Jump to content
Dogomania

Zlot Airedali i innych


Jura

Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anisha']Jeśli termin zlotu miałby się łączyć z wystawą w Sopocie (czy inną) to proponuję PO, a nie PRZED - tak na wszelki wypadek, jakby jednak jakieś nieporozumienia między uczestnikami (tymi na 4 łapach :lol: ) się pojawiły - lepiej żeby fryzury się potargały [U]po[/U] medalach, a nie dzień czy dwa przed... :evil_lol:[/quote]

Czyżbyś miała podobne obawy co ja :-) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jura']

[B]Fuka[/B], jak już pisałam według mnie spotkanie "techniczne" z groomerem to bardzo fajny pomysł, ale kto je zorganizuje?
O jakiej letniej wystawie myślisz. O Sopocie?:evil_lol: (A może to dobry pomył. Pogody niestety nigdy i nigdzie nie będziemy pewni).[/quote]
Groomera bede sciagac, a noclegi mam nadzieje, że poznanianki wymyslą:roll:

Link to comment
Share on other sites

Już występuję.:angryy:
Pomysł zlotu jest wspaniały. Cudowne miejsca nad morzem:loveu: :loveu::loveu:(okolice Karwii) po Sopcie, piękne Mazury:loveu::loveu::loveu:, ale chyba najbardziej racjonalne dla wszystkich jednak okolice Poznania.
Bardzo chciałabym uczestniczyć w tym zlocie, ale życie czasami płata nam figle.

Link to comment
Share on other sites

Pora reaktywować temat ZLOT, bo czas leci (przepraszam, że jako inicjatorka tego nie zrobiłam wczęsnie, ale cosik głowy nie miałam).
No więc, myślę, że dobrze by było, aby każda z osób chcących wziąć udział wypowiedziała się (może być info do mnie na priwa) na temat terminu:
połowa maja, po wystawie w Sopocie (i w "okolicach" tego miasta), czy wrzesień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swallow']Zakaz wprowadzania psów na nadmorskie plaże obejmuje całą Polskę[/quote]
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: A skąd taka informacja? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Myśmy znaleźli między Juratą a Jastarnią plażę specjalnie i oficjalnie oznakowaną, że jest dla psów, a w okolicach Jastrzębiej Góry również nie widzieliśmy żadnych zakazów i psy hasały sobie po plaży bez problemu...

Mnie w maju niestety nie będzie - powtarzam więc propozycję września.

A w ogóle tak sobie myślę, że wartoby dostosować termin zjazdu do kalendarza zach, bo bardzo fajnie byłoby ją tam mieć... Marzą mi się rozmaite sesje szkoleniowe, posłuszeństwo na codzień i takie tam, nie mówiąc już o szkicach z życia psa-ratownika przy ognisku... ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']
Mnie w maju niestety nie będzie - powtarzam więc propozycję września.

A w ogóle tak sobie myślę, że wartoby dostosować termin zjazdu do kalendarza zach, bo bardzo fajnie byłoby ją tam mieć... [/quote]
A jakby w takim razie ten termin posopocki, w sierpniu i gdzieś nad morzem w pobliżu Trójmiasta? [B]Zach [/B]nie mogłaby powiedzieć, że jej nie będzie, bo za daleko i nie będzie miała czasu przyjechać .... :razz: :lol:
Ja w ogóle jestem za tym terminem, ale nic dziwnego, biorąc pod uwagę to gdzie mieszkam :p :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

Co roku nie będzie w Sopocie padać:mad: Plaża, piechy wybiegane, mini urlopik jak znalazł. Czy daleko?, to zależy od tego, czy planują urlop nad morzem. Wtedy połączyć urlop ze zlotem i ok.

Ja sie co do terminu nie wypowiadam, bo jest mi on obojetny. Raczej będę miała problemy z przywiezieniem Regona, ale będziemy trenować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: A skąd taka informacja? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Myśmy znaleźli między Juratą a Jastarnią plażę specjalnie i oficjalnie oznakowaną, że jest dla psów, a w okolicach Jastrzębiej Góry również nie widzieliśmy żadnych zakazów i psy hasały sobie po plaży bez problemu...[/quote]
Na półwyspie helskim są co najmniej dwie takie plaże :roll:. Na tej w Juracie byliśmy z piesami we wrześniu :cool3: :razz: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: A skąd taka informacja? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Myśmy znaleźli między Juratą a Jastarnią plażę specjalnie i oficjalnie oznakowaną, że jest dla psów, a w okolicach Jastrzębiej Góry również nie widzieliśmy żadnych zakazów i psy hasały sobie po plaży bez problemu...[/QUOTE]

Jest dużo plaży, gdzie można psiaki wprowadzać, w Gdańsku jest to np. rejon wyspy Sobieszewskiej. Plaży są tam cudowne i lasy też, jest to jedno z moich najulubieńszych miejsc i moich psów też :D
[URL]www.wyspa.pl[/URL]

[quote name='Flaire']A w ogóle tak sobie myślę, że wartoby dostosować termin zjazdu do kalendarza zach, bo bardzo fajnie byłoby ją tam mieć... Marzą mi się rozmaite sesje szkoleniowe, posłuszeństwo na codzień i takie tam, nie mówiąc już o szkicach z życia psa-ratownika przy ognisku... ;-)[/QUOTE]

Bardzo mi miło jakby się to do mnie dostosowywano, natomiast jest to niemożliwe. Mój kalendarz jest do ostatniego momentu baaardzo ruchomy np. dziś się dowiedziałam, że w sobotę wyjeżdzam na tydzień w góry. No i tak to u mnie wygląda. Co moge powiedzieć na dzień dzisiejszy to że na pewno podczas sopockiej wystawy będę organizować znów duże zawody obedience. Więc w tym terminie będę na pewno w Trójmieście. Jeżeli chodzi o zjazd "Airedale i inne" to jedyne co mogę obiecać to że zrobię wszystko by na nim być, więc to ja się będę dostosowywać :lol::lol::lol:

[B]Flaire[/B]
mi też się marzą takie sesje szkoleniowe.. również z agility, frisbee, tropienia.. tak wszystko na zasadach podstaw by każdy kto tylko będzie chciał mógł sobie wszystkiego spróbować.. ach byłoby pięknie..

[quote name='Anisha']A jakby w takim razie ten termin posopocki, w sierpniu i gdzieś nad morzem w pobliżu Trójmiasta? [B]Zach [/B]nie mogłaby powiedzieć, że jej nie będzie, bo za daleko i nie będzie miała czasu przyjechać .... :razz: :lol:
Ja w ogóle jestem za tym terminem, ale nic dziwnego, biorąc pod uwagę to gdzie mieszkam :p :cool3: .[/QUOTE]

hi hi [B]Anisha[/B] Ty mnie jeszcze dobrze nie znasz.. ja dziś jestem tu.. a jutro tam.. jak to było [B]Flaire[/B] z obozem? W ile to ja czasu podjęłam decyzje by za kilka dni wyruszyć na drugi koniec Polski poskakać sobie po przeszkódkach.. jakoś w bardzo krótkim hi hi.. ja uwielbiam życie na najwyższych obrotach, więc ciągle w ruchu.. no ale termin sierpniowy po Sopocie.. nad morzem.. dla mnie to istna bajka i najlepszy z możliwych scenariuszy :D

[quote name='borsaf']Co roku nie będzie w Sopocie padać:mad:[/QUOTE]

[B]borsaf[/B]
tegoroczny deszcz to była taka wpadka, co roku w Sopocie jest piękna, słoneczna pogoda. Ja wierzę, że w przyszłym roku też tak będzie- słonecznie oczywiście..

Link to comment
Share on other sites

[B]Jura,[/B] wychodzi na to, ze Zach i Ludwisia, na termin sierpniowy po wystawie sopockiej, mamy zaklepanych.
Te biedne istoty, które ciężko pracują na chleb i moją emeryturę niech główkuja nad urlopem w tym czasie i termin już mamy.
Miejsce trzeba już teraz znaleźć, moze byc i wyspa, ale jakis camping trzeba zaklepać, znaleźć cos najtańszego. Mnie to odpowiada. Może będę tym razem nad morzem bo ostatnio ze Sopotu to tylko do pkp rwałam i do domciu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']A jakby w takim razie ten termin posopocki, w sierpniu i gdzieś nad morzem w pobliżu Trójmiasta? [/quote]Ja jestem za! Próbowałam nawet cosik sklecić już w tym roku, ale pomysł zrodził się za późno i wszyscy mieli już plany, które wprawdzie PRAWIE pozwalały im uczestniczyć, ale właśnie tylko PRAWIE.

[quote name='Anisha'][B]Zach [/B]nie mogłaby powiedzieć, że jej nie będzie[/quote]No pewnie, że będzie mogła! Tak właśnie zrobiła w tym roku! :diabloti: :cool3:

Mnie się wydaje, że w tym momencie należy ogłosić, że zlot będzie na Wyspie Sobieszewskiej po wystawie w Sopocie... Ja już sprawdzałam w tym roku - tam jest sporo miejsc noclegowych, a jak będziemy rezerwować z dużym wyprzedzeniem, to na pewno uda nam się znaleźć dokładnie to, co potrzeba. W razie czego wyślemy zach - albo kogoś innego z LICZNEJ trójmiejskiej ekipy - na zwiady! :-)

Już się cieszę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Mnie się wydaje, że w tym momencie należy ogłosić, że zlot będzie na Wyspie Sobieszewskiej po wystawie w Sopocie... [/quote]
To co? Oglaszamy? Na trzy-czteeery! :lol:
A serio, to już mamy czwórkę chętnych na to miejsce i ten termin - Zach, Borsaf, Flaire i ja. Kto się dopisuje?
[quote name='Flaire']Ja już sprawdzałam w tym roku - tam jest sporo miejsc noclegowych, a jak będziemy rezerwować z dużym wyprzedzeniem, to na pewno uda nam się znaleźć dokładnie to, co potrzeba. W razie czego wyślemy zach - albo kogoś innego z LICZNEJ trójmiejskiej ekipy - na zwiady! :-)[/quote]
Mogę się nawet podjąć zwiadów, jeśli będzie taka potrzeba - tylko ustalmy coś konkretnie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Jura[/B] - w razie czego - to zabierzesz Fredzi zgrabne majtasy, spodenki i kłopot z głowy ;)

Ja też się piszę ( wiadomo, że plany urlopowe jeszcze nie sprecyzowane wiec mogę zaklepac ten sierpień - a pokrzyżować plany może tylko życie
ale myśle, że nie będzie w przyszły roku się nade mną tak pastwić:diabloti: )
Wiec jestem za sierpniem :multi:
--a w Sobieszewie byłam kiedyś na wczasch jak byłam mała ale niewiele pamiętam:evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Mnie się wydaje, że w tym momencie należy ogłosić, że zlot będzie na Wyspie Sobieszewskiej po wystawie w Sopocie... Ja już sprawdzałam w tym roku - tam jest sporo miejsc noclegowych, a jak będziemy rezerwować z dużym wyprzedzeniem, to na pewno uda nam się znaleźć dokładnie to, co potrzeba. W razie czego wyślemy zach - albo kogoś innego z LICZNEJ trójmiejskiej ekipy - na zwiady! :-)[/QUOTE]

Ja już wyspę mam już całkiem dobrze zwiedzoną- dwa razy organizowaliśmy tam międzynardowe manewry dla psów ratowniczych plus było tam kilka mniejszych imprez jak zlot ogarów i gończych polskich.. Na pewno na Wyspie by się dało załatwic jakieś tanie, wygodne domki, na pewno jest do załatwienia duży równiutki stadion do ćwiczeń, no i jest wielka połać lasów i plaży.. Jedyny problem w tym, że sierpniu może tam być sporo ludzi..

Ale mi termin i miejsce jak najbardziej odpowiadają :D

Link to comment
Share on other sites

Zach już ma chyba wprawe w organizowaniu imprez, ale ja mysle, ze może trzeba taki "zlot" u wójta, czy innej instancyi zgłosić. Tym sposobemzdobyć pozwolenie na przebywanie na plaży NASZYCH psów. Mogą to byc godziny nieopalajace, niekąpiące, z rana lub wczesnym wieczorem np.
Nie wiem co macie na mysli mówiąc, ze duzo ludzi. Ja to sobie jakiś camping w lasku wyobrażam, domki?, namioty? w półkole, a środek dla nas i wtedy mnie ludzie nie obchodzą, nawet całe tabuny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...