Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

witam!
Dzis dalszy ciąg zbierania podpisów, postanowilam zacząć zbierac podpisy w mojej szkole i byłam pewna że to bedzie najprostrze ze wszystkiego do załatwienia. Ale jak sie okazało pani od biologi, na ktorą tak liczyłam i poprosilam ją o zebranie podpisow wśród nauczycieli ,( bo ja wszystkich nie znam) powiedziała, że skoro ja jestem koordynatorem to mam sobie sama iść albo poprosic wychowawczynię. Ale ja i tak sobie poradze:evil_lol: .Zbiore podpisy w mojej szkole:cool3: . Choć z pomoca nauczyciela bylo by prościej...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu Olsztyn. Siedzę sobie w naszym "punkcie dowodzenia" z Zuzią (wolontariusz) i Sonią (sunia) i składam raport. W zbiórkach ulicznych (2 weekendy) zebraliśmy łącznie 1726 podpisów ważnych i niestety 132 nieważne (brak PESEL, zamiennie adresy lub daty urodzenia). :placz: Dzisiaj jeszcze wolontariuszka doniosła listy z 335 ważnymi głosami:multi: :multi:
Razem to stanowi 1929 ważnych głosów:lol: Zuzia wybiera buźki!!!
Od piątku ruszamy znowu. Nie zbieraliśmy jeszcze żadnych list pozostawionych w sklepach zoologicznych, lecznicach wet., sklepach itp..
W lokalnej naszej TV był wczoraj reportaż z naszej akcji. Jak dotąd wszyscy nam pomagają i mam wrażenie, że akcja się rozkręca. Przybywa też nam wolontariuszy. Cieszę się bardzo:multi: i ja (Zuzia):loveu:
Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w akcję.

Link to comment
Share on other sites

A ja z przykrością stwierdzam, że "wolontariusze" w Kato sie nie popisali... mnustwom osob wzielo plakaty i ulotki, mowili, ze beda zbierac podpisy a teraz nie mozna sie z nimi skontaktowac albo mowili ze w sumie to tych podpisow nie zbierali... wiec podpisow poki co to (niestety tylko) mamy kolo 300... moze jeszcze ktos cos podrzuci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']nie jestem pełnoletnia, ale chciałabym pomóc i to nawet bardzo. mogłabym dostać jakieś ulotki czy cokolwiek, oraz tą petycję? planowałam zrobić apel w szkole na ten temat.chciałabym wiedziec czy podpisy niepełnoletnich też się liczą??[/quote]
Oczywiście że możesz pomóc. Dziękujemy. Napisz proszę z jakiej jesteś miejscowości. Witamy wśród miłośników zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

W zeszłą sobotę akcja w Trzebini została lekko rozłożona "na łopatki", bo chyba niektórym wydaje się, że są "jednorazowymi wolontaruszami" :mad: i jak raz będą uczestniczyć w akcji, to już później nie muszą :angryy:. Dzisiaj kolejne spotkanie organizacyjne, i nie zamierzam pominąc na nim tego problemu. Na szczęście petycje do podpisywania są poroznoszone po sklepach zoologicznych, lecznicach itp. więc nie jest źle. I tak jak już wspominałam wcześniej - jedno liceum (jak na razie) jest "okupowane" ;) przez tamtejsze uczennice -> przewodniczący każdej klasy dostali petycję z listą, i obiecali, pozbierać podpisy (rodzice uczniów, znajomi, uczniowie).
Więc ogólnie wszystko jest ok :).
Pozdrawiam :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mercedes7']Witam może i ja mogę pomoc. Jestem ze Świdnicy i u nas już widziałam plakaty:lol: . Ale studiuje, więc od poniedziałku do piątku jestem we Wrocku. Mogę np rozwieszać plakaty, czy coś:razz: , na ile oczywiście czas mi pozwoli:-([/quote]


Witaj Mercedes, po wszelkie infromacje dotyczące działań we Wrocławiu zgłoś się do Moskvy, Jej namiary są na pierwszej stronie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mercedes7']Witam może i ja mogę pomoc. Jestem ze Świdnicy i u nas już widziałam plakaty:lol: . Ale studiuje, więc od poniedziałku do piątku jestem we Wrocku. Mogę np rozwieszać plakaty, czy coś:razz: , na ile oczywiście czas mi pozwoli:-([/quote]

Zapraszam na watek wrocławski - tam są informacje, lub na moje GG. Pomoc oczywiście sie przyda:)

Link to comment
Share on other sites

Relacja z Krakowa:

Zjawiliśmy się w nielicznym, aczkolwiek miłym gronie :)
Zebraliśmy trochę ponad 800 podpisów (ale nie wszędzie jest pesel)
Siedzieliśmy od 12.00 do 18.00, ja już padam.
A jutro podbijamy carrefour :)

Dzięki Wszystkim za przybycie, do zobaczenia jutro ! ! !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Relacja z Krakowa:

Zjawiliśmy się w nielicznym, aczkolwiek miłym gronie :)
Zebraliśmy trochę ponad 800 podpisów (ale nie wszędzie jest pesel)
Siedzieliśmy od 12.00 do 18.00, ja już padam.
A jutro podbijamy carrefour :)

Dzięki Wszystkim za przybycie, do zobaczenia jutro ! ! ![/quote]

[COLOR=red]KRAKÓW - GRATULACJE ![/COLOR]
[B] życzę powodzenia także jutro; dziekuję[/B]
EMIR

Link to comment
Share on other sites

Witam z Podbeskidzia. Niestety u nas wolontariuszy raczej jeszcze niewielu , ale robimy co możemy i podpisy są zbierane na wszystkie możliwe sposoby :)
Na dzień dzisiejszy miejsca, gdzie można składac podpisy to:
Żywiec-
-Zakład Optyczny MW, ul Kościuszki 4
-Sklep Spożywczy "Milka", ul Kościszki 55/obok Savii/
-Sklep papierniczy "Szkoła i biuro" vis a vis dzwonnicy
-Sklep Zoologiczny obok Rynku
-podpisy zbierają też wolontariusze.
Węgierska Górka-
-Zaklad Optyczny w Mini Centrum Handlowym
Milówka-
-wolontariusze z LO
Rajcza-
-Zakład Optyczny naprzeciw marketu "Rabat"
Bystra Śląska-
-Restauracja "Il Bacio"
Buczkowice-
-Liceum Ogólnokształcace
-Stacja Benzynowa BP
Zarzecze
- Szkoła Podstawowa
Szczyrk-
-UM Szczyrk
-Informacja Turystyczna, ul Górska
-Sklep spożywczy "Marcin" ul, Górska/naprzeciw Domu Handlowego/
-Sklep sportowy na parterze Domu Handlowego, ul Górska
-Szkola Podstawowa nr 1.
-wolontariusze
Wierze, że bede mogla tą listę jeszcze uzupelnic...

Paulinko odpisałam Ci na @.

Zapraszam chętnych do pomocy, do kontaktu ze mną.

Pozdrawiam -
ina_

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Na rynku uzbieraliśmy jeszcze 7 list.

Wynik tego weekendu 1400 podpisów[/quote]

No to wreszcie miło poczytać. Gratulujemy, my też w Olsztynie nie najgorzej. Zebraliśmy przez sobotę i niedzielę ok. 1200 podpisów, ale jeszcze nie sprawdziłam ile jest ważnych. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Ku pokrzepieniu serc dla wszystkich koordynatorów, ich pomocników i sympatyków całej akcji : [/B][/COLOR]

[URL="http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3658999.html?nltxx=1077762&nltdt=2006-10-03-03-05"][B]http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3658999.html?nltxx=1077762&nltdt=2006-10-03-03-05[/B][/URL]

Sądzę ze to najlepszy przykład na to, że tego typu akcje jak nasza mają sens i prędzej czy później przyniosą pozytywne efekty.
Miejmy nadzieję że to początek gruntownych zmian w naszym kraju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar'][COLOR=red][B]Ku pokrzepieniu serc dla wszystkich koordynatorów, ich pomocników i sympatyków całej akcji : [/B][/COLOR]

[URL="http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3658999.html?nltxx=1077762&nltdt=2006-10-03-03-05"][B]http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3658999.html?nltxx=1077762&nltdt=2006-10-03-03-05[/B][/URL]

Sądzę ze to najlepszy przykład na to, że tego typu akcje jak nasza mają sens i prędzej czy później przyniosą pozytywne efekty.
Miejmy nadzieję że to początek gruntownych zmian w naszym kraju.[/quote]

No to od razu przybyło mi energii do zbierania podpisów. A swoją drogą, co za drań ! :mad: :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...