Jump to content
Dogomania

Warszawa i okolice..


medar

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ośka_14']Ja ja ja jestem chetna!!!!!!!:p:p I pewnie bede tylko o której godzinie??
P.S A TY Kasi tez tam będziesz??[/quote]

Patrycjo, ja niestety nie będę mogła, będę za to w poniedziałek...
Spróbuję jednak kogoś na jutro zmolestować ;)
Jak coś będę wiedziała to dam Ci znać na komórkę i tutaj na wątku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Patrycjo, ja niestety nie będę mogła, będę za to w poniedziałek...
Spróbuję jednak kogoś na jutro zmolestować ;)
Jak coś będę wiedziała to dam Ci znać na komórkę i tutaj na wątku ;)[/quote]

Aha no to super....ja też sie jeszcze dokładnie mamy zapytam czy jutro pojade, ale chciałabym bo jush nie mam ulotek i plakatów(wszystko porosdawałam i poroswieszałam np. w lecznicach)
Ale wiesz co bo ja nie bede mogła w tygodniu jezdzić bo mama mówi ze mam nauke!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Warszawo, przynosisz mi wstyd...
Po prostu jeden, wielki wstyd...
Ja nie jestem jakimś guru i jeśli ja nie mogę działać to nie znaczy, że nie działać ma nikt :(:(:(
Sporo osób pod wpływem emocji deklarowało pomoc wzbudzając zbędne nadzieje, po co to robiliście????
Dla polepszenia własnego samopoczucia????
Nie o to tu chodzi... Liczę na czyjąś inicjatywę cały czas, ale jak narazie widzę, że się przeliczam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Warszawo, przynosisz mi wstyd...
Po prostu jeden, wielki wstyd...
Ja nie jestem jakimś guru i jeśli ja nie mogę działać to nie znaczy, że nie działać ma nikt :(:(:(
Sporo osób pod wpływem emocji deklarowało pomoc wzbudzając zbędne nadzieje, po co to robiliście????
Dla polepszenia własnego samopoczucia????
Nie o to tu chodzi... Liczę na czyjąś inicjatywę cały czas, ale jak narazie widzę, że się przeliczam...[/quote]

Kasiu, przepraszam, ale jestem rozlozona na lopatki :(
Nastepny zjazd mam 15, wiec jeśli choroba odpusci jestem do dyspozycji do 15stego i po 15stym.

Link to comment
Share on other sites

shirrrapeira zadzownie do Ciebie w piatek i dokładnie dogadamy się co do giełdy minerałów:)
mam już druki do podpisu i petycję i zaczynam zbierać podpisy - w pracy i po znajomych. To co uzbieram dostaniesz w sobote na giełdzie:)
Może uda się dotrzeć mojej siostrze która deklaruje pomoc przy zbieraniu podpisów. Ja uziemiona na stoisku ale męża namawiam na pomoc - może się zgodzi:)
Tak czy siak zbieram podpisy ile dam rade tyle dostaniesz:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Proszę o pomoc...[/B]
Dzięki uprzejmości Magik i jej znajomemu pracującemu w gazecie, mamy możliwość zamieścić duże ogłoszenie (1/4 strony a może większe i prawdopodobnie ukazujące sie wielokrotnie ). Gazeta ukazuje się w
powiecie pultuskim, legionowskim, nowodworskim i ostrowskim.
Wydaje mi się że w ogoszeniu należy podać terminy, miejsca,
godziny zbierania podpisów lub stałe punkty gdzie są wyłożone listy.
Kto pomoże zredagować to ogłoszenie (najlepiej w corelu) ??
[B][COLOR=red]PILNE !!! [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...