Jump to content
Dogomania

Nadziana na druty za TM [*]


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Dotarła wpłata od barb za 2 mc - dziękuje:)

Z bazarku:http://www.dogomania.com/forum/topic/144718-samochodziki-ubranka-dla-ps%C3%B3w-kosmetyki-dla-viki-do-10012015-do-godz-2000/

uzbierało się 455,50zł :):):)

Akurat pokryło to dług i po wpłatach reszty stałych deklaracji mamy na opłącenie lutego, na marzec znów coś trzeba wykombinowac:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo fajny bazarek. Co prawda na razie nic nie kupiłam ale dołączyłam i poudostępniałam trochę fantów.

Widziałam:) Dziękuje za pomoc w promowaniu:)

NA bazarku FB udało się zebrać 188zł :) MArzec bezpieczny a na kwiecien juz zbieram nowe fanty - trzeba jakos dawac rade:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vikunia się niestety starzeje:( Rozmawiałam ostatnio z p.Ireną, ta przednia łapa Viki, która nieraz jej doskwierała, obecnie coraz cześciej jej dokucza, kuleje na nią. Od pewnego czasu dostaje doraźnie preparaty na stawy. Lekarz ją badał ją kilka mc temu,stwierdził że niestety z wiekiem to będzie postępowało i coraz bardziej jej dokuczało. Ale mimo to cholera, jak przystało na jej wiek, nie będzie leżeć na trawie tylko lata szurnięta całymi dniami po ogrodzie:) Jak już się zrobi całkiem ciepło i pogoda będzie przewidywalna to zamierzam wpaść w odwiedziny bo zdjęcia ostatnie to jeszcze z jesieni były:)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo zmartwiły mnie wieści o dolegliwościach Viki. 

Samej Viki chyba to bardzo nie przeszkadza skoro kica jak dawniej:) Ale niestety im starsza tym chyba będzie gorzej... Jak to ostatnio usłyszałam "takie suki są w kiepskiej sytuacji - za stare do adopcji, za młode żeby umierać":(

 

A z dobrych wieści to cioteczka dominikabankert hojnie obdarzyła Viki wpłatą 200zł :D:D:D

 

[URL=http://s913.photobucket.com/user/dkm_wally/media/Bartus/ImagePreview.aspx_zpsl2ohwuie.gif.html]ImagePreview.aspx_zpsl2ohwuie.gif[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...