowaniem - jednak fizycznie osobiście nie przeprowadzam kontroli, ze względu na stan zdrowia."
S[B]iedziba TOZ Poznań jest w Swarzędzu przy ul.Dworcowej 3 ,i tam Pan się w najbliższym czasie wybiera?.
To gdzie Pan urzęduje?
Podaje pod wątpliwość Pana obecność w pracy od 1 styczna 2011r jezeli Pan do dzisiaj tam nie dojechał!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Huski']Ale kogo fundusze? Pani Kozłowskiej czy sponsorów? Za kogo fundusze powstały inne remonty, boksy, budy? Sponsorów. Może to sprawdzić poprzez kontrole z zewnątrz? Co Pan za bzdury wypisuje aż burzy się krew.Przecież o tym wszyscy wiedzą a Pan pisząc takie bzdury staje się niewiarygodny. Ludzie się z Pana śmieją, czy Pan tego nie widzi? Czy zna Pan bajkę o nagim królu? Czy ktoś z tłumu , a jest tej młodzieży mądrej, ma krzyknąć Panu król jest nagi? I proszę mnie nie straszyć, bo także jest karalne.To My zastanawiamy się, czy całej sprawy nie podać do Prokuratury.Wiele osób oddawało pieniądze na schronisko w Swarzędzu ale na pieski a nie na pensyjkę dla Pana i Pani Kozłowskiej.Może faktycznie czas zadziałać, bo te 20 lat spolegliwości w stosunku do osób które opowiadały co robiły rozbestwiły opowiadaczy.Podejrzewam, że swoim pisaniem bardzo Pan zdenerwował wszystkich byłych, obecnych i nieobecnych członków TOZ-u i otworzył Pan puszkę Pandory. My piszemy dość.Komuna Panie Jurku już się skończyła jest demokracja i wolność słowa.[/QUOTE]
[FONT=Times New Roman]
[B]Mogę zrozumieć, że przedstawione moje racje są niezrozumiałe, ale czy śmieszne? Chociażby odnośnie spraw prokuratorskich. Wcześniej właśnie pisałem, że zaniechanie kierowania spraw i skarg przyczynia się, że później sprawy nie mają racji bytu. Późniejsze biadolenie, że coś widziałem -łam, a nie doniosłem -łam, jest przyczyną zła. To, nie p. Stenia jest winna temu, tylko ci co widzieli, a nie załatwili, bo z takich, czy innych powodów się wstrzymali. [/B][/FONT][FONT=Times New Roman][B]Bo, wtedy winę ma również świadek, który widział a nie doniósł.[/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B]
Ja, p. Steni nie będę bronić, jak się okaże, że zawiniła. Sorry, jest pełnoletnia i wie co to oznacza odpowiedzialność. Jednakże to na tym forum wiele jest pomówień, na co zwracałem uwagę.
[/B][/FONT] [FONT=Times New Roman]
[B]Domagam się od Inspekcji Weterynaryjnej, gdzie w protokołach pokontrolnych jest mowa o zaniedbanych psach i odchodach na drogach. Nie wiem czy to jest, aż takie śmieszne? Gdzie inspektor nie chce podać kontroli, która to stwierdziła? Może, nie jest to takie jasne, dla przeciętnego odbiorcy, ale dla prawników kluczowe. Bo, nie może urzędnik, o uprawnieniach kontrolnych, publicznie dyskredytować osobę lub organizację, powołując się na niesprawdzone informacje. W sumie jest to łatwe do udowodnienia zero-jedynkowe, a przez to dalej można przekonać opinię, że nie tak klarowny jest ten urzędnik przy podejmowanych decyzjach.

Widzę, że p. Husky nie czyta dogłębnie odpowiedzi. Dopiero po paru latach udało się udowodnić racji p. Alinie Kasprowicz. Wtedy równie śmiano się z nas, jednak koniec nie był po myśli śmiejących się.

[/B][/FONT][FONT=Times New Roman] [B]Proponuję mniej emocji, a krew się nie będzie burzyć.[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

No własnie,Panie Jurku

Z przykrością stwierdzam,ze raczej Pan nie zna adresu swojej pracy.Jest to karygodne.
A tak na marginesie nie odpowiedział Pan do dziś jak był skład Zarządu który Pana przyjął do pracy.Czy to też tajemnica?

Link to comment
Share on other sites

Pana nie da się dogłębnie czytać, bo się nie da i już.Pana poczucie własnej wartości jest ponad wszystko.Może dlatego w tych organizacjach jest tak żle?Forma przerosła treść. Nie odpowiedział mi Pan na zarzuty odnośnie remontów. Czy wie Pan, że tylko dlatego jest w Swarzędzu jako tako, bo o to zdbali sponsorzy, wolontariusze, ludzie, którzy dawali ze swoich a nie ciągnęli dla siebie? Czy wie Pan co to filantropia? Czy wie Pan co to wolontariat ? Czy rozumie Pan co to jest? Czy wie Pan co znaczy bronić pieski za darmo a nie wyciągąć rękę po wszystko i tylko brać, brać ile się da? Czy wie Pan, żeby zarobić 3 tys to trzeba się nieżle napracować a nie siedzieć przy komputerze i klepać w klawiaturę? Potem powoływać się na posłów i swoje wątpliwe zasługi? Co może Pan powiedzieć, kiedy nie ganiał Pan po polu za psiakiem, nie sprzątał Pan klatek, woził psy do lekarza.Co Pan wie...nic.Tylko straszyć Pan potrafi, ale nie tędy droga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']No własnie,Panie Jurku

Z przykrością stwierdzam,ze raczej Pan nie zna adresu swojej pracy.Jest to karygodne.
A tak na marginesie nie odpowiedział Pan do dziś jak był skład Zarządu który Pana przyjął do pracy.Czy to też tajemnica?[/QUOTE]

[FONT=Times New Roman]Do czego te informacje są potrzebne? Co mają udowodnić?
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Czy prawdą jest Panie Jurku, że pobiera Pan pieniądze ze Swarzędza jak również z Fundacji Zwierzęta i My p.Kasprowicz? Jakie to są kwoty? Czy Panie te płacą Panu za komplementy czy za faktyczną pracę? Jaką pracę Pan wykonuje w Swarzędzu , jakie są Pana kompetencje i od której do której? Jaką pracę Pan wykonuje w Fundacji p.Kasprowicz? Jakie to są obowiązki, od której do której? Mamy prawo wiedzieć, bo płacimy na zwierzęta aby poprawić ich niedolę, nie Pana? A tak na marginesie, to ponawiam pytanie...czy Pani Kasprowicz nie powinna pełnić funkcji Prezesa tylko honorowo? Są dni, kiedy kiedy trudno nawiązać z Panią Prezes( nie ujmując nic w Jej zasługach ) treściwy dialog ? Co na to Zarząd Fundacji ? Kto tak naprawdę sprawuje władzę ? O tym się mówi bardzo dużo tylko nikt nie ma odwagi napisać.

Link to comment
Share on other sites

Czy prawdą jest Panie Jurku, że pobiera Pan pieniądze ze Swarzędza jak również z Fundacji Zwierzęta i My p.Kasprowicz? Jakie to są kwoty? Czy Panie te płacą Panu za komplementy czy za faktyczną pracę? Jaką pracę Pan wykonuje w Swarzędzu , jakie są Pana kompetencje i od której do której? Jaką pracę Pan wykonuje w Fundacji p.Kasprowicz? Jakie to są obowiązki, od której do której? Mamy prawo wiedzieć, bo płacimy na zwierzęta aby poprawić ich niedolę, nie Pana? A tak na marginesie, to ponawiam pytanie...czy Pani Kasprowicz nie powinna pełnić funkcji Prezesa tylko honorowo? Są dni, kiedy kiedy trudno nawiązać z Panią Prezes( nie ujmując nic w Jej zasługach ) treściwy dialog ? Co na to Zarząd Fundacji ? Kto tak naprawdę sprawuje władzę ? O tym się mówi bardzo dużo tylko nikt nie ma odwagi napisać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Huski']Pana nie da się dogłębnie czytać, bo się nie da i już.Pana poczucie własnej wartości jest ponad wszystko.Może dlatego w tych organizacjach jest tak żle? Forma przerosła treść. Nie odpowiedział mi Pan na zarzuty odnośnie remontów. Czy wie Pan, że tylko dlatego jest w Swarzędzu jako tako, bo o to zdbali sponsorzy, wolontariusze, ludzie, którzy dawali ze swoich a nie ciągnęli dla siebie? Czy wie Pan co to filantropia? Czy wie Pan co to wolontariat ? Czy rozumie Pan co to jest? Czy wie Pan co znaczy bronić pieski za darmo a nie wyciągać rękę po wszystko i tylko brać, brać ile się da? Czy wie Pan, żeby zarobić 3 tys to trzeba się nieżle napracować a nie siedzieć przy komputerze i klepać w klawiaturę? Potem powoływać się na posłów i swoje wątpliwe zasługi? Co może Pan powiedzieć, kiedy nie ganiał Pan po polu za psiakiem, nie sprzątał Pan klatek, woził psy do lekarza.Co Pan wie...nic.Tylko straszyć Pan potrafi, ale nie tędy droga.[/QUOTE]

[B]Czy wiem co to jest praca za free? Myślę, że wiem. Gdzie się pracowało po 18 godzin dziennie i nic za to nie otrzymywało.
[/B]
[B]Chyba pokutuje komunistyczne myślenie, że jak ideowiec, to niech pracuje za darmo. Dlaczego jeśli się pracuje, nie można za to mieć wynagrodzenie? Wcześniej już pisałem, są tacy co mają pieniądze i pracują za free, ale są też ideowcy których na to nie stać. Mnie się chyba łatki chytrusa na pieniądze nie przytknie, bo sam kiedyś mając olbrzymie pieniądze, rozdałem potrzebującym ludziom i zwierzętom. Teraz się pogorszyło, ale moje zarobki i tak znacznie odbiegają od średniej. O sprawie 3 tyś. złotych piszę przy innej odpowiedzi. Dobrze jest dogłębnie sprawdzić jak się coś komuś zarzuca.

Odnośnie pracy przy kompie - szkoda, że tak słabo pracuje wyobraźnia. Kiedyś, jak zdrowie pozwalało, to gołębie z dachu zdejmowałem, psy z kanałów i z dołów wyciągałem. Ile innych interwencji już nie mówię i to właśnie za free. :)



[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja także znam angielski. Wolę wolontariat lub filantropię. A z tym, że Pan wydał kiedyś, to tak nie do końca wierzę.Jak ktoś obliczony, to zawsze był i będzie.Najważniejsze, żeby zgodne to było z własnym sumieniem. Jest dużo osób, które pomocy nie przeliczają na pieniądze, a takich trochę znamy, Pan niestety do nich nie został zaliczony.Poza tym, nie odpowiada Pan na konkretne pytania i stosuje uniki.Dlatego polecam czytanie ze zrozumieniem. Poza tym, muszę skończyć te gaduchy do poduchy, bo trzeba jechać ratować zwierzęta.Pan niestety nie może pracować w terenie ze względu na stan zdrowia, rozumiem.Dlatego jeszcze dziś lub jutro usłyszymy się przez telefon-mam nadzieję, kiedy zadzwonię do TOZ w Swarzędzu o pomoc dla zwierzaczków.No to do usłyszenia Panie Jurku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050'][FONT=Times New Roman]Do czego te informacje są potrzebne? Co mają udowodnić?
[/FONT][/QUOTE]

Takie informacje nie są tajne.Więc co w tym dziwnego że chcemy poznać władze Poznańskiego TOZ które uchwałą z 17 grudnia 2010 Pana zatrudniły?
Przecież to organizacja pożytku publicznego a nie CBA czy WSI.
A Pan Jurek ma trudności z odpowiedzią na proste pytanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050'][FONT=Times New Roman]Do czego te informacje są potrzebne? Co mają udowodnić? [/FONT]
[/QUOTE]

Ja akurat nie oczekuje pańskiej pracy za"free". Rozpoczął Pan prace jak Pan podal 1.1 2011 w organizacji pożytku publicznego TOZ.Adres Swarzedz ul Dworcowa 3.

Co w tym jest dziwnego,ze chciałbym po prostu wpaśc do tej organizacji i porozmawiac chwile z Panem ?wdzieczny byłbym za podanie godzin otwarcia organizacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']Ja akurat nie oczekuje pańskiej pracy za"free". Rozpoczął Pan prace jak Pan podal 1.1 2011 w organizacji pożytku publicznego TOZ.Adres Swarzedz ul Dworcowa 3.

Co w tym jest dziwnego,ze chciałbym po prostu wpaść do tej organizacji i porozmawiac chwile z Panem? wdzięczny byłbym za podanie godzin otwarcia organizacji.[/QUOTE]

[B][FONT=Times New Roman] Biuro Zarządu Okręgu na razie mieści się w Schronisku w Swarzędzu ul. Dworcowa 3.
tel. 61 817 23 67
[/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Inspektorat: 61 868 92 33 (czynny dłużej niż podane niżej dni i godziny)[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]konto: 43 1090 1346 0000 0001 0090 4650
godziny urzędowania biura:
pon.wt.śr.czw.pt.
10:00-13:00 10:00-13:00 10:00-13:00

[/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Telefon do mnie 504 609 797, adres e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , podaję gdyż już nie pracuję w TOZ.
[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Huski']Ja także znam angielski. Wolę wolontariat lub filantropię. A z tym, że Pan wydał kiedyś, to tak nie do końca wierzę.Jak ktoś obliczony, to zawsze był i będzie.Najważniejsze, żeby zgodne to było z własnym sumieniem. Jest dużo osób, które pomocy nie przeliczają na pieniądze, a takich trochę znamy, Pan niestety do nich nie został zaliczony.Poza tym, nie odpowiada Pan na konkretne pytania i stosuje uniki.Dlatego polecam czytanie ze zrozumieniem. Poza tym, muszę skończyć te gaduchy do poduchy, bo trzeba jechać ratować zwierzęta.Pan niestety nie może pracować w terenie ze względu na stan zdrowia, rozumiem.Dlatego jeszcze dziś lub jutro usłyszymy się przez telefon-mam nadzieję, kiedy zadzwonię do TOZ w Swarzędzu o pomoc dla zwierzaczków.No to do usłyszenia Panie Jurku.[/QUOTE]

[B][FONT=Times New Roman] Albo mi się wierzy, albo nie. Nie mam żadnych potrzeb dowodzenia. Swoją drogą w tekstach nie podpisanych z imienia i nazwiska można wiele sobie tym bardziej przypisać.

Kończę wątek i całą sprawę. Niżej podałem namiary do siebie.
[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050'][B][FONT=Times New Roman] Biuro Zarządu Okręgu na razie mieści się w Schronisku w Swarzędzu ul. Dworcowa 3. [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]tel. 61 817 23 67[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Inspektorat: 61 868 92 33 (czynny dłużej niż podane niżej dni i godziny)[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]konto: 43 1090 1346 0000 0001 0090 4650[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]godziny urzędowania biura:[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]pon.wt.śr.czw.pt.[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman] 10:00-13:00 10:00-13:00 10:00-13:00[/FONT][/B]

[B][FONT=Times New Roman]Telefon do mnie 504 609 797, adres e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , podaję gdyż już nie pracuję w TOZ.[/FONT][/B]
[/QUOTE]

Czyli ,jezeli dobrze rozumiem ,nie spotkam juz tam Pana.Kto w takim razie tam urzęduje?

Link to comment
Share on other sites

Nadal oczekuję odpowiedzi na pytania, które zostały zadane.Dotyczy to Pana pracy w Swarzędzu jak również w Zwierzęta i My. Co Pan tam robi ? Kim Pan jest w tych organizacjach ? Inspektorem, biurowym czy od telefonów ? Może jest wolny etat, chętnie się załapię.Za takie pieniądze ? Jak tam nowy laptop Panie Jurku? Ja także potrzebuję, może mi Pan załatwi? Pewnie to kosztem zwierząt, ale co tam, skoro Pan może i sumienie nie ma wyrzutów? Całe szczęście, że takich obrońców zwierząt jest coraz mniej.I pewnie dlatego dotąd, tacy ludzie jak P.Kozłowska mogła mamić wszystkich, bo Pan Jureczek popierał i robił dobrą prasę.Masakra.

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie jestem z drugiego końca Poznania ale z chęcią zrobię sobie wycieczkę i przejadę się do Swarzędza by spotkać sie z Panem - Panie Jurku.

A jeżeli nie z Panem to kto urzęduje na Dworcowej? Dość szczegółowo zagłębiłem się w ten wątek i mam wrażenie że to nie koniec niespodzianek. [B]P. K była prezesem Oddziału czy Okręgu? A może tym i tym. A czy jest stanowisko wiceprezesa? No tak jest Oddział i Okręg.[/B] I tu jest problem. Może kazdy ma swego wiceprezesa albo jest jeden człowiek. To wszystko jest owiane zbyt wielką tajemnicą Nie sądzicie? Czy to jest organizacja pożytku publicznego? Czy typu - tak jak ktoś wspominał WSI czy CBA? a może Pan Jurek nas oświeci? No chyba że to jest tajemnica państwowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050'][FONT=Times New Roman]Do czego te informacje są potrzebne? Co mają udowodnić?
[/FONT][/QUOTE]
Nic po prostu Zyga chce wiedzieć. W normalnie prosperujących organizacjach takie fakty są ogólnie dostępne. No chyba że chodzi o formację typu WSI czy CBA. [B]Więc jaki był skład Zarządu, który przyjmował Pana do pracy? [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050'][B][FONT=Times New Roman] Biuro Zarządu Okręgu na razie mieści się w Schronisku w Swarzędzu ul. Dworcowa 3. [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]tel. 61 817 23 67[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Inspektorat: 61 868 92 33 (czynny dłużej niż podane niżej dni i godziny)[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]konto: 43 1090 1346 0000 0001 0090 4650[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]godziny urzędowania biura:[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]pon.wt.śr.czw.pt.[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman] 10:00-13:00 10:00-13:00 10:00-13:00[/FONT][/B]

[B][FONT=Times New Roman]Telefon do mnie 504 609 797, adres e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , podaję gdyż już nie pracuję w TOZ.[/FONT][/B]
[/QUOTE]A to dopiero przykre !!!!A ja sie chciałam do Pana wybrać i miałam nadzieję,że wreszcie zapiszę sie do TOZU.Próbowalam 2 lata temu ale niestety do dziś żadnej odpowiedzi nie otrzymalam.



A któż będzie tam teraz urzedował?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050'][B][FONT=Times New Roman] Biuro Zarządu Okręgu na razie mieści się w Schronisku w Swarzędzu ul. Dworcowa 3.
tel. 61 817 23 67
[/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Inspektorat: 61 868 92 33 (czynny dłużej niż podane niżej dni i godziny)[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]konto: 43 1090 1346 0000 0001 0090 4650
godziny urzędowania biura:
pon.wt.śr.czw.pt.
10:00-13:00 10:00-13:00 10:00-13:00

[/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]Telefon do mnie 504 609 797, adres e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , podaję gdyż już nie pracuję w TOZ.
[/FONT][/B][/QUOTE]

Dziękuje Panie Jurku.Wreszcie doczekałem się od Pana odpowiedzi. Ale jest ona nie wyczerpująca.Dowiedziałem się że Pan [B]nie pracuje w TOZ.[/B]
Niestety nie wiem jeszcze:
1. [B]Od kiedy Pan nie pracuje w TOZ?[/B] Czy od wczoraj jak internauci zainteresowali się Pański zatrudnieniem?
2.[B]Kto Pana przyjmował do Pracy w TOZ[/B]?.Wiem ,że Zarząd TOZ,ale przez kogo reprezentowany?
3.[B]Kto przejął Pana obowiązki?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...