Jump to content
Dogomania

Watek łódzki


julita104

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='medar']Poprawiłem , link do petycji papierowej tutaj: [B][URL]http://upload.miau.pl/2/2908.doc[/URL][/B]

Przesyłki wysłane, następne w połowie przyszłego tygodnia.
Drukujemy drugą partię plakatów i ulotek.
[B]Zamówienia przesyłać do Czarok. GG: 3088789[/B]
[B]email : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .[/B][/quote]

mnie w ostatnim tygodniu wrzesnia przez 6 dni nie ma, jesli nikt nie zechce mi pomoc to nie bede miala jak odebrac, no chyba ze na mazury wyslecie :P
ale ja jeszcze nie rozdalam calych tych plakatow bo nie ma az tylu osob do pomocy jak na poczatku sie deklarowalo
a ulotki zamowilam sama :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia:-)']ja napewno będe na wystawie,zabiore ulotki,plakaty,pójde do sklepów zoologicznych i lecznic może z petycją[/quote]

prosze o znak do ktorych to zaktualizuje na pierwszej stronie
i prosze pamietac zeby potem odebrac petycje i mi przekazac to wysle do Warszawy :-)

no nareszcie Łódź nam sie rusza !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='guzik z kotem boleslawem']jestem z lodzi, chetnie pomoge.
co mam robic?
pzdr
guzik[/quote]

zglosic sie do mnie, zaraz ci wysle pw

Butterfly nail ja jutro fizycznie nie dam rady. caly weekend wystwa + mam nareszcie chetnych do supermarketu.
troche pozno chca gadac o akcji jak wiadomo bylo od dawna ze w ten weekend jest główna akcja.
zal mi spedzic czas na gadaniu jak moge w tym czasie zbierac podpisy. Nie myslalam ze az tak dobrze sie ulozy i bedzie paru chetnych.
moze ktos pojdzie na to zebranie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusi']ja też jestem z Łodzi, chetnie pomogę, ten weekend odpada bo mamy wystawę w Będzinie, mogę wziąść ulotki i plakaty, powiesić w pracy i na osiedlu, gdzieś pojechać, mogę też trochę pokserowac (ale bez przesady bo w pracy:roll:)[/quote]

no my wszyscy kombinujemy w pracy albo wykladamy własną kaskę wiec kazdy sie stara jak moze.
kiedy chcesz odebrac materiały?

a wogole mam juz pomoc i wezmiemy drygi rzut materiałów huraa!

Link to comment
Share on other sites

julita julita !!



daj znac.

mam problemy z dogomania i nie otwierala mi sie wogole przez pewien czas ( server too busy).

Jakie sa dalsze plany co z materialami , gdzie sie umawiamy - moze tutaj uda ci sie przeczytac.

Jak by co pisz na gg lub dalej na PW bo jestem zawieszona.

Moge podrukowac petycje i formularze i z tym sama jechac ( + identyfikator wolontariusza) i nie bede musiala ciebie fatygowac. ALe czy nie potrzeba do tego twojego podpisu itd jako koordynatora??

Jesli wystarcza wydrukowane przeze mnie petycje + formularze na podpisy - to pojade sama i nie bede ciebie fatygowac.

Czekam na odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']sprawa wyjasniona - filonek działa z materiałami kolorowymi.

My dzis na wystawie troche tez uzbieralizmy, jutro cd

WAZNE - Kochani musza byc pesele na kartach!!! Pilnujcie![/quote]

[U]spokojnie [/U], nasza akcja nie kończy sie wtym tygodniu; podpisy zbieramy do końca września
EMIR

Link to comment
Share on other sites

Cześć! niestety, trochę się za późno obudziłam i ten weekend już zaplanowany miałam. Mogłabym pozbierac podpisy w przyszła sobotę, ale Julita napisała, ze musiałby mi pomóc ktoś pełnoletni (ja mam 16 lat). Czy ktoś z Was miałby na to ochotę? Bo nikt z moich znajomych jakoś nie wykazuje chęci :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oliwia2005']Mnie tez sie uadało zebrać "troszkę podpisików". Dla zainteresowanych : [COLOR=red]wtorek, 19. wrzesnie, odbędzie się zebranie Łódzkiej Starży Dla Zwierzat w szkole przy ul. Senatorskiej. Serdecznie zapraszam. [/COLOR][/quote]

[B] Ze strazy dla zwierza[/B]t nie zglosil sie od dwoch tygodni jak dzialamy w Łodzi [B]ANI JEDEN[/B] [B]wolontarisz[/B].
:mad:

pomimo wielu kierowanych próśb. do niczego taka impreza :(

straz obiecywala nam pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2102416#post2102416[/URL]

a w koncu nawet sami materialy im dowiezlismy, ktore i tak leza w jednym miejscu.

proponuje solidnie potrzasnąc wolontariuszami na spotkaniu, bo wiecej robią obce, nieznane osoby niz organizacja dzialajaca pod tak szczytną nazwą.
a moze zamiast sie spotykac i gadac mozna by cos podzialać ??

Prasa narzeka ze nie ma zadnej mozliwosci kontaktu ze strażą.
Zreszta ze smutkiem muse przyznac ze przez czas gdy akcja trwa pare osob opowiadało mi o kontaktach ze strażą - nie zakonczonych pomyslnie. Nie bede sie tu wywnetrzac bo to nie czas, ale chyba warto cos z tym zrobic.

[B] wstyd dla wszystkich członków![/B]

Link to comment
Share on other sites

Julita, zupełnie nie rozumiem dlaczego wypisujesz takie bzdury. Napisałam Ci przeciez, jak wygląda sprawa z wolontariuszami ze Strazy podczas częstych rozmów mailowych i na gg. Nikogo nie zmuszę do pracy, bo jest to wolontariat. A poza na tymże zebraniu mam zamiar sprawę odpowiednio nagłośnić i wyegzekwować pomoc. ( Mamy czas do końca września) Podpisy leżą w jednym miejscu? Fakt, w prywatnym miejscu pracy i pracownicy zamiast pracować zbierają podpisy, ale to szczegół. A kontakt z prasą Straz ma bardzo dobry. Ukazują się regularne artykuły i wywiady i media są obecne na każdym zebraniu. Byłaś chociaz na jednym? O każdym Cię powiadamiam na pw. A poza tym to Straż nadal się organizuje, nadal nie mamy siedzimy i jest jeszcze wiele spraw do organizacji. Gdybyś była na zebraniu, to byś wiedział. Najlepiej kogoś oczernicć na forum, prawda? Co Ci to da? A zebrane podpisy wyslę SAMA do koordynatorów, abyś mnie znowy nie posądziła o wykorzystywanie. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...