Jump to content
Dogomania

Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom


Tigraa

Recommended Posts

[quote name='waldi481']Pewnie nie ma nic taniej,niż za 10 zł,ale niech Mirka sprawdzi co tam jest nt tego hotelu..
Ciekawe,że eksludzie Rudiego nie pomyślą właśnie o tej Irence..Przecież też mogła przywiązać się do psa i będzie jej przykro gdy pies zniknie
Ech:angryy:
Ela[/quote]


Właśnie rodzice nie pomyślą nawet, że dziecko będzie tęsknić! Moja Ala często wspomina naszą tymczasową Jetkę, choć nie ma jej już u nas 3 miesiące, mówi czemu ją wysłałaś tak daleko, mamo. Sunia znalazła bowiem domek w Niemczech, dzięki pajuni!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='waldi481']A takie uwagi to sobie wypraszam:angryy: A czy mam kłopoty z pracą to moja sprawa:angryy: Chyba Rodzice Maciusia Was o nic nie prosiliśmy?
Waldek[/quote]

Przepraszam, że się wtrącam, ale jestem pewien, że zaszło nieporozumienie...
prawdopodobnie chodziło o problemy z pracą P. Władka - ex-opiekuna Rudiego.
Pisaliśmy o tym z Anią zaraz po adopcji psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie Kochani, wszystkich nas ponoszą emocje i trudno się dziwić...
Rodzice Maciusia,waldi481-zaszło nieporozumienie.
Eks pan Rudiego z Bydgoszczy ma na imię Władek, a nasz waldi481 to zupełnie ktoś inny. Rodzice Maciusia pomylili imiona, a mieli na myśli pana Władka, jak widać z kontekstu.
Spokojnie, nie dajmy się ponieść emocjom, musimy pomóc psiakowi.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem byli Państwo Rudiego nie wywiązali się z umowy adopcyjnej i powinny się dołożyć finansowo do przewiezienia Rudiego do Neris. To strasznie nieuczciwi ludzie i w stosunku do zwierzaka, i w stosunku do nas. Ja dokładam 50 zł dla Rudiego!

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Wiadomośc z miau:
Hotel dla psów i kotów Trzemiętówko 21 tel. (052)3828324 lub 0661680126.
Hotel dla psów "Nanooka" tel. 06955778.

Tylko tyle znalazłam.
_________________
Kto wie czy Trzemiętówko lezy koło Bydgoszczy?
Waldek
PS OK juz nie będe wybuchał

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Więc tak:
Trzemiętówko jest 12 km od Bydgoszczy.Rozmawiałem,w okresie 9czerwiec-19.06 jest miejsce.Doba jest dośc droga bo 20zł.Pies musi mieć szczepienia.
Waldek

Link to comment
Share on other sites

Szczepienia aktualne ma, ale to drogo. Za miesiąc 600 zł, nie wyrobimy :-(
Myślę, że najlepsze wyjście zawieźć go do Neris, dziewczyna nasza więc pies będzie bezpieczny. Tym bardziej, że nie wiadomo jak biedak zniesie rozłąkę. Przecież był u nich ponad 2 miesiące i się przywiązał. Pies to nie przedmiot... pan Władek sam to mówił jak zostawialiśmy u nich Rudiego...eeech, nie chcę tego komentować. No i zyskamy czas na szukanie domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka'] Przecież był u nich ponad 2 miesiące i się przywiązał. Pies to nie przedmiot... pan Władek sam to mówił jak zostawialiśmy u nich Rudiego...[/quote]
Rzadko tu bywam ostatnio... i naprawdę nie spodziewałam się takiej wiadomości :angryy:
Aniu, ja też uważam, że wypadek z dzieckiem był pretekstem. A prawdziwy powód to wakacje... niestety.
W tej chwili nie mam absolutnie żadnej możliwości pomocy finansowej, ale mam nadzieję, że za kilka tygodni będzie lepiej. Wtedy pomogę... a teraz trzymam mocno kciuki za pechowca Rudiego...

P.s. Miś pozdrawia ;)

Link to comment
Share on other sites

Na której stronie znajde jakies ładne zdjęcia psiaka. Napiszcie mi czy on nadaje sie do mieszkania, jakiej jest wielkości - dokąd sięga. Mam kogoś kto szuka psiaka samca średniej wielkości, mądrego psa, który mógłby mieszkać w mieszkaniu.
Niestety to okoplice Poznania. Ja nie mam teraz takiego pieska, więc tak szukam na dogo i wysyłam fotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Sprawa Rudiego trochę się komplikuje. Wczoraj otrzymałem informację, która wymaga wyjaśnienia. Podgrzewanie atmosfery temu nie sprzyja, dlatego proszę o powstrzymanie się z komentarzami, do czasu wyjaśnienia wątpliwości.[/quote]


I tak nie wiemy o co chodzi, więc komentarzy nie będzie!!! Mam tylko nadzieję, że Rudi nie jest już w schronie!

Link to comment
Share on other sites

Sprawa jest bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. Moja prośba o powstrzymanie się z komentarzami jest ciągle aktualna. Osoby bezpośrednio zaangażowane w pomoc Rudiemy otrzymają stosowne PW.
Zdaje sobie sprawę, ze to brzmi dziwnie, ale równie dziwny obrót przybrała ta sprawa... Proszę o cierpliwość...

Link to comment
Share on other sites

Niestety, cała sprawa utknęłą w martwym punkcie. Na początku opiekunowie Rudiego chcieli go oddać, po czym rozmyślili się. Mało tego... próbowali nas szantażować i straszyć sądem. Przez dwa kolejne dni, do póznych godzin nocnych, molestowali Anię sms'ami i mailami, które były naszpikowane inwektywami i grozbami. Straszyli wizytą w jej prywatnym domu. Wtedy to wysłałem im treść posta, którego opublikuję, jeśli mnie do tego zmuszą. opisałem w nim ze szczegółami kulisy adopcji i kwestie, które mogą rzucić światło na faktyczne powody tych nieracjonalnych zachowań. Poprosiłem o sprostowanie jego treści, jeśli w którymś punkcie nie jest zgodna ze stanem faktycznym. Zamieściłem tam m.in. informację, która miała być przedmiotem obrzydliwego szantażu. Chodziło o sprawy prywatno-rodzinne. Od soboty do chwili obecnej, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wysłałem kilka sms'ów i maili i otrzymałem potwierdzenia doręczenia. Do momentu wysłania w/w informacji, otrzymywałem kilkanaście sms'ów dziennie...

Państwo E. i W. czytają wątek Rudiego. Może tą drogą dotrę do ich sumień i resztek rozsądku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...