Jump to content
Dogomania

Psy w Zakrzewku potrzebują pomocy! Bez naszej pomocy nie przeżyją!


milagros

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='savahna']Nie jakies tam Burki ,Miski.... tylko Nutki.:loveu:
Jak to nigdy nie iwadomo co w człowieku drzemie....;)[/QUOTE]

Prawda,że sympatycznie ? Tez to tak odebrałaś :) Jak byłam w piatek pan się pytał jak się maja Nutki :) Tam każdy jego pies ma imie,co prawda chyba tez mu sie myla,bo pytam sie o imie jednego ,pan mi mowi,ze Machael a za chwile pytam o drugiego a pan mi mówi Michael :),jest jeszcze Rex,Kulka,Tonia,ale innych nie zapamiętałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Tylko nie zapomnij Panu pomierzyć spodni, bo czeka mnie sprzątanie w garderobie, szkoda do koszy PCK wrzucać;) I spytaj ile ma wzrostu albo oceń sama ;)[/QUOTE]

Pamietam,pamietam...tylko teraz zajmuje sie moimi tymczasami i p.Doroty...Zakrzewek chwilke musi poczekać...karme p.Darek dostał,więc psy nie głodują :)
A Nutki sie oswajaja :),myslałam,ze po powrocie ze szczepienia znowu beda się mnie bały,ale nic się nie zmieniło :) i reaguja na "Nutki" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']To dobrze,ze powoli sie oswajają. Mam nadzieję,że stopniowo bedzie ubywać w Zakrzewku psów.
Kilka propozycji imion dla psiaka: Rocki, Bari,Czester,Tofik,Toto.....:niewiem:[/QUOTE]

To niech Rocki zostanie dla ciemnego,bo on taki najbardziej bojowy przy misce :)
warczy i odpedza a potem wyglada jakby piłke połknął :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']Jak już muzycznie, to może być jeszcze Akord albo Bemol, u mnie kiedyś były Opus i Oktet ;)[/QUOTE]

Atko,słowo sie rzekło ,jest juz Rocki,ale te imionka zapisze sobie na przyszłość :) dołożę jeszcze Klucz Wiolinowy :)
Moze jeszcze cos muzycznego dla dziewczynki znajdziesz ???Tak na przyszłość ,oczywiście...narazie nic nowego ,bezimiennego nie planuję :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,bardzo prosze o podpisywanie petycji i rozsyłanie dalej...facetowi nie może ujśc to na sucho...

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/205213-Proszę-o-wsparcie-ważnej-petycji-podpisami!-Sprawca-zagłodzenia-psa-musi-ponieść-karę?p=16611611#post16611611[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Atko,słowo sie rzekło ,jest juz Rocki,ale te imionka zapisze sobie na przyszłość :) dołożę jeszcze Klucz Wiolinowy :)
Moze jeszcze cos muzycznego dla dziewczynki znajdziesz ???Tak na przyszłość ,oczywiście...narazie nic nowego ,bezimiennego nie planuję :)[/QUOTE]

Etiuda, Aria, Kantata, Oktawa, Septyma, Tercja, Fuga, Nona, Symfonia, Fermata, Harfa, Gama, Pauza, Batuta, Ballada, Decyma, Elegia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...