Jump to content
Dogomania

Głodzone dogi - jest wyrok - Nie ma DOMKU!


jaanna019

Recommended Posts

[quote name='asika5']jaanna019 masz wsparcie, mi też Natasza i Borys sa bliskie więc postaram sie tam być i mogę zabrać 3 osoby nie koniecznie szczupłe;) ja kastingów na psaażerów nie robie jak to niektórzy:eviltong:[/QUOTE]

ale Wy złosliwe jesteście :P - po prostu takich większych nie zmieszcze, bo mam takie autko :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

[quote name='asika5']jaanna019 masz wsparcie, mi też Natasza i Borys sa bliskie więc postaram sie tam być i mogę zabrać 3 osoby nie koniecznie szczupłe;) ja kastingów na psaażerów nie robie jak to niektórzy:eviltong:[/QUOTE]

Ja się piszę jeśli jest jeszcze miejsce ;)

Link to comment
Share on other sites

są ustalone procedury sądowe i zawsze po wysłuchaniu oskarżenia najpierw przesłuchiwany jest oskarżony a następnie strona skarżąca...więc Monia ma szanse załapać sie na pierwszy dzień przesłuchań...śmiało więc może jechać i najwyżej poczeka, a w zasadzie może być jako strona postępowania "oskarżycielem posiłkowym" wówczas może byc na całej sprawie...chyba, że już ktoś inny uzyskał status "oskarżyciela posiłkowego, ale wówczas musiałby mieć podpisane pełnomocnictwo TOZu do występowania w jego imieniu w sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basica']są ustalone procedury sądowe i zawsze po wysłuchaniu oskarżenia najpierw przesłuchiwany jest oskarżony a następnie strona skarżąca...więc Monia ma szanse załapać sie na pierwszy dzień przesłuchań...śmiało więc może jechać i najwyżej poczeka, a w zasadzie może być jako strona postępowania "oskarżycielem posiłkowym" wówczas może byc na całej sprawie...chyba, że już ktoś inny uzyskał status "oskarżyciela posiłkowego, ale wówczas musiałby mieć podpisane pełnomocnictwo TOZu do występowania w jego imieniu w sprawie.[/QUOTE]
No i się sprawa rypła :evil_lol: no i kto teraz będzie oskarżycielem posiłkowym skoro TOZ nikogo nie upoważnił? Może sąd odwoła rozprawę? A może kogoś TOZ upoważni? Oj same zagadki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

TOZ upoważni kogoś jako oskarżyciela posiłkowego tuż przed sprawą choć chyba powinien wcześniej?? Co ?? Nie znam się na prawie ale są to bardzo poważne sprawy i chyba poważnie należy do tego podchodzić.

[B]asika5[/B] zabierzesz mnie i jeszcze jedną osobę ?? Co prawda wybiera się również Irek więc będzie jeszcze kilka miejsc ;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku:crazyeye: - czytam ten wątek na bieżąco, nie odzywam się tu prawie wcale, ale naprawdę sprawę dogów śledzę bardzo wnikliwie. Jak to nie został jeszcze wyznaczony pełnomocnik TOZ-u?? Tak jak zauważyła monia3a, to jest bardzo poważna sprawa i takie rzeczy chyba powinny być załatwiane z odpowiednim namaszczeniem, a nie na kilka dni przed rozprawą zastanawianie się, kto będzie pełnomocnikiem... A wogóle to nie rozumiem nad czym się tu zastanawiać?? przepraszam bardzo, ale z tego co wiem, jaanna019 jest perfekcyjnie zapoznana z dokumentami oraz przygotowana do rozprawy - jest ktoś, kto zna sprawę lepiej?? Jeżeli o mnie chodzi - szczerze wątpię. W każdym razie wierzę, że to, co pisze Basica, to tylko pokazanie sprawy od strony przepisów, a nie fakty:roll:

Link to comment
Share on other sites

Kobity, spoookój! ;) :)

Oskarżyciel posiłkowy pojawia się dopiero na etapie postępowania Sądowego.
Oczywiście można wcześniej złożyć wniosek w prokuraturze,
adresowany do Sądu, ale to nie jest konieczne.
Jeśli postępowanie jest już w sądzie, to zgodnie KPK:
[I][SIZE=2]Art. 54.
§ 1. Jeżeli akt oskarżenia wniósł oskarżyciel publiczny,
[B]pokrzywdzony może aż do czasu rozpoczęcia przewodu sądowego
na rozprawie głównej złożyć oświadczenie, że będzie działał
w charakterze oskarżyciela posiłkowego. [/B]
§ 2. Odstąpienie oskarżyciela publicznego od oskarżenia nie pozbawia
uprawnień oskarżyciela posiłkowego. [/SIZE][/I]
Więc takie oświadczenie można ostatecznie złożyć nawet ustnie do protokołu.
Rozpoczęcie przewodu sądowego o którym mowa w tym art. to moment
odczytania aktu oskarżenia (czyli należy to zrobić przed odczytaniem aktu oskarżenia).
Kto zgłosi, a szczególnie kogo się zgłosi, watro więc jeszcze dobrze przemyśleć.
Wydaje mi się, że forum, to raczej nie miejsce na to :p

Sorry, że tak wtrącam się.

Link to comment
Share on other sites

Ja caly czas trzymam kciuki za maluchy.

Mam prosbe udostepnijcie wydarzenie,podbijcie watek. Wczoraj Szarik zostal zabrany interwencyjnie sama skora i kosci :( jeszcze wlascicielka chciala za niego 1000zl. Po prostu ludzka znieczulica i glupota nie zna granic...:shake:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/211677-Sama-sk%C3%B3ra-i-Ko%C5%9Bci-do-tego-50-centymetrowy-%C5%82a%C5%84cuch!-20-kilogramowy-WIELKOPIES.?p=17311811[/url]

[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=195487200507578[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że sytuacja opanowana:mad:, bo zaczęło się robić "śmiesznie":shake::crazyeye::cool3:.....
Taaaa, można było wyznaczyć pełnomocnika tuż przed wejściem na salę rozpraw lub na sali sądowej.... zagrać w:" raz dwa trzy wychodź ty!"....Pewnie, że można....tylko dlaczego?...Nie oczekuję odpowiedzi! Pytanie retoryczne!
Dogi trzymajcie się!!! Przecież o was tu pieski chodzi......chyba.....

Link to comment
Share on other sites

Kochani dziś pierwsza rozprawa z wielu. Mogę was jedynie zapewnić, że chodzi tylko i wyłącznie o dobro psów. Niepotrzebne nerwy, stres spowodowany tym, że sprawa tuż wprowadziły nerwową atmosferę ale tak to jest jak człowiek szuka najlepszego z możliwych rozwiązań. Myślę, że takie rozwiązanie znaleźliśmy. Obiecuję, że uczynimy wszystko co w ludzkiej mocy aby Natasza i Borys były już zawsze szczęśliwe. Trzymajcie za nie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...