Jump to content
Dogomania

Nie ma już z nami Jaśminka...


ajlii

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cleo2008']wadreciu, ja sie nie znam na allegro, czy moga byc 2 rownolegle czy to cos da czy moze to bzdura. ja nie rozumiem wogole wiec nie odpowiadaj pytaniem tylko mowicie mi co mam jej odpowiedziec albo same sie z nia skontaktujcie, bo ja nie mam zielonego...
paypal podawac tylko na pw radze... to jest zbyt prywatna historia... zatem czekam :)[/QUOTE]

Ja myślę, że równocześnie 2 allegro to bez sensu, bo namieszamy ludziom w głowie. Choć ja też na allegro się nie znam :(
Ciotki i wujkowie radźcie jak lepiej zrobić.

Jak dostanę od Ajlii ten paypal, to wyślę tylko na pw. Nie będę wstawiała do wydarzenia.

Link to comment
Share on other sites

To nawet nie chodzi o mieszanie, wystawienie dwóch allegro na jednego psa w tym samym czasie może wyglądać dziwnie i w konsekwencji być przeciwskuteczne. Zamiast powiększyć wpływy może zrodzić wątpliwości u ofiarodawców.

Link to comment
Share on other sites

Uważam, żeby napisać grzecznie Agacie z FB (jak dobrze pamiętam), że Jasio ma już allegro cegiełkowe i chętnie skorzystamy z Jej pomocy po zakończeniu pierwszej aukcji bo każdy grosz jest bardzo ważny.

[B]Doszła do mnie kolejna wpłata od Agnieszki_K- 10 zł. z bazarku chrupkowego.
Dziękuję!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Jasiek nie czuje sie dobrze. Chudnie w oczach dosłownie, szczególnie ostanie dni. A teraz odmawia wogole jedzenia. Oblizuje się, wącha - ale nie chce nic przełknąć.
Mój mąż jedzie po kiełbasę z fileta z kurczaka, to jedno z nie wielu dań które Jaś jadł chętnie nawet z tabletkami. Może się skusi...

Jesli do wieczora nie uda się go namówić na jedzenie, to pojedziemy na kroplówkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Jasiek nie czuje sie dobrze. Chudnie w oczach dosłownie, szczególnie ostanie dni. A teraz odmawia wogole jedzenia. Oblizuje się, wącha - ale nie chce nic przełknąć.
Mój mąż jedzie po kiełbasę z fileta z kurczaka, to jedno z nie wielu dań które Jaś jadł chętnie nawet z tabletkami. Może się skusi...

Jesli do wieczora nie uda się go namówić na jedzenie, to pojedziemy na kroplówkę.[/QUOTE]

O jej :( Trzymam mocno kciuki za Jaśka. A czy ten guz nic się nie zmniejszył?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noemi1']O jej :( Trzymam mocno kciuki za Jaśka. A czy ten guz nic się nie zmniejszył?[/QUOTE]

To co jest na głowie Jasia, to nie jest guz - tylko zbierająca się wydzielina. Tam jest tylko płyn pod skórą.

Wczoraj wieczorem nagle zaczeło duuuużo lecieć, bez podbarwienia krwią. Wymasowaliśmy ile sie dało. W nocy też się lało, rano były ślady na podłodze. Wydawało się że całość zmiękła, napewno się nie powiększyła.
Dziś tylko trochę sie sączy, z krwią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']To co jest na głowie Jasia, to nie jest guz - tylko zbierająca się wydzielina. Tam jest tylko płyn pod skórą.

Wczoraj wieczorem nagle zaczeło duuuużo lecieć, bez podbarwienia krwią. Wymasowaliśmy ile sie dało. W nocy też się lało, rano były ślady na podłodze. Wydawało się że całość zmiękła, napewno się nie powiększyła.
Dziś tylko trochę sie sączy, z krwią.[/QUOTE]

Ajlii ja wiem, że to nie jest guz, nazwyam to tak roboczo, bo jak inaczej na twór paskudny powiedzieć? Na FB też to już wyjaśniłam.
A może taka ilość wydzieliny to skutek podawania ketokenzolu? Skoro ta wydzielina jest czyściejsza, to może to się tak oczyszcza? Ja oczywiście tylko teoretyzuję.
Ajlii a czy lekarz wyraził zgodę, aby zmienić wcześniej Jaśkowi lek na ANCOTIL?

Czekam też na informację ile pieniędzy wpłynęło dla Jaśminka na konto fundacji, może mamy już na dwa opakowania :)

Link to comment
Share on other sites

Noemi1 - wydzielina jest cały czas w dużych ilościach, ale rzadko tak ładnie sama wypływała. Chyba że po pasieniu Jaśka przez kilka dni z rzędu acc - co generalnie jest trudne, bo on wyczuwa wszystko, nawet 1/4 maleńkiej tabletki meloksanu. Wczorajsze samo-oczyszczanie się głowy Jasia było zaskakujące, ale to akurat raczej dobry objaw. Szczególnie że wydzielina była czystsza i rzadsza. Wydaje się że ketokonazol mimo wszystko choć trochę działa.

Ketokonazol można zmienić na ancotil w każdej chwili.

Jasiek w końcu coś zjadł dzisiaj... nie za wiele, ale i tak cieszy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Jasiek nie czuje sie dobrze. Chudnie w oczach dosłownie, szczególnie ostanie dni. A teraz odmawia wogole jedzenia. Oblizuje się, wącha - ale nie chce nic przełknąć.
Mój mąż jedzie po kiełbasę z fileta z kurczaka, to jedno z nie wielu dań które Jaś jadł chętnie nawet z tabletkami. Może się skusi...

Jesli do wieczora nie uda się go namówić na jedzenie, to pojedziemy na kroplówkę.[/QUOTE]

Ojej to mnie martwi :(

Ja tez wiem ze to nie guz, i tez tak "to" nazywam, bo nie wiem jak inaczej :(

A Agacie z FB napisze tak jak radzicie...

Wyslalam wlasnie 10 euro na paypal Ajlii...prosze o potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']
Wyslalam wlasnie 10 euro na paypal Ajlii...prosze o potwierdzenie.[/QUOTE]

Właśnie zaakceptowałam przelew i od razu przewalutowałam: 10 euro wyszło 38,92 zł.

Dziękuję w imieniu Jasieczka :)


Magdysko - proszę dopisz tą sumę do rozliczeń bieżących Jasia (do tej skarpety, do której wrzuciłaś dzisiaj 300 zł).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Właśnie zaakceptowałam przelew i od razu przewalutowałam: 10 euro wyszło 38,92 zł.

Dziękuję w imieniu Jasieczka :)


Magdysko - proszę dopisz tą sumę do rozliczeń bieżących Jasia (do tej skarpety, do której wrzuciłaś dzisiaj 300 zł).[/QUOTE]

Już robię.
Jasio jedz nam, żebyś miał siły!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani, na szybko rozliczenie z konta fundacyjnego:
I. Wpłaty z FB:
a. 20,- Marta G. Golczewo
b. 20,- Aleksandra K. Sulechów

II. Wpłaty z allegro:
a.50,- Alina Ch. Ciechanów
b.30,- Urszula D. Głuchołazy
c.20,- Małgorzata G. Skierniewice
d.10,- Joanna U. Wrocław
e.15,- Kinga B. Warszawa
f.5,- Irena H. Zamość
g.50,- Krystyna K. Mikołów

Razem:
I. FB - 40,-
II. Allegro - 180,-

Olej z czarnuszki jest też w postaci kapsułek - może tak będzie łatwiej podawać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juliaikamil']Jasiek nie marudź tylko jedz. trzymaj się cieplutko. zwłaszcza, że u nas od rana pada... :([/QUOTE]

U nas też :/ Jasiek rano wysikał się w kuchni, bo nie chciał wyjść na dwór. A potem jak gdyby nic wyszedł sobie pospacerować w deszczu......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...