Jump to content
Dogomania

Watek łódzki


julita104

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Polna']ja bym wolała 11-ą bo potem musze wrócić na 16.30 ;)
Tobiaszowa niestety ja mam 15 lat hehe

moze na pl. wolności się umowimy :)[/quote]

teqquila jest chyba pełnoletnia :-)
no to 11 na plau wolnosci
pisze wam kontakt do łukasza (mam nadzieje ze sie nie obrazi :P) ktory miteraz bardzo pomaga i bedzie miał ulotki 0-609-172-387.
nie wiem jaki jest wasz stan posiadania :P

Link to comment
Share on other sites

[U]podpisy zbieramy do konca wrzesnia[/U]
co do Widzewa - Imbir jest z Widzewa, napewno moze pomoc :-) (chyba :P)
Klaudia na szkoleniu nie zbierałam bo my z racji chorego Tofika nie bywamy narazie.
Umowimy sie 1, 2 pazdziernika moze gdzies i wtedy odbiore wszystkie listy zeby nie na raty
niech kazdy sobie zaplanuje ze np 1 pazdziernika (niedziela) jakos po poludniu na 10 minut zeby mogl skoczyc w jeden punkt np srodmiescie zeby bylo sprawiedliwie i pozbieramy co mamy
dla tych co niedziela odpadnie 2 termin np w poniedzialek 2 pazdziernika

[B]czyli jutro - sobota o 11 na placu[/B], przyjdzie Łukasz pewnie z Klaudia i małym labradorkiem i przekaze wam ulotki itp

czy niedziela juz jakos zaplanowana czy jeszcze w trakcie bo nie wiem co mowic Łukaszowi a on bedzie nam teraz pomagał :multi: bo ja w ten weekend jestem niedostepna fizycznie.

Link to comment
Share on other sites

Hej witajcie:) jutro - a raczej dzis (w sobote) bedziemy z Łukaszem z materialami o 11ej na placu Wolnosci tak jak pisala Julita. Przekazala Nam wszystko i bedziemy czekac z biszkoptem:) taki znak rozpoznawczy ;) Jesli ktos naprawde nie moze, ale to na serio to niech dzwoni jutro na nr 665 777 841 i jakos sie ewentualnie gdzies zgadamy na miescie bo bedziemy gdzies lazic i zbierac podpisy. Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Nie moglam przybyc dzisiaj na spotkanie (obchody stulecia szkoly) ale bardzo chcialabym Wam pomagac. Dowiedzialam sie od Julity ze jutro (tj. w niedziele 24 wrzesnia) jest jeszcze jedno spotkanie i moglabym wtedy przyjsc. Zdaje sie ze byla mowa o godzinie 13. Niestety Julita nie byla pewna i skierowala mnie po szczegoly tutaj. Jak to wyglada tak naprawde?

Link to comment
Share on other sites

No i jak tam?
Łukasz do mnie wczoraj zwonił i mowil ze cos nie za bardzo :placz:

ja z racji tego ze spedzam czas na obchodach rocznicy slubu (achhh to uzaleznienie od dgm, musialam sie na chwile dorwac :diabloti:) Łukasz obiecał mi dzielnie pomagac i wiem ze wczoraj był z Klaudia i psinką na placu.
Oboje maja materiały bo im przekazałam i naprawde chetnie pomoga ale musi byc komu :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avarie']Ale bylo swietnie! W ciagu trzech godzin (jedno przejscie Pietrynka) zebralysmy we trojke prawie dwiescie podpisow. :) Mysle ze wynik nienajgorszy. :)[/quote]

no super!!!! Tak czułam ze Pietryna to bedzie dobry pomysł i napewno duzo uzbieracie! Tak trzymac dalej ! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia:-)']Julita do kiedy zbieramy podpisy,gdzie będą jeszcze jakieś większe akcje?[/quote]

akcja została przedłuzona do konca pazdziernika
akcje sa w kazdy weekend tylko czekamy na chetnych
dwa tygodnie temu wystawa, ostatni weekend Pietryna.
Mozemy nadal działac na Pietrynie, w markecie itp
wszystko zalezy od ilosci chetnych (i pogdy bo jak pada to najlepzy jest market).
Kto tylko jest chetny na przyszly weekend? To mozemy juz planowac!

Widze ze Pietryna to był strzał w 10, mozna by zrobic replay, przeciez napewno w nastepny weekend beda nowi ludzi, ale chce zeby to byla ogolna decyzja.

Link to comment
Share on other sites

1 pazdziernika, jak sie dowiedzialysmy, sa Dni Wegetarianizmu w kinie Cytryna. Mysle ze tam dopiero bedzie strzal w dziesiatke. Bardzo chetnie sie tam z kims wybiore bo samej jakos tak niemilo. W kazda niedziele (i mam nadzieje niektore soboty) moj czas podwiecam dla Was o ile nadal bedzie ktos ze mna chcial lazic. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avarie']1 pazdziernika, jak sie dowiedzialysmy, sa Dni Wegetarianizmu w kinie Cytryna. Mysle ze tam dopiero bedzie strzal w dziesiatke. Bardzo chetnie sie tam z kims wybiore bo samej jakos tak niemilo. W kazda niedziele (i mam nadzieje niektore soboty) moj czas podwiecam dla Was o ile nadal bedzie ktos ze mna chcial lazic. :P[/quote]

cytryna juz obstawiona :-)
Pani masazystka (psia) do ktorej uczeszczamy dziala w kole wegetarian, obiecali pomoc, wiec nie ma sensu sie dublowac, a ze to weekend to miejsc do wyboru jest pare, nie ma sensu sie pokrywac jak tam juz mamy pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...