Jump to content
Dogomania

Nadziana na druty za TM [*]


Recommended Posts

O 13.03.2016o21:40, barb napisał:

Wpłaciłam w w końcu lutego  12 zł za marzec i kwiecień. Dotarlo ? Bo w  rozliczeniu nie zauważyłam. 

Musiałam wcześniej przeoczyć, ale własnie sprawdziłam konto - zgadza się:) Nieraz, zwłaszcza jak mam sporo wpłat bazarkowych, umyka mi coś - wtedy proszę krzyczeć:)

Finanse Viki zaktualizowane - dziękuje ciotce Kocurek za większą deklaracje:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
O 30.04.2016o07:11, Luiza1 napisał:

Wpłaciłam deklaracje za maj i czerwiec i dodatkową dyszkę. 

Dziękuje:) Już odnotowane - kilka dni urlopu spowodowało zaległości:( Dotarła tez wpłata od sharki za maj i czerwiec - dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
O 14.06.2016 o 20:44, Maruda666 napisał:

Nareszcie odnalazłam watek - pogubiłam się totalnie na tym nowym dogo.

 Zaglądam co u Wikusi :)

Na razie bez zmian, na szczęśćie:)

Jak poogarniam swoje sprawy w końcu, to może uda mi się wybrać w odwiedziny:) Przydałby się urlop ale w tym roku nie mam co liczyć na odpoczynek:(

W 1 poście uaktualniłam finanse Viki - dziękuje cioteczkom za pamięc:)

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wieści o Viki, niestety niezbyt dobre:(

" Niestety ale już trochę widać po Wiki upływ czasu,trochę trudniej jest jej wstać ,jeszcze rok temu pomału ale biegała a teraz sobie spaceruje po ogrodzie.Poza tym nic jej nie dolega ma apetyt ,jest pogodna ale fotomodelką to nie jest.Jak tylko zobaczy że mam aparat w ręce to wstaje i chowa się za choinką ,także fotki robię podstępem.Dostaje tabletki na stawy ,podaję również glukozaminę ale niewiele to pomaga ,niestety na starość nie ma lekarstwa ale cieszy mnie to że jest pogodna i zadowolona.Dzisiaj porobię fotki bo pogoda się poprawiła to od razu wyślę. "

Czasu jak na lekarstwo ostatnio, ale chyba będzie trzeba znaleźć z kilka godzin i pojechać w odwiedziny i zobaczyć na własne oczy stan Krówki. Prosiłam opiekunke o filmik, obiecała że jak tylko uda jej się coś nakręcić to zaraz wyśle, a tymczasem aktualna Viki. Wiem, że mało widać ale nieraz się namęczyłam żeby jakieś normalne zdj jej zrobic i wiem że ciężko o takowe:/

13662532_1164728570216960_877368103_o.jpg

13835595_1164728710216946_1745842867_o.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

O 10.09.2016 o 13:38, barb napisał:

Podwyższyłam stałą na 10 zł, wpłaciłam za IX i X 2016 r.  Ponieważ rzadko zaglądam na dogo, proszę o przypomnienie gdyby w przyszłości zdarzyło mi się zapomnieć o wpłacie.

 

Przyszło mi powiadomienie na maila o tejwiadomosci ale jakiś inny nick mi wyświetliło - miałam zagwozdkę kto to? Dziękuje barb - deklaracja dotarła:)

17 godzin temu, Kocurek napisał:

Mam nadzieje,ze ma stala dotarla:))Bo moj maz nie kumaty..i moze zle przelw zrobil:))))

Kumatego jednak masz męża - wszystko dotarło - dziekuje:):)

Wychodzi na to że Viki znów wykopała się z długu:D Na ten mc mamy i jeszcze zostanie ciut na następny - dziękuje Wam:)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za pamięc o Vikunii - uzupełniłam w 1 poście finanse sunii.

Dziś rozmawiałam z opiekunką Viki, jesień jest paskudna dla starszych psów i widać niestety po Viki upływ czasu:( Na dodatek umowiłam się na wizyte w weekend, więc proszę trzymać kciuki za pogodę co bym mogła krówke na spacer w pola zabrać:)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tym razem udało mi się dotrzeć do Viki:)

Pogoda kiepska, nawet psa z kulawą nogą by nie wypuścił, mokro, mgliście, zimno, także z długiego spaceru po polach nici. Sama Viki niestety zestarzała się:( Już nie biega za opiekunką tylko drepta, do mnie też szła na sztywnych łapinach z miną "idę bo muszę skoro wołają". Na wołanie, nie każde reaguje, bo słuch już nie ten, trzeba krzyknąć bądź zagwizdać wtedy jest reakcja. Generalnie apetyt, ma, jest tłuściutka, nawet zasugerowałam aby może ją trochę odchudzić, bo nadwaga przy słabych łapach nie jest wskazana. Ale do dnia dzisiejszego Viki nie zostanie dłużej w domu. Teraz jak już się robi zimniej to na noc na siłe jest zamykana w czymś w rodzaju werandy/przedsionka/przedpokoju i to dopiero jest spokojna jak jest skrecony kaloryfer, przy włączonym miejsca sobie znaleźć nie może. W ciągu dnia jak chce się zdrzemnąć to albo na gołej trawie, albo łaskawie pójdzie sobie do budy,więc trochę tłuszczu musi mieć, co z koeli jest zła na jej nogi:( Bierze stale suplementy, doraźnie jak mocniej kuleje na tą przednią łapę dostaje p/bólowe, ale jak to mówi jej wet ( i zarazem wet moich psów, więc mam do niego zaufanie) wieku nie oszukasz:( Schronisko oceniło ją na 10lat, w hotelu, 1 i 2 dawano jej 8 lat, więc teraz ma 13-15lat - starowina już z niej:(

Widać, też zmiane w zachowaniu. Kiedyś to przez siatkę mnie oszczekiwałam, twardo broniła domu, teraz przez płot dała się wygłaskać, wymiziać. Jak płot przestaje nas dzielić to Viki ma mnie w dalekim poważaniu i idzie jak najdalej ( może to przez szczotkę, do której przez tyle lat nie dała się przyzwyczaić:)). Eliś jak kiedyś zapraszał ją do zabawy to było szaleństwo wokół choinek, teraz kicnęła sobie dwa razy po czym odpuściła i się położyła.

Zdj kilka bo nie chciałam jej targać po polach a jak chciałam jakieś lepsze zrobić to poszłaaa sobie i tyle ją widziałam - tak traktuje gości na starośc:)

"Idę bo muszę.."

201611115506.jpg

201611115507.jpg

"Ciekawszy już ten kot, niż goście.."

201611115510.jpg

"Może dam im do zrozumienia, żeby sobie poszli..."

201611115512.jpg

 

"Za stara już jestem na zabawy z tym przygłupem..."

201611115514.jpg

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...