Jump to content
Dogomania

8z10 lat spędziła w schronie-tam niestety odeszła-Lala-maleńka cudna sunia zMielca[*]


bonika

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulka18']Jaaga,
zajrzyj prosze tutaj.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2829671#post2829671[/URL]

Foksiu, czy bylaby mozliwosc zawiezienia przez Ciebie Laluni z Krakowa do Jaagi w piatek po przywiezieniu jej przez Laverte?[/quote]
Jest taka możliwość ,tylko prosze o kontakt bo jak kasowałam prywatne wiadomości to wszystko skasowałam i nie mam numeru telefonu.
Jaga zadzwon do mnie 504-470-635
I o ile dobrze pamietam trzeba by zawieść do katowic.?
Od 19,15 do 21 nie moge odebrać telefonu -prosze dzwonić teraz lub póżniej.

Link to comment
Share on other sites

Już piszę , jak z mojej strony to wygląda. Gdyby był transport w tym tygodniu, to nie mogłabym zabrać Lali, bo własnie dzis urodziły mi się już szczeniaczki, a następne będą rodziły się za kilka i kilkanascie dni. Nie moge więc wziąć psa prosto ze schroniska bez szczepień i kwarantanny poszczepiennej, bo byłby zagrożeniem dla maluszków. Podaję swój tel. 0660124623.
Nie wiem tez jak będą u mnie wyglądała sytuacja w przyszłym tygodniu, bo po otrzymaniu dzis wyników badań dowiedziałam się, że muszę jechać do Wrocławia do hematologa z moją sunią i nie wiem jeszcze jaki jest termin wizyty. Ona ma 5 miesięcy i jest bez szczepień ze względu na stan zdrowia. Dlatego schroniskowe choroby byłyby dla niej wyrokiem. Nie wiem, jak to wszystko połączyć, zeby było dobrze. Sądzę, że jesli udałoby się to pogodzić, to do Krakowa po Lalę mogłabym sama przyjechać. Miałaby chociaz czas przyzwyczaić się do mnie w czasie drogi. W domu Tolek pewnie byłby zachwycony jej towarzystwem, bo jest bardzo smutny po rozstaniu z Żabcią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Jaaga, to moze teraz doszczepimy Lalunie, a za kilka tygodni bedziemy szukac transportu. Moze wspolnie ze szczeniaczkami, ktore proponowala wziac do siebie na DT Camara.
Czyli przekladamy transport Laluni na za jakis czas.[/quote]

Widze ,ze Lalunia nie ma szczęscia .Z tego co pamietam juz raz tez była mozliwośc transportu ale Jage tez coś w tedy wypadło .
Biedna psiunia tyle lat w schronisku :shake:
Myslę ,ze z Camara jakos sie dogadamy co do transportu do Krakowa tylko czy Jadze za jakiś czas tez cos nie wypadnie i bedzie ją mogła odebrać z Krakowa,bo jak wiesz Ulka ja nie dam rady u siebi przechować Laluni ani jednego dnia dlatego Jaga musiała by odebrać Lalunię zaraz po przywiezienu do Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, że najlepiej byłoby zaszczepić i jeśli byłaby możliwość wysterylizować Lalę i może jakoś uda się ją dowieźć. Niestety nie moja wina, że ciągle cos się u mnie dzieje ze zwierzętami, skoro jest ich tyle. Miałam jechać na wystawę i ją zabrać, ale nie zostawię samej suki, która ma termin porodu w tym dniu.
Pies czy kot z ulicy mogą trafić do mnie w każdej chwili, ale schroniskowy pies jest dla moich zwierząt zagrożeniem i musi trafić w takim czasie, kiedy nie ma u mnie maluszków czy chorych psów. Mam hodowlę i nie mogę ludziom sprzedawać chorych szczeniąt po przejściach. Gdyby mogła u kogoś pobyć kilka dni zanim do mnie trafi, to byłoby najlepsze wyjscie, ale skoro nie ma takiej możliwości, to ja też jestem bezsilna. Wzięłam 2 kotki ze schronu, ale mieszkały w klatce u mojej mamy, natomiast psa nie mam gdzie dać na kwarantannę. Czekam też na kolejne 2 koty i przypominam, że jeszcze nie udało mi sie znaleźć domu dla suczek Roksi i Cziki, tak że mam dużo zwierząt pod opieką. Jeśli tylko mam możliwość, to pomagam komu mogę.

Link to comment
Share on other sites

[B][QUOTE]
[B]Od: [/B][B]"mtoz" <[email protected]> [/B]
Do: "Ulka1813 z dogomanii" [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[B]Temat: [/B][B]Re: Kurdupelki z hali [/B]
Data: 1 lutego 2007 7:22
[LEFT]Mogą iść w ten wekend.
[SIZE=3][COLOR=red][B]Wczoraj wysterylizowano 3 suczki. Weteranke ze 180, sukę, która była złapana w sidła oraz suczke, o ile Pani pamięta była jako szczeniak na wybiegu za stodółką. Taka w ciapki biało czarno brązowe. [/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT]
[/QUOTE] Ale super wiadomosc :multi: :multi: :multi:

Zdjecia zrobie jak pojade kolejnym razem do schroniska. Na razie nie mam kiedy :shake: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...