Jump to content
Dogomania

Niewidome szczeniątko- "labka" Wena Już w nowym domku!!!! Bardzo chora...


ulvhedinn

Recommended Posts

Mam nadzieję że się Beza nie będzie gniewać:oops:
Malutką spotkało nieszczęście... dostała nauczke od Pałka:-( Właziła mu do miski i właziła, nie słuchała burczenia i ostrzeżeń, zabierałam malucha, a ona wracała... no i w końcu oberwała:-( Ma skaleczony pyszczek, spuchł jej i wygląda jak bullik. Ale już była u weta, dostała antybiotyk, coś przeciwbólowego i przeciwobrzękowego. Na szczęście to tylko powierzchowne dziubnięcie:roll: W tym wszystkim ja się denerwowałam i usiłowałam obadać nochal psiny, a Wenulec (po pierwszym strasznym płaczu) był bardziej zainteresowany pełną michą, niż faktem że jej kapie krew z dzioba...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pyszczydło sie wcale nie przejeło, chociaż teraz spoglada na Pałka z respektem:evil_lol: Wczoraj dostała znów odrobaczanie, troche wcześniej niż zalecali w schronisku, ale nasz wet uznał, że trzeba... i bardzo słusznie, bo znów były koo ze sporą zawartością, bleeee!!! Gdzie w takim małym psie tyle robali sie mieści?:shake:
A Wena ma świetny humor, gania kota i bawi sie z ciocią Aksą- tego malucha nic nie rusza, ani dziura w pycholu, ani zastrzyki, ani odrobaczanie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Visenno, czy Ty przypadkiem nie znasz osoby prowadzącej gdzies w pomorskim fundację stworzoną dla pomocy koniom? a faktycznie pomagającą wszystkim zwierzętom? na ich forum natknęłam się na kogoś o nicku podobnym do Twojego. Jest watek o dwoch suczkach, dla ktorych poszukiwane jest miejsce i rozważana jest ta fundacja, tylko tam nie ma kto zadzwonic. Jesli znasz tych ludzi- moze moglabyś pomoc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='loozerka']Visenno, czy Ty przypadkiem nie znasz osoby prowadzącej gdzies w pomorskim fundację stworzoną dla pomocy koniom? a faktycznie pomagającą wszystkim zwierzętom? na ich forum natknęłam się na kogoś o nicku podobnym do Twojego. Jest watek o dwoch suczkach, dla ktorych poszukiwane jest miejsce i rozważana jest ta fundacja, tylko tam nie ma kto zadzwonic. Jesli znasz tych ludzi- moze moglabyś pomoc?[/quote]



jeśli ci chodzi o tą, którą prowadzi Greven to poczytaj

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26193[/url]



A co tam u labci - nie ma zdjątek - nieładnie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No więc... troche się pozmieniało:oops: Wenulec do nowego domku powędruje w przyszłym tygodniu, na początku- Aga, jak chcesz, możesz odwieźć ją razem ze mną:razz: Tyle, że nie zamieszka z panią, która miała ja wziąć - tylko z tą rodziną z chorym dzieckiem, o której ci pisałam... Dzisiaj spotkaliśmy sie w lecznicy (oni z kotem, ja z Weną) i... ech, wiecie nie spodziewałam się zobaczyć łez radości w czyichś oczach na wiadomość że jednak zostanie właścicielem pieska:p
Beza mnie pewnie zdalnie zamorduje:oops: ale... niech się cieszy Kremówką:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jaka cudowna wiadomość :placz: . Mam niepełnosprawną siostrę i nasza humorzasta jamniczka Sara okazuje jej tyle miłości... (normalnie to wredne psisko :mad: ).
Nie potrafie nawet w słowa ubarć Ulv jak się cieszę z Twojego wyboru:loveu:
Uwiecie więź pies - osoba niepełnosprawna to coś niesamowitego i Wena będzie miała cudowny domek, pewnie rozpieszczą ją jak przysłowiowy "dziadowski bicz". Nasz "gnojek" już przechodzi samego siebie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...