Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

[url]http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,8674567,Marsz_dla_zwierzat__Kilkadziesiat_osob_protestowalo.html[/url]


komentarze co niektórych - non koments:shake: ja nie wiem czemu co niektórzy upierdzielili sie, ze to wszystko to tylko przedwyborcze pierdoły...nie mam sił do tych idiotów :angryy: co nas k..a obchodzi polityka??? ale cioły tego nie rozumieją - każdego podług swojej miarki mierzą...ech...i jak tu się ma cokolwiek zmienić, jak my tylko bandą oszołomów jesteśmy:-(

a Lubawskiego dalej popiera kler...wiec ta ciemna masa pójdzie w niedzielę do koscioła, ksiądz z ambony każe głosować na wl..no to pójdą te owieczki z klapkami na oczach i zagłosują...a o psach oprócz nas i tak nie będzie myślał:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a Lubawskiego dalej popiera kler...wiec ta ciemna masa pójdzie w niedzielę do koscioła, ksiądz z ambony każe głosować na wl..no to pójdą te owieczki z klapkami na oczach i zagłosują...a o psach oprócz nas i tak nie będzie myślał[/QUOTE]
Tiiaaa... a podobno 90% społeczeństwa to katolicy. Ciekawe jak wywalenie psa na ulicę albo zagłodzenie go, albo zakatowanie ma się do tej katolickiej moralności?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linssi']Shania :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ile przygod!! Pamietam negocjacje cenowe z pasztetowa! :eviltong: to i tak, ze nie powiedziala Ci, ze to troche malo. bo nam i owszem :diabloti:[/QUOTE]
pasztetowa się bała..pod bramą tv..miła była..mniamm słodzio

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Owszem-od katolika powinno się więcej wymagać,a przynajmniej oczekiwać by nie krzywdził..Niemniej uważam,że religia nie ma nic do rzeczy.można być dobrym katolikiem i dobrym prawosławnym i porządnym niewierzącym..Wszystko zależy czy ma się sumienie..
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elka_Ka']Tiiaaa... a podobno 90% społeczeństwa to katolicy. Ciekawe jak wywalenie psa na ulicę albo zagłodzenie go, albo zakatowanie ma się do tej katolickiej moralności?[/QUOTE]

Zgodnie z katolickim podejściem zwierzę jest rzeczą, czymś, co ma ludziom do czegoś służyć. Dlatego społeczeństwo katolickie tak często burzy się o porównania między ludźmi i zwierzętami, choćby dotyczyło cierpienia i bólu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Kiedyś wytłumaczył mi kolega z organizacji,,Pomoc ludziom i zwierzętom,,chodzi oto,że dla KK problem zwierząt nie istnieje..One nie mają duszy..
E/W

Link to comment
Share on other sites

To nie prawda..zgodnie z katolicyzmem, zwierze nie jest rzecza..z chrześcijaństwem, tak napisze, nie wolno krzywdzić nikogo, nawet niby ,,tej,,rzeczy to akurat głupie rozumowanie..nie wolno zadawać cierpienia w imię korzyści , ani korzyści finansowych..to raczej zacofanie, a nie,,głębokie,,rozumienie wiary..ludzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']To nie prawda..zgodnie z katolicyzmem, zwierze nie jest rzecza..z chrześcijaństwem, tak napisze, nie wolno krzywdzić nikogo, nawet niby ,,tej,,rzeczy to akurat głupie rozumowanie..nie wolno zadawać cierpienia w imię korzyści , ani korzyści finansowych..to raczej zacofanie, a nie,,głębokie,,rozumienie wiary..ludzi[/QUOTE]

Pytanie, gdzie o tym jest napisane? Ludzie kierują się stanowiskiem KK, a to jest jasno sprecyzowane, spisane i rozgłaszane. I to właśnie stanowi problem. To, co napisałaś to, tak mi się wydaje, pewien system moralny, dobry system, oparty na wrażliwości, ale niekoniecznie ma faktycznie wiele wspólnego z samą religią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elka_Ka']Przecież nawet przy całkowitym braku jakiś przyjacielskich gestów ze strony pracowników podczas [B]normalnej[/B], codziennej opieki te psy nie reagowałyby takim panicznym strachem[/QUOTE]

Tylko wtedy, jeśli w grę wchodzi wcześniejszy brak socjalizacji - wtedy tak. Psy dalej by sobie dziczały w schronie. Ale wygląda na to, że istnieją też inne przyczyny. Bądźmy szczerzy, kto i po co wchodzi do boksu z kijem w ręce po to, aby złapać łagodnego psa?

Link to comment
Share on other sites

i znowu sobie poczytałam komentarze pod art. w Echu...ja chcę się stąd wyprowadzić:( tu jest ciemnogórd, moherownia i wszędzie przydupasy obecnie rządzących, którzy nic innego nie widzą jak tylko to, że to wszystko to normalnie zamach stanu na wl i kliki:(:( i jak tu można adoptować zwierzaki???to jest niemożliwe!!!!tu są sami idioci, bezmózgowcy i wszyscy nienawidzą zwierząt (z paroma wyjątkami:()..pewnie jakby mogli to by nas wybili i wsadzili do Dymin...mam doła:(

[B]"Ciekawe ile dostali kasy CI "manifestanci" , skoro dziwnym trafem odbyła sie 4 dni przed wyborami taka manifestacja hmmm[/B]"


odp.
"Człowieku ciebie do Media Markt nie wpuszczą.... "


no ludzie aleśmy się nachapaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, normalnie idę jutro zamawiać siakiś apartament...najlepiej jak najdalej od Kielc...

Link to comment
Share on other sites

Ja napisałam odnośnie wzorców chrześcijaństwa..może odnośnie naszych zrozumiałych przemówień..zabijac humanitarnie , bądź w celach do zycia potrzebnych..tak prosto odnośnie zrozumienia
i teraz wyjasnienie..nie mozna zabijac istot z okrucieństwem w wielu religiach,,to jest tak jak oskarżanie religii muzułmańskich o zamachy bo taka ich religia
A gówno prawda
Prawdziwy muzułamnin nie idzie na woje, tak samo prawdziwy chrześcijanin nie zabiję zwierzęcia względem korzyści..tym bardziej jak patrzy na jego ból...

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

No to powiem:
PRAWDZIWY KATOLIK nie zabija,nie dręczy,nie kradnie..Przestrzega 10 przykazań..Humanitaryzm,człowieczeństwo nie ma nic wspólnego z religią..Człowiekiem się jest lub nie jest...
Najlepszym przykładem na to co piszę są właśnie i Dyminy i ta manifa..Jeden z Kielczan napisał,,zagłosuje na obecnego prezydenta,bo tylko takiego haka znależli,,A jakiego haka trzeba znależć by do pustych głów i zimnych serc dotarło,że zły człowiek nie powinien być prezydentem jakiegokolwiek miasta?Dziś przymyka oko na zło dot.zwierząt,jutro obojętni będą ludzie..
Ja ciągle wierzę,że w Kielcach są ludzie nie potwory..
A muzułmanów to ja nie znam,ale śmiem twierdzić,że i pośród nich są ludzie-dobrzy ludzie
Nawet próbuje wierzyć,że wśród Ukraińców są..Naprawdę się staram..A to nie jest proste-każdy kto słyszał np.o rzezi Wołynia czy np.UPA może wątpić..
Człowiekiem trzeba być nie kanalią!!!
I podsumowując:
zawsze mnie wkurza to nawiązywanie do katolicyzmu..To tak jakby nie można było czynić dobrze i szlachetnie jeśli nie jest się praktykującym katolikiem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']To nie prawda..zgodnie z katolicyzmem, zwierze nie jest rzecza..z chrześcijaństwem, tak napisze, nie wolno krzywdzić nikogo, nawet niby ,,tej,,rzeczy to akurat głupie rozumowanie..nie wolno zadawać cierpienia w imię korzyści , ani korzyści finansowych..to raczej zacofanie, a nie,,głębokie,,rozumienie wiary..ludzi[/QUOTE]

Żadnego życia zgodnie z wiarą katolicką nie można traktować jak rzecz, i tu masz rację Shania. Zachęcam do poczytania dzieł JP II. Pisze o boskim tchnieniu duszy w każdej istocie. Zwierzę ma duszę, ale nie ma ducha, którego ma człowiek (i duszę, i ducha, a to różnica). Problem polega na tym, że mamy niewyedukowane społeczeństwo, które np. nazywa się społeczeństwem JPII, a niewiele wie o jego nauczaniu. Owszem, zwierzę ma służyć człowiekowi, ale w szerokim pojęciu tego słowa, z zachowaniem godności jego istnienia. Skoro Bóg stwarza wszystko, co żyje, jak mógłby pozwolić na krzywdę istot, które stworzył. A św. Franciszek czuwa nad zwierzątkami :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku po tym co przeczytałem w komentarzach pod artykułem w echu!:angryy:
W głowie sie nie mieści że myslący człowiek potrafi takie brednie wypisywać i oskarżać ludzi dla których dobro psów jest najważniejsze i często takie osoby zaniedbują szkołę, rodzinę itp.

W głowie mi się nie mieści... naprawdę swiat chyli sie już ku upadkowi.Zadnych zasad moralnym, żadnego sumienia i chamstwo tolerowane przez najwyższych urzędników w pańswie bez(prawia).

Jako zwykłemu człowiekowi jest mi poprostu żal...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...