Jump to content
Dogomania

CUD w SUWALKACH! psy w nowym miejscu, za sprawa dogomaniakow z Suw.i Stanislawa TYMA!


pixie

Recommended Posts

[B]Imię i NazwiskoWiekMiastoE-mail [/B]
Agnieszka Kosakowska11Suwałki[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Agnieszka Żak11Wrocław[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Dagmara Wachowska12Toróń[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Marta Jarzębska11Toróń[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Klaudia-AnabellkaKarpacz[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Ola Minervs14Jelenia Góra[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Marcin "Silken" Cichy21W-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Dominika Malak 19W-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Basia Cichorska11Poz.[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Joanna Olesiejuk26[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][email][email protected][/email]. JustynaMaria Janik52Edmonton Canada[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Daniel Wolniak26Grudziądz[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Kornelia Chmielecka12Aleksandrów Łódzki[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Joanna Chmielecka42Aleksandrów Łódzki[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Magdalena Szymańska26Wałcz[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Hanna Plutecka42Kielce[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Monika Jankowska27Poznańfinski@interiaplRadosław Kot40Poznań[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Joanna Błachowska29Kraków[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Aneta 17Kraków[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Aleksandra Mróz14Gliwice[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Justyna Lasek11Bielsko-Biała[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Piotrek Wiszniewski13Wrocław[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Magdalena Wzientek18Nowa Ruda[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Anna Roszyk18Kościan[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Grzegorz Chmielarski17Czrwona Dąbr. Górnicza[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Patrycja Pakosz15Wa-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Irmina Granżan12Lubartów[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Edyta Binkowska30Lublin[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Ania20Wa-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Marta Jarzębska12Wrocław[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Paulina23Żurek[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Aneta Hejmo13Czechowice-DZiedzice[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Labudda Agnieszka17Gdynia[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Kasia Matuszyn11Wa-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Katarzyna Ganszczyk18Gliwice[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Ewa Jodkowska12Wa-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Magda20Olsztym[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Ewa Seiler42W-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Justyna22Suwałki[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Katarzyna12Nowy Sącz[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Małgorzata Kokoszka16Gdańsk[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Justyna Konopka15Białystok[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Joanna Tomaszewska52Puławy[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Ewa Dzierżawska11Toróń[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Magdalena Kośna21Wa-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Marta Cieślicka13[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Łukasz Gryziak23W-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Basia Drożdżal29[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Marika Rostek13Poznań[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Aleksandra Kopiec15Świdnica[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Katarzyna Czaplicka38Gliwice[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Izabela Sobczyńska37Bydgoszcz[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Marta Kurpińska28Wa-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Zygmunt Śmigla-Żywocki40Poznań[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Marcin Szustalik13Tarnobrzeg[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[B]to lista osób z protestu[/B]

[B]Ja będę na Dogo dopiero pewnie w ok. 27-go grudnia, muszę już wyjechaś do rodziców na swoją wieś w świętokrzyskie, a tam BIDA. Nie ma netu [/B]

[B]Zastanówcie sie proszę, czy wreszcie coś dalej ruszymy :razz: [/B]

[B]Miało być w tabeli....hmmm nie wiem jak to zrobić....????[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jussi&Toffi']Niestety:placz:[/quote]

nie niestety, ale była propozycja....żeby ktoś z okolic poszedł do schronu niby nie znając sprawy i...zobaczył czy jak obiecały władze w liście do Pana Harłacza faktycznie otworzyli się na wolontariat...itd...bez tego nie wiemy na czym stoimy...

pisałam to wcześniej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']nie niestety, ale była propozycja....żeby ktoś z okolic poszedł do schronu niby nie znając sprawy i...zobaczył czy jak obiecały władze w liście do Pana Harłacza faktycznie otworzyli się na wolontariat...itd...bez tego nie wiemy na czym stoimy...

pisałam to wcześniej...[/quote]
W takim razie jeżeli nie NIESTETY to WSPANIALE!!! Pasuje???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Rozmawiałam dzisiaj z Panem Jerzym Harłaczem. Otrzymał odpowiedź z Suwałk, że ...teraz zajmą się większą adopcją wśród mieszkańców Suwałk itd...
Sprawa teraz jest taka...ktoś z Suwałk musiałby podejść do schroniska i zaproponować, że chciałby zostać wolontariuszem i pomóc w adopcjach, pomóc zrobić stronę www schronisku...itd... i wtedy zobaczymy czy faktycznie "otworzyli" się na adopcję....(oczywiście nie wspominać o p.Harłaczu czy kimkolwiek innym...ot tak poprostu...niby spontanicznie)
Potem będziemy działać dalej...

aha...Pan Jerzy powiedział, że na wszystkie nasze pytania odpowie (mam mail)...gdybyśmy chcieli się np. poradzić ...

mogłam napisać nieskładnie, ale padam z nóg....


Oliwka wróciła na dogo...więc może będzie nas więcej :)[/quote]
.........bez WOLONTARIATU nikt z kierownictwa pewnie TYŁKA NIE ruszy :shake:
Bedzie tak jak jest :placz:
A co wogóle z rozmowami z Władzami? CZy coś pomogliby np. finansowo, czy coś wiemy? Co z tą stroną internetową, czy szukamy wogóle WOlontariuszy którzy może chociaż odrobine ruszyliby temat?.............?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jestem przerażona! Dopiero teraz przeczytałam ten wątek. Pisałam na dogo o suni z Wigier (temat: "suczka w okolicy Suwałk (Wigry)" ) , którą spotkałam będąc tam w tym roku na Sylwestra. Ja jestem z południa Polski, więc niewiele mogę tam zrobić. Dzwoniłam do Domu Pracy Twórczej zapytać, czy może ktoś ją przygarnął - powiedzieli, że trafiła do schronu. Pixie napisała, że tutaj znajdę kogoś z Suwałk. POMOCY - przeczytałam wątek i boję się, że ją uśpią! To nie był młody pies, poza tym ona była bardzo udomowiona, nie przeżyje w schronie:placz: Dzwoniłam dzisiaj tam do schroniska (podobno w soboty mają czynne). Pan z MPGK ze zdziwieniem czego ja od niego żądam (chciałam rozmawiać z kimś ze schroniska) poinformował mnie, że po pierwsze dzisiaj nieczynne bo sobota, a po drugie tam tylko ktoś przychodzi dać psom jeść i do widzenia. Jak to???? Czy ktoś będzie w tym schronie w najbliższym czasie. Opisałabym sunię, strasznie się o nią boję, co się z nią dzieje. Myślałam, że w Wigrach ją zatrzymają:-(

Link to comment
Share on other sites

Dea trafilas jak widze...
Jussi &Toffi jest z Suwalk , jesli dokladnie przeczytalas watek
Napisz do niej popros, by poszla, opisz sunie, moze masz jakies zdjecie...
moze w ten sposob przy okazji Jussi zobaczy czy cos sie zmienilo
czy chcesz, by cos wiecej zalatwila, ? czy chcialabys tego psa wyadoptowac?
moze na wszelki wypadekl zapytac o warunki adopcji jakie sa?

beata podala rowniez sporo osob w jednym z postow z forum lokalnego, ale to jest bardzo daleko od nas...od ciebie jeszcze dalej
jesli dzwonilas i taka odpowiedz dostalas znaczy ze niewiele sie zmienilo..wlasciwie chyba nic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata R'][B]Imię i NazwiskoWiekMiastoE-mail [/B]
Agnieszka Kosakowska11Suwałki[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Agnieszka Żak11Wrocław[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Dagmara Wachowska12Toróń[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Marta Jarzębska11Toróń[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Klaudia-AnabellkaKarpacz[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Ola Minervs14Jelenia Góra[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Marcin "Silken" Cichy21W-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Dominika Malak 19W-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Basia Cichorska11Poz.[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Joanna Olesiejuk26[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. JustynaMaria Janik52Edmonton Canada[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Daniel Wolniak26Grudziądz[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Kornelia Chmielecka12Aleksandrów Łódzki[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Joanna Chmielecka42Aleksandrów Łódzki[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Magdalena Szymańska26Wałcz[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Hanna Plutecka42Kielce[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Monika Jankowska27Poznańfinski@interiaplRadosław Kot40Poznań[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Joanna Błachowska29Kraków[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Aneta 17Kraków[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Aleksandra Mróz14Gliwice[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Justyna Lasek11Bielsko-Biała[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Piotrek Wiszniewski13Wrocław[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Magdalena Wzientek18Nowa Ruda[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Anna Roszyk18Kościan[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Grzegorz Chmielarski17Czrwona Dąbr. Górnicza[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Patrycja Pakosz15Wa-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Irmina Granżan12Lubartów[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Edyta Binkowska30Lublin[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Ania20Wa-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Marta Jarzębska12Wrocław[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Paulina23Żurek[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Aneta Hejmo13Czechowice-DZiedzice[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Labudda Agnieszka17Gdynia[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Kasia Matuszyn11Wa-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Katarzyna Ganszczyk18Gliwice[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Ewa Jodkowska12Wa-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Magda20Olsztym[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Ewa Seiler42W-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Justyna22Suwałki[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Katarzyna12Nowy Sącz[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Małgorzata Kokoszka16Gdańsk[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Justyna Konopka15Białystok[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Joanna Tomaszewska52Puławy[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Ewa Dzierżawska11Toróń[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Magdalena Kośna21Wa-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Marta Cieślicka13[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Łukasz Gryziak23W-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Basia Drożdżal29[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Marika Rostek13Poznań[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Aleksandra Kopiec15Świdnica[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Katarzyna Czaplicka38Gliwice[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Izabela Sobczyńska37Bydgoszcz[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Marta Kurpińska28Wa-wa[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Zygmunt Śmigla-Żywocki40Poznań[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]Marcin Szustalik13Tarnobrzeg[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[B]to lista osób z protestu[/B]

[B]Ja będę na Dogo dopiero pewnie w ok. 27-go grudnia, muszę już wyjechaś do rodziców na swoją wieś w świętokrzyskie, a tam BIDA. Nie ma netu [/B]

[B]Zastanówcie sie proszę, czy wreszcie coś dalej ruszymy :razz: [/B]

[B]Miało być w tabeli....hmmm nie wiem jak to zrobić....????[/B][/quote]


Dea w tym poscie masz kilka adresow mailowych ludzi z Suwalk, moze mail jest sposobem, by poprosic o pomoc w sprawie tej suczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']ta ponizej jest z suwalk i pelnoletnia bo na poczatku listy z suwalk jak widac sa bardzo mlodzi protestujacy...
Justyna22Suwałki[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
[B]Dea[/B],
napisz na suwalskim forum [URL]http://www.suwalki.info/forum.php?category=9[/URL].
Własnie je odszukałam - ktoś tam też szuka zaginionego pieska [URL]http://www.suwalki.info/forum.php?page=&cmd=show&id=21123&category=9[/URL].
Była też na tym forum dziewczyna, Izabela jak dobrze pamiętam. Chciała pomagać schronisku, ale nie wiem jak to się skończyło. Chętna do pomocy - może odszukaj ją. Teraz są ferie, myślę, że chętnie Ci pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę, pomóżcie tym psiakom!!!
One tam umierają nie tylko poprzez eutanazję, ale także z głodu, brudu, zimnia i chorób!!!

[FONT=Arial][SIZE=2]Jest mi bardzo przykro, z powodu takiej bezsilności ludzi... [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Postanowiłam na własną rękę poszukać domu dla 1-2 piesków i częściowo się udało. Pierwszego psiaka zobaczyłam podczas poszuiwań swojego Misia. Był to pudelkowato- sznałcerkowaty obraz nędzy, brudu i rozpaczy psiak. Zgodziła się go adoptować babcia mojego kolegi mieszkająca w Gołdapi. Kierownik schroniska kazał podpisac za babcię dokumenti i wydano na biedaka. Był w strasznym stanie, dlatego zawiozłam go do specjalistycznego zakładu dla piesków, gdzie wykąpano i ostrzyżono psiaka, bo sierśc była cała skołtuniona odchodami. Zapowiadało się na szczęśliwe zakończenie, lecz gdy wychodziliśmy od weterynarza - (psiak miał wszawicę i przepuklinę) piesek jakimś sposobem wydostał główkę z obróżki i po prostu uciekł. Biegłam za nim aż do utraty tchu, lecz niestety nie udało się go złapać. Byłam załamana, bo było zimno, a on był krótko ostrzyżony... Nie znalazłam go do tej pory, nie wiem czy jeszcze żyje....[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Po tym incydencie byłam załamana, obwiniałam się za dalszy ciąg udręki tego małego wystraszonego robaczka. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Jednak postanowiłam się przełamać i pomóc drugiemu psiakowi. Państwo, chcieli owczarka; tam były dwie 3-4 letnie suczki ( jedna znich to suczka z Wigier) i ok. 5-6 letni pies. Wybór padł na suczkę, niestety tylko jedną, a tamta druga sunia, strasznie rozpaczała, gdy zabierano jej towarzyszkę...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Łzy leciały mi jak groch, lecz nic nie mogłam zrobić!!!!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]To straszne miejsce![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]Jest mi bardzo przykro, z powodu takiej bezsilności ludzi... [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Byłam we czwartek, kied moi znajomi chcieli zaadoptować owczarka; tam były dwie 3-4 letnie suczki i ok. 5-6 letni pies. Wybór padł na tą drugą suczkę,niestety tylko jedną, a tamta sunia, z Wigier strasznie rozpaczała, gdy zabierano jej towarzyszkę...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Łzy leciały mi jak groch, lecz nic nie mogłam zrobić!!!!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Straszne mi przykro! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial]Marta[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ta suczka z Wigier to sunia o której pisałam na innym wątku? To ona tak rozpaczała???? :placz: :placz: :placz: Bo ona potrzebuje towarzystwa. Marta już odpisałam na prv, ale tutaj też muszę - pomóżcie tej suni, bo ja nic nie mogę zrobić osobiście, mieszkam w Ustroniu, na południu Polski. W ogóle trzeba zrobić coś z tym schroniskiem, tak nie może być. Na razie myślę, gdzie uderzyć.
POMÓŻCIE MOJEJ SUNI W WIGIER!!! PROSZĘ!

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/225/90a06d6fe8986f68.jpg[/IMG][/URL]

To zdjęcie jest zrobione w pażdzierniku...
W dalszym ciągu jest tam ten KŁAPOUSZEK (drugi od lewej)... i ten czarny...
Jakie one wszystkie sa wystraszone; muszą walczyć ze sobą o pożywienie, ponieważ w kojcach jest przepełnienie, poza tym budy są w opłakanym stanie i jest ich zbyt mało. Nie ma mowy o wybiegu dla psów, nikt tez ich nie wyprowadza... Osluga schroniska nie pozwala dokarmiać psy, no bo wiadomo trzeba sprzatać odchody...
Odwiedzający są oddzieleni od zwierząd na ok. 3 metry.
Opieka weterynaryjna także pozostawia wiele do życzenia, ponieważ weterynarz przyjeżdża na telefon kierownika, jeśli jest ktoś chętny do adopcji, bo tylko wówczas pies jest zaszczepiony i zachipowany. Nie ma mowy o jakimkolwiek leczeniu tych zwierząt.
Nikt nie dba tam o to, by zlikwidować rozprzestrzeniające się insekty.
Jednak kiedy ktoś zwróci się ze znalezionym pieskiem, owszem lekarz chip potrafi znaleźć, lecz nie potrafi odczytać danych właścicieli!!!!
To po co sąte chipy?!
Dlaczego Schronisko podpisało umowę z lecznicą, która nie wykonuje swych zobowiązań?!
Dlaczego Urząd Miasta nie pociągnie do odpowiedzialności kierownika schroniska?! Przecież non stop są skargi i protesty, a mimo to on w dalszym ciągu tam jest kierownikiem!!!
Może ktoś z organizacji spróbuje namówić Pana Prezydenta Miasta Suwałki na kontrolę ws. zarządzania środkami na schronisko; gdzie idą te pieniądze, skoro nie na wytyczony cel?!

PROSZĘ O POMOC dla tych biedaków!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pixie nie mogę jej adoptować, chociaż bardzo bym chciała - mój pies ma małą tolerancję na inne psiaki, a teściowa i mąż jeszcze mniejszą:-( Niestety... Ale działać trzeba, to co, że drugi koniec Polski. Pisałyśmy już o tym trochę z Martą na priv. Ja jutro spróbuję znaleźć choć jednego ludzkiego radnego w tych Suwałkach i porozmawiać z nim, chyba, że to ściśle tajne i się ukrywają. Postaram się też złapać kontakt z osobami z listy, które są z Suwałk. Marta też będzie działała. Ale trzeba zmobilizować siły - i uderzać z każdej strony, non stop. Żeby mieli nas po dziurki w nosie i zaczęli coś robić. Ci którzy nie są z okolicy mogą dzwonić i pisać, a Ci z Suwałk męczyć osobiście. No ruszmy to! Ja nie mogę nawet myśleć w jakich warunkach te psy tam są. Czy ktoś kontaktował się już z TOZ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']Ta suczka z Wigier to sunia o której pisałam na innym wątku? To ona tak rozpaczała???? :placz: :placz: :placz: Bo ona potrzebuje towarzystwa. Marta już odpisałam na prv, ale tutaj też muszę - pomóżcie tej suni, bo ja nic nie mogę zrobić osobiście, mieszkam w Ustroniu, na południu Polski. W ogóle trzeba zrobić coś z tym schroniskiem, tak nie może być. Na razie myślę, gdzie uderzyć.
POMÓŻCIE MOJEJ SUNI W WIGIER!!! PROSZĘ![/quote]



Help !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...