Jump to content
Dogomania

Posokowiec Bart vel Bruno odnalazł właściciela


martaipieski

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy z tą panią od ogłoszenia masz kontakt i ustalałaś ewentualną próbę rozpoznania?
Jeśli to na 100% nie jej pies, to trzeba szybciutko myśleć o znalezieniu/ zarezerwowaniu DT lub hoteliku i zebraniu deklaracji - w tym na operację.

I na już na bieżące opłaty weterynaryjne.
Ja mogę zaoferować 50 zł.

Czy pani, u której jest pies nie przetrzymałaby go dłużej, gdyby jej zapłacić albo kupić karmę?

DT Brodnica, kujawsko-pomorskie - [URL="http://www.dogomania.pl/members/19491-Ania-Milva-i-Ulver"]Ania+Milva i Ulver[/URL] - może tu zapytać?

Link to comment
Share on other sites

u weta tatuazu nie znalezlismy, na imie nie reaguje rozmawialam z pania od ogłoszen ale to jednak nie ich psiak ten ma ciemniejsze umaszczenie no i brak tatuazu ale ich psiak wychowywał sie z kotami i z opisu charakteru identyczny jak ten:(
na zbieraniu deklaracji to ja sie nie znam:/
Pani powiedziała ze tydzien moze zostac az boje sie zapytac czy dłuzej,to wlasciwie młoda dziewczyna i decyzja raczej do jej taty nalezy:(karme i tak jej dzis zawioze bo tak sie z nia umowiłam
dziękuje za pomoc pozniej przesle numer konta i rozumiem ze w pierwszym poscie musze na biezaco wpisywac kto ile wpacił????oraz miec rachunki??pytam bo nie wiem jak to sie robi:/
dzis u weta wydalismy 45zł i ok 15zł na paliwo ale paliwo to juz biore na siebie bynajmniej za dzien dzisiejszy bo nie wiem ile razy jeszcze bede musiała jechac jutro napewno a jesli w piatek bedzie trzeba to zabiore go przy okazji bo jade z moja kotka i z jedna z wiejskich kocic na sterylke!!!
a wiec prosze o instrukcje co i jak mam robic ???

Link to comment
Share on other sites

Dobrze by było, gdyby zgodzili się go zatrzymać na czas pooperacyjny, po operacji on musi być w domu.Marta wybadaj sytuację...

Ten hotelik w Brodnicy jest rewelacyjny, sprawdzony. Tu jest jeszcze str. DT, może tam popytać...:?

[url]http://jamor.pl/forum/index.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

Do [URL="http://www.dogomania.pl/members/19491-Ania-Milva-i-Ulver"]Ania+Milva i Ulver[/URL] wysłałam na PW zapytanie o miejsce w hoteliku i podałam link do wątku.
Myślałam jeszcze o DT u Arktyki, ma 'domowy' i tez stosunkowo blisko, zdaje się Toruń lub okolice.
To byłoby ważne, bo dalekie transporty nie są łatwe ani tanie.

Gdyby zebrać w miarę szybko deklaracje, to operację można byłoby zrobić juz w DT.
Tyle, że stałych deklaracji na kwotę ok. 400 zł nie da się tak łatwo zebrać.
Może dobrze poprowadzony event na FB pomógłby finansowo.

Ale tymczasem trzeba coś na już - wiec te dwie deklaracje na bieżące leczenie trzeba szybciutko przekazać Marcie, nie może sama ponosić kosztów.

Link to comment
Share on other sites

Tez czekam na konto od Marty, wpłacę zaraz.

[B]Farmerka63[/B] i [B]werenn[/B] już wczoraj zawiadomiły cioteczki od posokowców, może ktoś się jeszcze pojawi na wątku.
Trzeba chyba w ogóle przez PW zapraszać na wątek kogo się da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrioszka2']Ja się jeszcze zwróciłam do ogaromaniaków.W końcu to jedna myśliwska rodzina.;)
A dokładnie w jakiej miejscowości jest piesek ? (przepraszam, jeśli przeoczyłam tę informację :oops:).
Tuczno ? Za Piłą ?[/QUOTE]

Namiary z 1 postu:)[U]

piesek przebywa w Tucznie woj. zachodniopomorskie 30km od wałcza,trzcianki niedaleko mirosławca!!! do wlkp. tez mamy 30km[/U]

Link to comment
Share on other sites

Hej Dogomaniacy jestem airgialla i jestem jedną z PAP-owców czyli pogotowia adopcyjnego posokowców, jest tu też zalogowana Simona ale Marta i Beata mają kontakt ze mną w sprawie tego posoczka. PAP dorzuci się do leczenia psiaka i zaczynamy szukać DT. Ja wczoraj też napisałam do Gdyni wielka szkoda że to nie ten piesek. Dogomaniacy jeśli wrzuciłyście na fora jakieś ogłoszenia o posoczku to napiszcie gdzie żebyśmy się nie dublowali, nasze pracowite mrówki zrobią ogłoszenia na forach i stronkach. Może na początek przyjmijmy opcję szukamy właściciela a jeśli się nie odnajdzie to nowego domku. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Paros, wydarzenie na FB może zwiekszyłoby szansę na zebranie funduszy na operację i tymczas.
Na dogo ciężko o takie kwoty.

Airgialla - czy na pewno warto szukać właściciela?
Jak stwierdzimy, czy to pierwszy i czy porządny?
Może to być ktoś, kto nie zasługuje na takiego psa :(

Na co właściwie się nastawiać?
Jeśli pies ma DT tylko na kilka dni, to trzeba mieć gdzie go umieścić, gdy starci.
Bez tego o operacji nawet nie ma co myśleć.


[B]Oferowana pomoc:[/B]

kado - 50 zł
memory - 50 zł
paros - 'coś' i może zrobić event na FB
PAP - dorzuci się do leczenia i szuka właściciela lub nowego domu

Link to comment
Share on other sites

właśnie wróciłam do domciu.
psiaka odwiozłam do sandry bo tak ma na imie Pani która go znalazła:) wczesniej go nakarmiłam a apetyt to on ma :D kupiłam mu tez 3 puchu a jutro jak bede zabierała go do weta podrzuce mu sucha karme bo on suche chetnie je:)mysle tez nad imieniem dla niego może niech bedzie Bart??tak jak zaginiony pies z gdyni??mam tez wrazenie ze on czasem na pluta reaguje :D
ogladałam jego pyszczek na uszach i na szyi ma tez kilka struków wyglada to troche jak pogryzinie(moze był na panienkach) ale wet stwierdził ze ktos go pobił!!!wiec pewnie tak jest tłumaczyłoby to tez ze boi sie on wyciagnietej reki.
Dziś z sandrą czyli tymczasowa opiekunka nie zdążyłam juz porozmawiać na temat przedłuzenia tymczasu ale nie sadze by sie to udało:( Sandra tylko powiedziła mi ze interesuje sie nim jakis myśliwy z sąsiedniej wioski,ale ten pies ma problem z wejsciem na fotel i a koty nie zwraca uwagi wiec jak miałby polować!!mam nadzieje ze Pan sie rozmysli:?albo ze okarze sie bardzo dobrym dokiem??:/ bynajmniej powiedziałam Sandrze ze w pomoc zaangazowało sie sporo ludzi że pomagacie tez finansowo wiec ze tak powiem Sandra nie może teraz go oddac ,,byle komu" powiedziałam jej ze ja musze spr. domek i ze jesli bedzie chciała go oddac a dom bedzie nieodpowiedni to zabiore godo siebie( ale nnie wiem co aj z nim zrobie?? :( )
zaraz wysle Wam numer konta i albo nie doczytałam albo nie dostałam odp:) na temat czy w 1poscie musze pisac kto ile wpłacił?chyba tak to sie robi???
ja na FB konto mam ale nie kumam tego:/

Link to comment
Share on other sites

Myślę ( ale to oczywiście tylko przypuszczenia) , że właściciel nr 1 kochał psa i szanował...Coś się potem stało ( ucieczka psa? kradzież ? sprzedaż ? śmierć pana ?) , że posokowiec wpadł w tarapaty - czego dowodem są odniesione rany i bezdomność.

AIRGIALLO - WITAJ :D

Link to comment
Share on other sites

Marta miejmy nadzieję,że jednak się zgodzą...że przez ten tydzień się do niego trochę przywiążą.
Dowiedz się proszę jutro o operację i jej koszty....

[B]Farmerka63[/B], zapewne masz rację, ale w takim razie opcja sprzedaży odpada, nikt chyba nie sprzeda psa, którego kocha...

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/members/19491-Ania-Milva-i-Ulver"]Ania+Milva i Ulver[/URL] - nie ma miejsc, ale jeśli niczego innego nie znajdziemy - to przyjmą, jednak w ostateczności i awaryjnie, jak już naprawdę nie będzie innego wyjścia.
Dobrym miejscem byłby hotel u yumanji pod Warszawą, tam pieski mają również wspaniałą opiekę i blisko do dobrych, sprawdzonych weterynarzy.
Więc jeśli obecny DT nie zechce Bartusia zatrzymać, może tam znalazłoby się miejsce?


[quote name='paros']
ale psiak nie ma imienia :-([/QUOTE]

[quote name='martaipieski']...mysle tez nad imieniem dla niego może niech bedzie Bart??tak jak zaginiony pies z gdyni??/[/QUOTE]

No to może niech będzie Bart, Bartek, Bartuś?

Link to comment
Share on other sites

oni juz maja suczke malamuta ze schroniska ktora jest bardzo zazdrosna,wiec nie ma co liczyc ze zgodza sie by został tam długo a psem po operacji trzeba sie szczegolnie zająć:(
myslałam nad badaniem krwi?? jutro spr czipa jesli Pani wet. ma czytnik, i załozymy mu książeczke, zapytam tez o koszt operacji
chłopak waży 24kg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...