Jump to content
Dogomania

Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO


Bolsbokser

Recommended Posts

[quote name='FredziaFredzia']Ale bajkowo macie... Jeszcze śnieg potęguje wrażenie chatki z baśni ;)[/QUOTE]

No dokładnie, ale jak jest zielono, równie bajecznie to wygląda :)

[quote name='tatankas']

Te zdjęcie jest boskie:


[URL]http://images34.fotosik.pl/425/30901675db25ff84.jpg[/URL][/QUOTE]

To jeszcze stare dobre czasy, kiedy Albin nie rzucał się o patyczka (z Batonem TM
[*] z BwP)


Ale dzisiaj niespodziankę dostaliśmy .... fuuuuuujjjjjj
Sati przyniosła nam do łóżka mysz !!!

Pomęczę Was kocimi fotkami :)

Puma i Sati

[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/45586_549703345052813_1430568249_n.jpg[/img]

Puma

[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/6115_547340451955769_1481604533_n.jpg[/img]

Tysio i Sati

[img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/532914_547336891956125_411352069_n.jpg[/img]

Edited by Bolsbokser
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Witam i u was :) nie ukrywam, że nie pierwszy raz,bo zaglądałam tutaj kilka razy. :)

piękne kociaki ::loveu: [URL]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/532914_547336891956125_411352069_n.jpg[/URL][/QUOTE]

Kojarzyłam Twój nick, ale nie wiedziałam skąd. Niestety rzadko u samej siebie w galerii bywam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Witamy się :p
piękną zimę macie u siebie!!!
kociaki sa super! ten niebieski to Brytyjski?

no i będę zaglądać regularnie bo zarąbiste fotki robicie :loveu:[/QUOTE]

Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzin. A szaraczek to Rosyjski Niebieski Fajf Oklok Kot Doskonały

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007']zacznę podglądać regularnie, widziałam na razie kilka początkowych stron, ale uwielbiam takie psie miny[/QUOTE]

Zapraszamy, zapraszamy. Na szczęście dużo do nadrobienia nie ma, bo troszkę ponad 30 str.
Min najwięcej Albin ma, ale jak zacznę Bravusiowi w ruchu pstrykać zdjęcia, to też pewnie się coś trafi :)

A czy Ty również masz galerię, do której można zajrzeć ???

[quote name='puchu']Cudne zdjęcia :loveu:[/QUOTE]

Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Lubię koczambry , mój TZ ma w pracy pod opieką stadko , które dokarmia ...ale na 4 piętro w mieszkaniu kota nie wezmę ... po prostu nie wyobrażam sobie uwięzić kociaka :( ... wiem , ze domowy żyje dłużej , ale tak jak u ciebie to pełnia szczęścia dla kota ...wyjście na zewnętrzny , ciepłe miejsce , jedzonko ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Lubię koczambry , mój TZ ma w pracy pod opieką stadko , które dokarmia ...ale na 4 piętro w mieszkaniu kota nie wezmę ... po prostu nie wyobrażam sobie uwięzić kociaka :( ... wiem , ze domowy żyje dłużej , ale tak jak u ciebie to pełnia szczęścia dla kota ...wyjście na zewnętrzny , ciepłe miejsce , jedzonko ...[/QUOTE]

5 lat mieszkaliśmy w bloku z kotami. One się męczyły i my się męczyliśmy. Szkoda tylko, że Radarek tak krótko wolnością się cieszył. Miesiąc po przeprowadzce zginął tragicznie :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsbokser']5 lat mieszkaliśmy w bloku z kotami. One się męczyły i my się męczyliśmy. Szkoda tylko, że Radarek tak krótko wolnością się cieszył. [B]Miesiąc po przeprowadzce zginął tragicznie [/B]:bigcry:[/QUOTE]

uważaj, bo ktoś zaraz wsiądzie na Ciebie, że wypuściłaś kota na dwór i przez Ciebie zginął, a gdyby mieszkał dalej zamknięty w 4 ścianach to żyłby długo i szczęsliwie!
tak przynajmniej zaznał choć przez chwilę co to znaczy wolność i szczęście :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']uważaj, bo ktoś zaraz wsiądzie na Ciebie, że wypuściłaś kota na dwór i przez Ciebie zginął, a gdyby mieszkał dalej zamknięty w 4 ścianach to żyłby długo i szczęsliwie!
tak przynajmniej zaznał choć przez chwilę co to znaczy wolność i szczęście :)[/QUOTE]

On nam i w bloku raz uciekł. Jak zaznał raz wolności, to potem był bardzo nieszczęśliwy. Nawet nie wiecie, jakiego szczęścia doznawał, mogąc brykać po podwórku. To mnie pociesza, że choć miesiąc był szczęśliwy. A niestety problem był taki, że on był ciapowaty - martwiłam się, jak on sobie poradzi. No i niestety :( Długo nie rozpisywałam się, bo nie mogłam o tym pisać. A też miałam takie myśli, że źle zrobiliśmy, bo się przeprowadziliśmy.

PS. właśnie wybieram wzór wygranej smyczy i obroży :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsbokser']5 lat mieszkaliśmy w bloku z kotami. One się męczyły i my się męczyliśmy. Szkoda tylko, że Radarek tak krótko wolnością się cieszył. Miesiąc po przeprowadzce zginął tragicznie :bigcry:[/QUOTE]

o Radarku pamiętam :( , ale nigdy nie pomyślałabym , ze coś takiego stało się przez was ... widać tak musiało być ...
Twoje zwierzaki są szczęśliwe .

Pochwalisz sie wybranym wzorkiem ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']o Radarku pamiętam :( , ale nigdy nie pomyślałabym , ze coś takiego stało się przez was ... widać tak musiało być ...
Twoje zwierzaki są szczęśliwe .

Pochwalisz sie wybranym wzorkiem ??[/QUOTE]
Trochę siebie obwinialiśmy, ale ... widocznie tak musiał obyć. Jak Radarek odszedł, daliśmy dom siostrzyczkom Pumce i Satce.

No pochwalę się, jak wreszcie wybiorę.

Zamówiłam coś w ten deseń kolorystycznie (zdjęcie skradzione DogStyle)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/604017_459505397465030_250303378_n.jpg[/IMG]

Edited by Bolsbokser
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsbokser']
A czy Ty również masz galerię, do której można zajrzeć ???

[/QUOTE]

mamy, ale jest stara i zakurzona, nie mamy fanów to nieuaktualniam jej

[quote name='Bolsbokser']

Zamówiłam coś w ten deseń kolorystycznie

[/QUOTE]

piękna, pochwal się jak dojdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motylek1007'] mamy, ale jest stara i zakurzona, nie mamy fanów to nieuaktualniam jej [/QUOTE]
do mojej też zbyt wiele osób nie zagląda. Przede wszystkim prowadzę ją dla siebie, żeby zapisać wszystkie ważne wydarzenia, porażki i sukcesy. Zwierzaki odchodzą, a później zapomina się o niektórych śmiesznych sytuacjach. A jeśli ktoś chce oglądać nasze fotki i czytać różne przygody moich zwierzów, to oczywiście bardzo miło :)

[quote name='motylek1007']
piękna, pochwal się jak dojdzie[/QUOTE]
No pewnie, że się pochwalę, jak tylko dojdzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Fajna , taka prawie na lato :)
[URL]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/604017_459505397465030_250303378_n.jpg[/URL][/QUOTE]

zimą też będzie fajnie wyglądać, przynajmniej koloru trochę wniesie w życie, bo coś wiosny nie widać :(

Link to comment
Share on other sites

Wpadam z rewizytą ;)

Czy każdy boksiu musi robić takie durne miny :evil_lol:

Widzę, że kociara z Ciebie :)
Mój Lumpek jest domowym kotem, niestety :( Wiem, że chciałby być wolny, ale on się nie boi w ogóle obcych psów, a dookoła wszyscy sąsiedzi mają psy ;) Długo by nie pożył na wolności :shake: Ale jak tylko robi się ciepło, to drzwi na podwórko są otwarte i Lumpek wychodzi na tę część podwórka, która jest otoczona wysokim murem i wyleguje się na słoneczku :loveu: Wtedy kot znika na cały dzień i wraca tylko na jedzenie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...