Jump to content
Dogomania

Watek łódzki


julita104

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kacha_wawa']Ale jakoś w Wawie, SDZ pomaga nam zbierać podpisy... I jest wszystko ok :)[/quote]

eh moze tam sa inni ludzie w Warszawie
wczoraj sie z Imbirkową wybralysmy na to spotkanie SDZ
tam nawet nie mialby kto nam pomoc.
osoby ktory bysie nadawaly do pomocy - jedna osobe znalam - moja dawna petsiterka (no to wiem ze kocha psiurki) + 1 sie zglosila do pomocy.
reszta to ... szkoda gadac
2 panie w kostiumach, załamujace rece nad tym ze psa wykastrowalam (taka krzywde mu zrobilam), druga martwiaca sie ze pies zniszczy jej rajstopy.
Kiepska orientacja w temacie np jedna krzyczy ze przygarnela szczeniaki i nie ma co z nimi zrobic, druga jej mowi ze ona szczeniaki swoich psow na allegro sprzedaje ("hodofca" chyba) i zeby tam wystawila, a ta na to ze przez internet to nie ma szans psa oddac. tia....

Spotkanie skonczylo sie ogolna kłotnia. :shake:
Imbir skwitował wszystko serią rozkoznych bączków, moje psy szczekaniem :P

Prawda jest taka ze mało kto z tych osob mógłby nam pomoc to raz. Dwa jesli juz ktos by sie znalazł to pomógłby nam ale raczej prywatnie bo jako SDZ to sie jeszcze organizuja.

Ale chyba ciezko bedzie sie im organizowc patrzac na ta zbieraniene ludzi, zapory finansowe i inne takie (ale to juz nie moja piaskownica wiec nie bede komentowac dalej).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']Imbir skwitował wszystko serią rozkoznych bączków, moje psy szczekaniem :P[/quote]
Ja tylko dodam, że chodzi o mojego psa, nie o mnie:evil_lol:

A tak serio, to straż jako instytucja nam nie pomoże, pomogą tylko niektórzy ludzie jako osoby prywatne, dobre i tyle

Link to comment
Share on other sites

Julita, Imbir, byłyście, widziałyście. Oprócz kilkuosobowego Zarządu, który zajmuje się wszystkim, nie ma ludzi do pomocy. Wszyscy tylko oczekują, że przyjdą na gotowe. To Zarząd walczy z papierologią, która musi być zrobiona, szuka siedziby, sponsorów,robi ulotki, stronę internet. lekarzy i robi inne rzeczy bez których nie ruszymy. Mnie tez jest przykro, że ludzie się zgłosili, a nie chcą pomagć. Wszystkie działania jakie podejmujemy, a było ich trochę wykonujemy prywatnie. Aby istnieć, potrzebujemy LUDZI, bo w nich tkwi cały potencjał i siła.
Julita :mad: :evil_lol: :eviltong:
EMIR, nie pisałam do Ciebie, tylko do Julity :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dlatego napisałam, ze pomoże kilka osób prywatnie, reszta osób.... poprostu szkoda gadać. Myślałam, że są tam prawdziwi miłośnicy zwierząt, którzy chcą coś robić i działać i mają troche własnej inicjatywy. Niestety większość czeka, aż za nich się wszystko zrobi.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusi']mam pytanie:
do kiedy mamy oddać podpisane petycje?[/quote]

zbieraj do konca wrzesnia
1,2,3 pazdziernik bede zbierała petycje
chyba ze np wyjezdzasz albo Ci nie pasuje to juz na pw sie mozemy umowic

Imbir no napisałam ze Ty to Imbirkowa a sam Imbir baczki puszczał.

w SDZ za duzo papierow, ograniczen, działan, kasy (!). Niestety mysli sie o mundurach, szkoleniach itp anikt nie mysli o tym ile psow umrze przez ten czas. Niech sobie SDZ działa, nie wtracam sie
zarzad dziala - organizuje szkolenia, szuka mundurów ale to jest najmniej wazne przy tylu psich nieszczesciach :(
Uwierzcie - [U]wcale sie nie dziwie ze nie macie chetnych ludzi[/U] :-(

Dzieki bogu ze jest dgm gdzie codziennie ratuje sie wieeele psich (i kocich - wlasnie szukam domku dla kotki jakby ktos był zainteresowany to zapraszam!!!) istnien za darmo albo ze zrzutek i bez papierów i ograniczen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oliwia2005']Pozdrawiam :eviltong: ...[/quote]

nie obrazaj sie, bo nie kierujemy tego do Ciebie osobiscie
zwroc tylko uwage ze wszyscy pisza Ci to samo i ja i Emir, kazdy, wiec nie obrazaj sie, wyrazamy wlasna opinie.
przyznaje ze nie masz kim pracowac, wiem ze masz ograniczenia wyznaczone przez statut SDZ i musisz sie ich trzymac.
Tyle ze tak długo jak w ramach bedziecie siedziec to nic nie uradzicie.
wasza sprawa, skoro nie chcesz przemyslec tego co wszsyscy pisza, to juz nie wazne.
wracamy do własciwego watku i akcji ozulkowo-petycjowej.


kto chetny na akcje weekendowa? Bo nie wiem co kto woli czy zoo czy Pietryne. W tesco beda tez zbierane podpisiki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oliwia2005'][URL="http://www.strazdlazwierzat.com.pl"]www.strazdlazwierzat.com.pl[/URL]

Zapraszam do lektury :lol:[/quote]
no tak
ja to juz wszystko przeczytalam ale nijak ta cała "piekna idea" nie idzie w parze z działaniem
aczyli wniosek: piekne zamiary - marne rezultaty ...

dlatego ponawiam pytanie na czego strazy stoi "TA straz " ?

czy jest to straz dla samej idei ?? czy dla rezultatów?Bo to co przeczytalam , uslyszalam zobaczylam to jedyne co straż lączy ze zwierzetami to nazwa bo na pewno nie zadne akcje ?

[B][QUOTE][B]Celem działania Stowarzyszenia, określonym w statucie, jest między innymi:
››[/B] Działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, ich poszanowania, objęcia ochroną i otoczenie opieką.
[B]››[/B] Kształtowanie właściwego stosunku do zwierząt.[/QUOTE][/B]

to jest cytat z waszej strony - wiec czy ja czegos nie rozumiem ??
jednym slowem krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje - duzo sie "ryczy" o celach a mało sie te cele realizuje ??

czy dobrze to rozumiem ??

zreszta nie wnikam

poki co jestes [U]jedyna osoba[/U] ktora chcialaz z nami rozmawiac i nie mozesz obrywac za wszystkich ktorzy tam "grzeja stolki" , mam nadzieje ze z toba uda nam się wiecej zrobic niz z cała ta "strazą"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusi']jeszcze jedno pytannie:
dlaczego petycję moga podpisywać osoby pełnoletnie?
przecież każdy ma swój pesel.
Dzieciaki mojej siostry (16 i 17 lat) podpisywały się kiedyś pod petycją w sprawie skate parku i było ok.[/quote]

bo tylko osoba pelnoletnia ma prawo głosu
jak w wyborach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']no tak
ja to juz wszystko przeczytalam ale nijak ta cała "piekna idea" nie idzie w parze z działaniem
aczyli wniosek: piekne zamiary - marne rezultaty ...

dlatego ponawiam pytanie na czego strazy stoi "TA straz " ?

czy jest to straz dla samej idei ?? czy dla rezultatów?Bo to co przeczytalam , uslyszalam zobaczylam to jedyne co straż lączy ze zwierzetami to nazwa bo na pewno nie zadne akcje ?



to jest cytat z waszej strony - wiec czy ja czegos nie rozumiem ??
jednym slowem krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje - duzo sie "ryczy" o celach a mało sie te cele realizuje ??

czy dobrze to rozumiem ??

zreszta nie wnikam

poki co jestes [U]jedyna osoba[/U] ktora chcialaz z nami rozmawiac i nie mozesz obrywac za wszystkich ktorzy tam "grzeja stolki" , mam nadzieje ze z toba uda nam się wiecej zrobic niz z cała ta "strazą"[/quote]


Ja jestem otwarta na wszelkie propozycje, cierpliwie znosze krytykę i wyciagam wnioski. Straz ma w swoim Stratucie postulaty, które chce i bedzie wypełniać. Chce byc instytucją, która budzi respekt, jest powazna, działa zgodnie z prawem. Dlatego te zebrania, papierologie , mundury i inne rzeczy, które zdaniem niektórych są nieważne. Straz musi byc zauważalna, medialna, aby była skuteczna. Chcemy, by ludzie nam ufali, wiedzieli, że mamy sprzet, lekarza, zawsze kąt i miskę z jedzeniem dla każdego zwierzaka. Ale do tego potrzeba czasu, pieniędzy, a przede wszystkim ludzi. Mamy swoje cele statutowe, założenia i idee i będziemy się tego trzymać. Warszawa ma na swoim koncie juz setki interwencji i naprawdę jest skuteczna. Pozostałe miasta tez walczą aby działać. Byłoby miło mieć wsparcie od osób zaangażowanych w pomoc zwierzętom, a nie czytać tylko słowa krytyki.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=red][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=red][B]PROSZĘ WSZYSTKICH KOORDYNATORÓW O WYSŁANIE MI NA PW LUB MAILA LISTY PUNKTÓW W SWOICH MIASTACH W KTÓRYCH MOŻNA PODPISY ODDAWAĆ ! ! ![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Ludzie będą mogli dowiedzieć się bezpośrednio ze strony, gdzie mogą oddać podpis na petycji papierowej. A takie podpisy sa najważniejsze ! ! ! Pamiętajcie, ze nie każdy kto trafia na stronę ma czas szukać na DGM takich punktów, a o plakatach może nawet nie wiedzieć, jeśli dowiedział się z innego źródła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar'][CENTER]
[SIZE=4][COLOR=red][B]PROSZĘ WSZYSTKICH KOORDYNATORÓW O WYSŁANIE MI NA PW LUB MAILA LISTY PUNKTÓW W SWOICH MIASTACH W KTÓRYCH MOŻNA PODPISY ODDAWAĆ ! ! ![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Ludzie będą mogli dowiedzieć się bezpośrednio ze strony, gdzie mogą oddać podpis na petycji papierowej. A takie podpisy sa najważniejsze ! ! ! Pamiętajcie, ze nie każdy kto trafia na stronę ma czas szukać na DGM takich punktów, a o plakatach może nawet nie wiedzieć, jeśli dowiedział się z innego źródła.[/quote]

poszło na pw
u nas aktualizowane na 1 stronie
tylko wolontariusze czasem powoli dosyłaja to poki co nie wszystko
ale na pw poszlo

Link to comment
Share on other sites

No super!
to w takim razie Pietryna w weekend.
wysle pw wam jeszcze a ze zglosilyscie sie dwie i sie znacie to mozecie godzine same ustalic
mialo sie do mnie jeszcze pare osob odezwac, narazie cisza :(
ja na ten weekend odpadam, poprzedni caly przebiegalam na wystawie, w ten nie moge. ale zastapic mnie moze koordynator z czestochowy bo bedzie w weekend w Łodzi wiec w razie jakichkolwiek klopotow bedzie czuwac :-)

Link to comment
Share on other sites

u rodzicow zaczyna się remont.

W weekend bede miala na 100% urwanie glowy ( pakowanie) wiec juz z gory przepraszam ze w tej weekend nawalam.


[SIZE=1]Ale Julita - dogadam sie z toba na gg w razie gdybym w sobote sie wyrobila to moze w niedziele choc kilka chwil wygospodaruje to w zoo moze postoje.[/SIZE]

Mam nadzieje ze uda mi sie uporac bo skoro w ciagu tygodnia jestem bezuzyterczna ( praca niestety nie pozwala bardziej mi sie angazowac) to chociaz w wekend chciala bym choc troche pomoc.

pozdrawiam wszystkich z pracy :placz: - M

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tobiaszowa']Ja bym była chętna na tą sobotę, ale Julita napisała, ze musze mieć kogoś pełnoletniego (mam 16 lat). Czy ktos chciałby ze mną iść? Polna, potrzebujesz kogoś do pomocy?[/quote]

no super!
to mozemy zaplanowac cos na weekend?
Mnie w ten weekend bedzie zastepował Łukasz z Klaudia - na codzien koordynuja Czestochowa. Beda miec materiały, ktore beda na was czekały juz na Piotrkowskiej. beda i plakaty i ulotki, które przekaże wam własnie Łukasz.
Ja w ten weekend nie moge ( w weekend mija rok odkąd zostałam zaobrączkowana i musze sie poswiecic rodzinnie, nie mam wyjscia)
Pozostaje kwestia ustalenia godziny. 13-14 ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...