Jump to content
Dogomania

8z10 lat spędziła w schronie-tam niestety odeszła-Lala-maleńka cudna sunia zMielca[*]


bonika

Recommended Posts

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sytuacja wygląda następująco.
Gość o którym pisałam, jeździ raz na kwartał, na opisanej trasie lub dodatkowo w razie awarii. W tym tygodniu na pewno nie pojedzie (nic się nie popsuło), a co potem? Nie wiadomo.:shake:
Czyli na razie, ta opcja tranportu bardzo niepewna. Szkoda.

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie zapomniałam. Tylko trudno byłoby mi zorganizowac to wszystko tak, żeby ktoś ją odebrał i załatwił formalności. Poza tym teraz jesteśmy z córeczką chore i nie mogłabym po sunie przyjechac do Krakowa. Napisałam do p. kierownika schroniska, ale jeszcze nie dostałam żadnej odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, wszystko układa się nie tak dla Lali. Na wystawę w Rzeszowie w lutym nie moge przyjechac, bo obliczyłam, że na ten dzień ma termin porodu moja suczka. Na wystawę zabierze mojego yorka znajoma. Dopiero w marcu bedę przejeżdżała przez Rzeszów na wystawę w Jarosławiu.
Napisałam maila do schroniska na adres zamieszczony na pierwszej stronie watku. Nie dostałam jeszcze zadnej odpowiedzi. Czy jest jakiś inny adres, czy mam czekać cierpliwie dalej?

Link to comment
Share on other sites

Będę czekac. U mnie też nieciekawie, mam chore dwie kotki. Każda na innej diecie specjalistycznej, co dolega jednej z nich, nikt nie wie. Codziennie jestem u lekarza na kontrolnych wizytach i badaniach. W domu latam za nimi z miseczkami z dietą, żeby nie podjadały sobie wzajemnie tego specjalistycznego jedzonka. Trzecia kotka tricolorka bardzo ciężko dochodzi do siebie po sterylce, wiec o nią też się martwię. Chora jest też moja mała sunia, czyli kolejne wizyty u lekarza przede mną. Seria badań już rozpoczęta.
Do tego nikt nie jest zainteresowany adopcją Żabci. Jakiś pech, czy co?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...