Jump to content
Dogomania

Niewidome szczeniątko- "labka" Wena Już w nowym domku!!!! Bardzo chora...


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest to zupełny brak szacunku dla Weny ,chorego dziecka i malusieńkiego zycia .Korenia postapiła jeszcza bardziej podle i reszte napisała na innym wątku.
Nie wiem ale wedłud niej maleństwa które urodziły sie w jakiś takich hodowlach powinno sie chyba walic w łeb.Bo z tego co wiem to co druga psina z czegos takiego pochodzi.Jakies pół schroniska?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']
Wena
[*] :(:(
[B] Psiątko ładne, tylko szkoda, że z pseudohodowlii[/B] :( Zwłaszcza, że na tamtej wystawie chodziłyśmy razem i zbierałyśmy podpisy, aby w Polsce było zakazane rozmnażanie psów bez rodowodów. Przykre, że wsparliście ten okropny proceder... Przykre...Oby tylko było zdrowe...
[/quote]
to co napisała Korenia nie jest w żadnym słowie obraźliwe - jest karygodne zasilac kieszeń pseudohodowców! po co walczymy tutaj na dogo-o co w jakim imieniu? nabijając kieszeń kolejnego rozmnażacza poparłaś tym samym proceder-nie wiem ile Korenia ma lat ale wystarczająco by to zrozumiec.

skoro tego sama nie rozumiesz to posiedź w schronisku choc jeden dzień-posiedź kilka godzin w Krzyczkach-dzięki bezmyślności ludzi i ich głupocie takie miejsca istnieją i istniec będą zawsze-tam liczby wszytko mówią-same za siebie-jest popyt to jest podaż-i taka jest produkcja handlarzy.

Link to comment
Share on other sites

Nie mów mi co mam robic.Bo doskonale wiem.
To jest wątek Weny ku jej pamięci a nie dla chorych dogomaniaczek.
Kolejne przemądrzałe słowa.Jak na razie nie dostałam odpowiedzi na pytanie co w takim razie trzeba robic z takimi szczeniakami?
Nie zabieraj głosu jeśłi nie wiesz skąd jest maleństwo i jesli nie jestes matką chorego dziecka.Bo matka dla dziecka zrobi wszystko. Co sie dzieje w schroniskach doskonale wiem.
Juz prosiłam Korenie o nie wchodzenie na ten wątek w celu pisania takich słów.
Mądrze postapiła że to uszanowała.
Ty nie wykazałaś tyle rozumu a jeśli wydaje Ci sie ze przejme się waszymi chorymi domysłami to życze powodzenia.
Ciekawe tylko ile tych oddanych dogomaniaczek ma psy z domowych hodowli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='witchpati']Ciekawe tylko ile tych oddanych dogomaniaczek ma psy z domowych hodowli?[/quote]

Z domowych hodowli-watpie! Setki tysiecy psow czeka w schroniskac i wystarczy dla kazdego. "do wyboru do koloru"
Owszem mają tez, interwencyjnie zabierane z pseudohodowli. SUKi z cyckami do ziemi, szkielety, z roznymi chorobami. Wyeksploatowane psy, z warunkow obozow koncentracyjnych. Ale lepiej tego nie sprawdzac bo po co-moze serce by pękło?

[URL]http://arka.strefa.pl/Pseudohodowle/pseudohodowle.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A to ciekawe bo moja znajoma jest okazało się dogomaniaczka i ma wilczura z domowej hodowli.Jak i równiez pomaga psiakom.I nie uważa że źle zrobiła raczej twierdzi że byc może uratowała jej życie.A poza tym dogo nie ma prawa zmuszac ludzi do brania psów ze schronu.Są ludzie którzy kundelków nie lubia ,chcą wychowywac psa od maluszka a na psy z rodowodami ich nie stac.Bo to własnie tacy hodowcy ida na masówki ,tego nie widzicie?Bo co bo suka zadbana.
[B]A wogóle to prosze o nie wchodzenie na wątek Weny i pisanie nie na temat którego watek dotyczy.Jesli ktos nie potrafi uszanowac tego ze ona nie zyje i mojego ciezko chorego dziecka to sorry ale ......[/B]
[B]Mam nadziej że żadna z was nigdy nie odczuje co to znaczy.Ciekawa jestem czy takie mądralińskie byłyby w stanie powiedziec mojemu synkowi prosto w oczy ze nie cieszą się ze nasza maleństwo ma domek.(To nie było pytanie wiec prosze nie odpowiadac)[/B]

Link to comment
Share on other sites

witchpati, poniewaz to jest wątek Wendusi jeśli możesz wstaw jej jakieś zdjęcia. Opowiedz nam jeszcze o niej. Była z Toba jakiś czas i dała wam wiele radości. Szkoda,że tak krótko. Daliście jej wspaniały dom:-(
Dla nowej suni proponuję założenie nowego wątku może na fotoblogu, szczeniaki dają wiele radości i chętnie będę tam zaglądała:lol:
Ta dyskusja jest bezprzedmiotowa..... Koniecznie trzeba zmienic tytuł tego wątku.

Link to comment
Share on other sites

Wstawie cioteczko wstawie.Przykre jest tylko to że pewne osoby jej nie uszanowały ani Dawcia bo dla matki chorego dziecka jego usmiech jest najważniejszy.
Więc faktycznie niech sobie założą watek jaka ta witchpati jest zła i popełniła grzech smiertelny bo wzieła według nich psa z pseudohodowli dla dziecka.Chyba nie mam ochoty zakładac nowego watku dla małej skoro tyle osób żałuje ze ona żyje.

Wencia do swoich ostatnich dni była wesoła i radosna:loveu:.Pamietam jej pierwsze dni u nas jak uparcie chowała kapcie w łazience:evil_lol:.Jak mały musiał chodzic w butkach bo się szło ciągnąc psa u nogi.Kiedys nawet ciocia Ulv szukała buta.:lol:
[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1566/img0139wg7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nie umiesz kobieto czytac dwóch postów wyzej.
Skoro takie mądre jestescie wszystkie to już Koreni wyjasniłam na privie że mała nie jest z pseudohodowli.Zreszta nie wasza sprawa.
Nie jestes dobrym człowiekiem skoro mimo czyjeś prosby nie uszanowałas jej.
Załózcie sobie wątek taki jak mówiłam wczesniej tylko nie zapomnijcie dodac że nie macie sprawdzonych informacji na temat małej.
Za to lepiej wziąś pięc psów chorych i nie miec za co ich leczyc.To sie nazywa dobre serce!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...