Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='julita104']a w łodzi było tyle osob chetnych i teraz cisza :((((((((
a jutro niedziela - mozna by w parku i pod zoo podpisy zbierac :(

co to teraz sama zostałam? :([/QUOTE]

Nie przejmuj sie- lepsza jedna osoba, ktora zbierze 100 podpisów niz nic :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boksiedwa']A czy na jutrzejszej klubówce bokserów ktoś będzie zbierał podpisy?[/quote]


Boksiedwa, wybieramy się na Zoomarket, na wystawie Pan prezes ZK nas olał i nie zezwolił na zbieranie podpisów, po prostu aż mi szkoda gadać, czekałyśmy kilka godzin na rozmowę z nim, a jego podejście, "nie, bo nie"...
Zebrałyśmy podpisy między sobą...
Pan prezes stwierdził, że nie będzie na wystawie ludzi stresował...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ruth']Ja też bardzo chętnie pomogę, jestem pełnoletnia :). Tylko bardzo proszę o kontakt, w celu jakichś dokładniejszych informacji :p. mój nr gg: 2018930 (prawie zawsze na "niewidocznym"). Aha, mieszkam w Trzebini - równo między Krakowem a Katowicami.[/quote]
Ruth podaj na priv swoje dane + nr dow. osob + tel kontaktowy wyślę C i upoważnienie a w pon. druki plakatów i ulotek pozdrawiam EMIR

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3] [U]Ważna Informacja[/U] [/SIZE]
[SIZE=3]karty z zebranymi podpisami wysyłać należy listami poleconymi pod adresem:[/SIZE]
[SIZE=3]Fundacja EMIR , Oddzial ul.Słoneczna 4, 96-321 Żabia Wola;[/SIZE]
pokwitowania nadania listów proszę zachować;
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa'] na wystawie Pan prezes ZK nas olał i nie zezwolił na zbieranie podpisów, po prostu aż mi szkoda gadać, czekałyśmy kilka godzin na rozmowę z nim, a jego podejście, "nie, bo nie"...
Zebrałyśmy podpisy między sobą...
Pan prezes stwierdził, że nie będzie na wystawie ludzi stresował...:([/quote]

CO:-o
Co za dupek !!
Chyba on powinien byc jednym z bardziej zainteresowanym ta akcja !
Ba!Nawet powinien to naglosnic !!
Brak slow !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']a w łodzi było tyle osob chetnych i teraz cisza :((((((((
a jutro niedziela - mozna by w parku i pod zoo podpisy zbierac :(

co to teraz sama zostałam? :([/quote]
no jaka sama? przecież jesteśmy tylko czekałam na ostateczny wzór petycji, bo prosili nas jeszcze o cierpliwoć. Wici rozesłałam wśród znajomych i od poniedziałku zaczynam zbierać:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie należy się taką postawą zniechęcać.Fakt,zadziwiające jest to,ze osoba,która powinna być najbardziej tym faktem zainteresowana,to olewa ale pamiętajcie jesli się zniechęcimy to w życiu do niczego nie dojdziemy i takie sytuacje będą mieć miejsce nadal.
Nieważne kto i jak popiera czy nie-petycja powinna być,podpisywana przez setki ludzi.Może głos zbiorowy w końcu coś zmieni i kaci będą ponosić pełna odpowiedzialność za to co robią.
Ja chętnie przyłączę sie do akcji-nie mam możliwości roziweszać plakatów ale ponieważ prowadzę własną działalność i sporo młodych osób z małopolski(i nie tylko) mnie odwiedza codziennie to mogą one być u mnie i będę mogła je przekazać.Nawet jeden plakat na dworcu,gdzie dziennie przewija się setki osób-moze dać sporo.Jeśli chodzi o petycje to także chętnie wezmę listę i uzbieram podpisów najwięcej ile się da-ta akcja musi być przeprowadzona sprawnie i przede wszystkim DO KOńCA(czyli do pozytywnego finału)
Przesłałam już info na gg do Anashar,moje gg jakby co to w profilu.Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']no jaka sama? przecież jesteśmy tylko czekałam na ostateczny wzór petycji, bo prosili nas jeszcze o cierpliwoć. Wici rozesłałam wśród znajomych i od poniedziałku zaczynam zbierać:lol:[/quote]

ale wzor juz jest !!!
juz dzis sporo zjechałam i mam duzo podpisikow i zostawionych petycji!!!
mozna jutro isc pod zoo zbierac!!!
cały dzien szukam chetnych i nikogo nie ma
w warszawie dzis była lipa, mało osob dotarło!
łodzianie popiszmy sie! Pokazmy ze nie szumimy tylko w necie!
kto jutro idzie zbierac podpisy?!
kto ze mna do zk w poniedziałek?!
Wszyscy sie szykuja na wystawe a moze sie okazac ze nam tez nie pozwola skoro w warszawie nie pozwolili!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Poszukiwany koordynator z [B][COLOR=darkred]Torunia[/COLOR][/B], mam wiele chętnych do pomocy, i co się dzieje z [B][COLOR=darkred]Trójmiastem[/COLOR][/B], gdzie [B][COLOR=darkred]woj. podkarpackie[/COLOR][/B] ???? Gdzie [COLOR=darkred][B]Lublin[/B][/COLOR] i [COLOR=darkred][B]Zielona Góra[/B][/COLOR]????[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa'][SIZE=3]Poszukiwany koordynator z [B][COLOR=darkred]Torunia[/COLOR][/B], mam wiele chętnych do pomocy, i co się dzieje z [B][COLOR=darkred]Trójmiastem[/COLOR][/B], gdzie [B][COLOR=darkred]woj. podkarpackie[/COLOR][/B] ???? Gdzie [COLOR=darkred][B]Lublin[/B][/COLOR] i [COLOR=darkred][B]Zielona Góra[/B][/COLOR]????[/SIZE][/quote]

jak bedzie [B]koordynator z Torunia[/B] to BARDZO pilnie prosze o kontakt
dam namiary na rodzine i tam bedzie duuuuuuuuuuuuuuuzo podpisow do zebrania. Nie bede mowic teraz co i jak ale załatwiona pomoc!
Mysle ze pare "lepsiejszych" dojsc w tym rejonie tez dam rade podac.

Link to comment
Share on other sites

KACHA WAWA-bylam na wystawce w WARSZAWCE mialam gotowa ekipe do zbierania podpisow wystawcy tez czekali-do glowy mi nie przyszlo ,ZE NIE UZYSKACIE ZGODY:angryy: :angryy: :angryy: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: od 8 rano juz dzialalam na terenie wystawy-z dogo byla ze mna LAVINIA VIRIS z kolezanka nie mowiac o grzywomaniakach-przygotowany byl grunt a tu Du..-jestem w szoku-bedziemu dzialac w swoich srodowiskach miejscach zamieszkania-oczywiscie w porozumieniu z TOBA

Link to comment
Share on other sites

hej!

Zielona Gora -
ruda widzialem sie zglaszala, wiec nie chcialem dublowac. napiszcie tylko prosze, czy wiecie jakie formalnosci trzeba zalatwic? potrzeba zgoda z urzedu jakas? chcielibysmy zbierac na wystawie - to wlasciciel terenu i organizator tez musza sie zgodzic? bo juz zalatwialismy osobne zgode na kweste, wiec trzeba by ponownie.

proponuje w pierwszym poscie wszystkie te formalnosci rowniez umiescic, zeby ulatwic nastepnym potencjalnym koordynatorom. dzieki!


AM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andre']hej!

Zielona Gora -
ruda widzialem sie zglaszala, wiec nie chcialem dublowac. napiszcie tylko prosze, czy wiecie jakie formalnosci trzeba zalatwic? potrzeba zgoda z urzedu jakas? chcielibysmy zbierac na wystawie - to wlasciciel terenu i organizator tez musza sie zgodzic? bo juz zalatwialismy osobne zgode na kweste, wiec trzeba by ponownie.

proponuje w pierwszym poscie wszystkie te formalnosci rowniez umiescic, zeby ulatwic nastepnym potencjalnym koordynatorom. dzieki!


AM[/quote]

Andrzeju, jest taki problem, ze w każdym mieście co innego mówią :(
Czekam na odpowiedź Rudej, narazie cisza...
W niektórych miastach twierdzą, że nie trzeba zgody i wszystko jest ok, znowu mnie w piątek w warszawskim UG Warszawa-Centrum dla dzielnicy Ochota potraktowano jak idiotkę, nikt nic nie wiedział, nasze urzędy są chore po prostu...
Jeśli chodzi o wystawę to pisałam kilka postów wyżej jak nas potraktowali...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']KACHA WAWA-bylam na wystawce w WARSZAWCE mialam gotowa ekipe do zbierania podpisow wystawcy tez czekali-do glowy mi nie przyszlo ,ZE NIE UZYSKACIE ZGODY:angryy: :angryy: :angryy: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: od 8 rano juz dzialalam na terenie wystawy-z dogo byla ze mna LAVINIA VIRIS z kolezanka nie mowiac o grzywomaniakach-przygotowany byl grunt a tu Du..-jestem w szoku-bedziemu dzialac w swoich srodowiskach miejscach zamieszkania-oczywiscie w porozumieniu z TOBA[/quote]

Będziecie jutro na klubówce???? Ja się tam nie pojawię...
A może na Zoomarket się wybieracie???? ;)
Na wystawie nas nie chcieli, to do PKiN-u ruszamy ;)

Link to comment
Share on other sites

postaram sie podpytac innych czlonkow IDZ, czy wczesniej na petycje jakas zgode pozyskiwali z UM i jesli bedzie cisza ze strony rudej, to podesle swoje dane na priv. co do wystawy, to przed wejsciem chyba nikt sie nie moze przyczepic? a ciekawe jak zareaguja pseudohodowcy ustawiajacy sie zawsze na przeciw wystawy ze szczeniorami... ;-)


AM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...