Jump to content
Dogomania

Nadziana na druty za TM [*]


Recommended Posts

Dziękuje kochana :loveu:

Ostatnio męczę swoją znajomą z kosmetycznego - zbieram fanty na nowy bazarek, głównie kosmetyczny, a wiadomo że takie idą najlepiej:) Ale wystawie fanty chyba już po świętach bo teraz ciotki mają inne wydatki, mam nadzieję że obecny bazar jeszcze coś się rozrusza a następny w końcu zrobi jakąs nadwyżkę na jej koncie:)

Link to comment
Share on other sites

 

Dziękuje kochana :loveu:
Ostatnio męczę swoją znajomą z kosmetycznego - zbieram fanty na nowy bazarek, głównie kosmetyczny, a wiadomo że takie idą najlepiej:) Ale wystawie fanty chyba już po świętach bo teraz ciotki mają inne wydatki, mam nadzieję że obecny bazar jeszcze coś się rozrusza a następny w końcu zrobi jakąs nadwyżkę na jej koncie:)

Jeśli masz fanty i chwilę czasu to warto wystawić teraz. A może dołóż kosmetyki do aktualnego bazarku(jeśli masz miejsce) i w ten sposób go rozruszasz ?
Link to comment
Share on other sites

 Jeśli masz fanty i chwilę czasu to warto wystawić teraz. A może dołóż kosmetyki do aktualnego bazarku(jeśli masz miejsce) i w ten sposób go rozruszasz ?

Na razie mało mam, troche próbek, a mam obiecane błyszczyki i olejek z Nuxe - coś dla ciebie barb:)

sharka nie wiem czy będę miec podkład - zapytam czy ma jakies podkładowe gratisy:) jaki odcień?jakie zastosowanie?

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam jeszcze dyszkę bo widzę, że brakuje na hotel za grudzień.
Sorki Suniu, że moja stała deklaracja taka mała ale sama najlepiej znasz finansowe realia Podkarpacia.

A jak tam Vikunia zabezpieczona na zimę. Ma ciepłą budkę ?

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam jeszcze dyszkę bo widzę, że brakuje na hotel za grudzień.
Sorki Suniu, że moja stała deklaracja taka mała ale sama najlepiej znasz finansowe realia Podkarpacia.

A jak tam Vikunia zabezpieczona na zimę. Ma ciepłą budkę ?

Barb każda złotówka się liczy, dziękuje nawet za najmniejszą deklaracje :loveu: :loveu: :loveu:

Niestety znam zarobki na podkarpaciu:( Przykre to że, np tak jak moja mama, po 30 latach pracy zarabia o wiele mniej niż ja pracując 4 lata:(

 

Vikuni zeszłego roku nazbierałam sporo śpiworów, które p.Irena prała na bieżąco, nic nie wyrzucała więc ma trochę tego na zimę, dodatkowo p.irena zawsze kupuje słome dla tych psiaków w budach, także na razie dziewczynka ma ciepło - oby tylko mrozów nie było.

Chciałabym żeby na starość w końcu zaznałam łózka a nie budy. We wrocławskim schronisku była bardzo podobna suka do Viki, Nutka. Była nwet w gorszym stanie psychicznym, od kilku mc jest w domu u Sziry.Po tych kilku mc, ten nieadopcyjny, nieresocjalizowany pies (taka była opinia w schronisku:() stał się lwem salonowym:) Sypia w łóżku, załatwia się na spacerach, nic nie niszczy.Viki też pewnie szybko odnalazła by się w domowych pieleszach:)

Link to comment
Share on other sites

barb myśłałam że mówiłaś o tamtej dyszce, a tu jeszcze nowa dyszka :jumpie: :jumpie: :jumpie: :jumpie: Dziękuje :loveu: :loveu: :loveu:

 

Dodatkowo z bazarku:http://www.dogomania.com/forum/topic/144138-obni%C5%BCka-30-do%C5%82o%C5%BCone-%C5%9Bwiateczne-drobiazgi-karnawa%C5%82agdrtvobro%C5%BCe-szelkir%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-viki-gaijaneczka-do-9122014do-2000/

 

 106.20zł dla Viki i w sumie na grudzień mamy 174zł, więc znów na minusie 126zł:(

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam kilka zdj Viki w ogłoszeniu i wyróżniłam na mc na olx:http://olx.pl/oferta/viki-juz-tak-dlugo-czeka-na-ten-upragniony-dom-CID103-ID2iTbw.html

Bardzo ładne zdjęcia są w tym ogłoszeniu. Mam wrażenie, ze niektóre widzę po raz pierwszy,
Dziś odświeżyłam Viki gumtree. Tam gdzie to możliwe odnawiam i odświeżam ogłoszenia tylko już za każdym razem nie piszę.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo ładne zdjęcia są w tym ogłoszeniu. Mam wrażenie, ze niektóre widzę po raz pierwszy,
Dziś odświeżyłam Viki gumtree. Tam gdzie to możliwe odnawiam i odświeżam ogłoszenia tylko już za każdym razem nie piszę.

Bo pewnie przez przypadek skitrałam gdzieś te zdj:D

Ja tez wszystkie ogłoszenia jakie miałam zrobione odświeżam ale jak widać nic to nie daje:(

A tymczasem zaprosze na bazarek dla Vikuni:http://www.dogomania.com/forum/topic/144718-samochodziki-ubranka-dla-ps%C3%B3w-kosmetyki-dla-viki-do-10012015-do-godz-2000/

Link to comment
Share on other sites

Bo pewnie przez przypadek skitrałam gdzieś te zdj:D
Ja tez wszystkie ogłoszenia jakie miałam zrobione odświeżam ale jak widać nic to nie daje:(
A tymczasem zaprosze na bazarek dla Vikuni:http://www.dogomania.com/forum/topic/144718-samochodziki-ubranka-dla-ps%C3%B3w-kosmetyki-dla-viki-do-10012015-do-godz-2000/

Bardzo fajny bazarek. Super autka. Zyczę żeby wszystko sie sprzedało i Vikunia wyszła z długów.
Link to comment
Share on other sites

to jakiś hotelik? dt?

Mnie już pamięć zawodzi, na wątku na pewno są informacje ale trzeba by sie przekopać przez wiele stron.
Wiem, ze Viki byla podopieczną schroniska we Wroclawiu, znalazl się człowiek ktory zadeklarował chęć jej adopcji, suczka zostala zabrana ze schronu a on się rozmyślił...Potem byla w hoteliku u kikou ale trzeba bylo zmienić miejsce pobytu bo Viki wchodziła w konflikty z innymi suczkami.
Link to comment
Share on other sites

Samochod załatwiony na środę, trzeba przejechać Wrocław-Ubocze-Bielany Wrocławski, jaki dokładnie koszt? nie wiem jeszcze, to jest jakieś 260 km do przejechania

Dom u pewnej pani, która nie raz przygarniała psy lub brała na DT, sprawdzony, kobiete znam osobiście. Dom i duży ogród przystosowany do pobytu większej ilości psów, w tym też kojce dla psiaków "indywidualnych":) o tej pani przypomniałam sobie w ostatniej chwili-gapa ze mnie, ale jeden telefon i Vikunia ma się już gdzie podziać:)

Malgoska, znalazłam odpowiedź na Twoje pytanie.

A Viki w Nowym Roku zyczę żeby znalazła dom.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...