Jump to content
Dogomania

Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Beatkaa']Czesterku Twój wątek to już nie jest taki chodliwy co Pimpusia.Hopam Cię do góry z nadzieją,że jakieś cioteczki wpadną Cię tu odwiedzić ;)[/QUOTE]

witam a wujek może być?!:eviltong:
biedak aż 10 lat a przecież nie jest ani brzydki ani schorowany:shake:...........i takiego pecha ma:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']porywam banerek! :)[/QUOTE]

Pewnie,częstuj się śmiało :evil_lol:


[quote name='Kama83']jestem u Czestera[/QUOTE]

Witamy witamy u Czesterka :)

[quote name='tymuś']witam a wujek może być?!:eviltong:
biedak aż 10 lat a przecież nie jest ani brzydki ani schorowany:shake:...........i takiego pecha ma:-([/QUOTE]

Jasne,że może,to jest wręcz wskazane :evil_lol:

Są takie psy,po prostu niezauważane w schronisku,z roku na rok coraz gorzej,aż w końcu starość dopada je tam za kratami :-( Mam nadzieję,że Czesterowi się uda,po to jest ten wątek,abym mogła w końcu napisać,że znalazł cudowny domek.
Hop Czesterku hop !

Link to comment
Share on other sites

Źal mi Czesterka,mój Boże 10 lat w schronie,biedak nie zna innego życia,nie wie co to dom,swój kochający człowiek,własna posłanko i czuła dłoń.Trzymam kciuki,a jak długo nie będzie domku to będziemy zbierać pieniążki dla chłopaczka.Będziemy? Ja się dorzucę.Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Źal mi Czesterka,mój Boże 10 lat w schronie,biedak nie zna innego życia,nie wie co to dom,swój kochający człowiek,własna posłanko i czuła dłoń.Trzymam kciuki,a jak długo nie będzie domku to będziemy zbierać pieniążki dla chłopaczka.Będziemy? Ja się dorzucę.Pozdrawiam![/QUOTE]

azalio, dostałaś PW ode mnie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Źal mi Czesterka,mój Boże 10 lat w schronie,biedak nie zna innego życia,nie wie co to dom,swój kochający człowiek,własna posłanko i czuła dłoń.Trzymam kciuki,a jak długo nie będzie domku to będziemy zbierać pieniążki dla chłopaczka.Będziemy? Ja się dorzucę.Pozdrawiam![/QUOTE]

Dzięki Azalio za chęć pomocy i witam na wątku:)

Póki co Czesterek poza zwykłym allegro nie ma ogłoszeń,ani nic :(
Nie wiem czy to dobry pomysł do umieszczania w hoteliku,za dużo tych bid,a ja myślę,że Czester w sile wieku i zamiast do DT powinien maszerować do domciu.

Może na początek wyróżnione allegro? :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...