Jump to content
Dogomania

Figa-mały, skrajnie zaniedbany -już w ds:)


Zofija

Recommended Posts

No i jest u mnie.
Właściwie to jak zobaczyłam zdjęcia to było takie... ooo... wygląda trochę jak Nana, suczka którą też brałam z cieszyńskiego schronu w stanie skrajnego zaniedbania.

Pyszczek już od kołtuniony i pokazała się na prawdę śliczna mordka :loveu:
Właściwie to poobcinania zostały jeszcze nogi ale dałam jej na chwilę spokój bo już mnie miała dość ^^ Ogólnie to znosi zabiegi bardzo spokojnie, nawet kiedy wycinałam jej coś koło oka nie robiła problemów

W ogóle kołtun na tylnej nodze mnie zadziwił :-o nawet przez chwilę się zastanawiałam czy to sznur nie jest. Miało to konstrukcję bransolety + taaaaki duży kawałek kolejnego kołtuna, nawet trudno mi to jakoś normalnie opisać :roll:

Na koty mi warczy, nie żeby jakoś ich specjalnie szukała czy specjalnie je goniła ale nie mniej jednak jak zobaczy kota na ziemi to warczy. Z suką moją bez problemów się dogaduje (a tak właściwie to ją olewa chociaż jest trzy razy taka jak ona ^^ ).

Co by tu jeszcze napisać... no nie wiem. Jak sobie coś przypomnę albo coś więcej zauważę to napiszę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Herspri']No i jest u mnie.
Właściwie to jak zobaczyłam zdjęcia to było takie... ooo... wygląda trochę jak Nana, suczka którą też brałam z cieszyńskiego schronu w stanie skrajnego zaniedbania.

Pyszczek już od kołtuniony i pokazała się na prawdę śliczna mordka :loveu:
Właściwie to poobcinania zostały jeszcze nogi ale dałam jej na chwilę spokój bo już mnie miała dość ^^ Ogólnie to znosi zabiegi bardzo spokojnie, nawet kiedy wycinałam jej coś koło oka nie robiła problemów

W ogóle kołtun na tylnej nodze mnie zadziwił :-o nawet przez chwilę się zastanawiałam czy to sznur nie jest. Miało to konstrukcję bransolety + taaaaki duży kawałek kolejnego kołtuna, nawet trudno mi to jakoś normalnie opisać :roll:

Na koty mi warczy, nie żeby jakoś ich specjalnie szukała czy specjalnie je goniła ale nie mniej jednak jak zobaczy kota na ziemi to warczy. Z suką moją bez problemów się dogaduje (a tak właściwie to ją olewa chociaż jest trzy razy taka jak ona ^^ ).

Co by tu jeszcze napisać... no nie wiem. Jak sobie coś przypomnę albo coś więcej zauważę to napiszę.[/QUOTE]

jestesmy Ci dozgonnie wdzięczni!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Takie dobre wieści na tym wątku i tyle osób chętnych do pomocy więc może pomożecie nam w ratowaniu tej suni.

Zapraszamy na wątek Berty ,maleńkiej sznaucerki którą właściciele woleli oddać lub uśpić niż leczyć

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203695-POM%C3%93%C5%BB-%21%21%21-CZARNA-MINI-SZNAUCERKA-b%C5%82aga-o-pomoc-i-dom"]http://www.dogomania.pl/threads/203695-POM%C3%93%C5%BB-!!!-CZARNA-MINI-SZNAUCERKA-b%C5%82aga-o-pomoc-i-dom[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tak na dzisiaj to was podrażnię i dam dwie takie śpiące fotki w kocyku gdzie niewiele widać, innych nie mam ;)
[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5002/dsc01557x.jpg[/IMG]
[IMG]http://img826.imageshack.us/img826/4235/dsc01561a.jpg[/IMG]

W ogóle jak na moje oko będzie trzeba zrobić porządek z ząbkami... z pyszczka niemiłosiernie jedzie :razz: Nie podobają mi się dolne dziąsła na przedzie... wyglądają strasznie dziwnie i nie fajnie jak dla mnie... ale czy mam rację się okaże po oględzinach u weta.

Poza tym, możliwe, że mała nie słyszy albo nie dosłyszy... bo na właściwie to nie reaguje na dźwięki prawie w ogóle. Jak coś głośniejszego się wydarzy to może i się rozejrzy ale jakby nie wiedziała skąd dźwięk dobiegał nawet jeśli to było tuż za nią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Ja stawiam na grzywaczkę ;) Może jakiś tatuaż albo czip posiada ? już widzę jaka będzie śliczna jak jej włosy odrosną. A pan to chyba jej przysługę zrobił odchodząc z tego świata .....[/QUOTE]

Napisałaś to o czym też pomyślałam:oops:

Rzeczywiście warto sprawdzić tatuaż, może akurat?

Link to comment
Share on other sites

Nie nie ^^ to na pewno nie grzywacz. Chociaż mordka może ma coś z tym wspólnego ;)
Tułów raczej jak u maltańczyka, takie dość krótkie łapki dłuższa kłoda
[img]http://www.maltanczyki.com/wp-content/uploads/2008/01/2.jpg[/img]
no całkiem coś takiego tylko baaaaaardzo zaniedbane i ze szczuplejszą mordką, chociaż może mordka wygląda na szczuplejszą u Figi bo stan sierści jest beznadziejny.

Nie wykąpałam jej wczoraj, dzisiaj jeszcze obcinałam kołtuny i jeszcze nie skończyłam :roll: W ogóle nie mam golarki a ogon to się chyba jedynie do wygolenia nadaje i niektóre partie na nogach.

Link to comment
Share on other sites

tak czy siak tatuażu niema ;)
Po wizycie u weta -> zęby do zrobienia na jutro o 9 się umówiliśmy. Reakcja pani weterynarz jak zobaczyła to co mała ma w buźce ' o Jezu :shake: '. W takim razie dokończę ją jutro obcinać jak będzie pod narkozą... chociaż serduszko już też nie to ale zęby tak czy inaczej zrobić trzeba bo przez nie jeść nie może normalnie.
Co tu będę czarować, ona ma swoje lata już i to widać chociaż na spacerkach to jest na prawdę ożywiona i widać że się cieszy :loveu: W domu większość czasu przesypia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...