Jump to content
Dogomania

Ocalony BUBU już SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU :). DZIĘKUJEMY.


Onaa

Recommended Posts

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tattoi']U nas to trochę za blisko domów jest, żeby tu strzelali.
Ale masz racje- świrów nie brakuje.
Ja się bradziej obawiam debili na kładach (nie wiem, jak się to fachowo pisze).[/QUOTE]

QUAD to oryginalna wersja ... i nie jestem pewna czy powinno się spolszczać ;-) Danusia - poradź, bo ja juz po tylu latach wymiękam (ale ciągle się uczę tych nowych słów, np. wymiękam - jak ładnie, co?)

Link to comment
Share on other sites

Asiu, za eksperta językowego mam robić...jak się przyjęło ,to spolszczyć. ....miałam kiedyś zapytać Cię, skąd Ty tak dobrze jesteś zorientowana we współczesnej polszczyżnie ? Wszystkie wyrażenia, zwroty, popularne powiedzonka czyli żywa, obiegowa polszczyzna. Jak to robisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Asiu, za eksperta językowego mam robić...jak się przyjęło to spolszczyć. ....miałam kiedyś zapytać Cię, skąd Ty tak dobrze jesteś zorientowana we współczesnej polszczyżnie ? Wszystkie wyrażenia, zwroty, popularne powiedzonka czyli żywa, obiegowa polszczyzna. Jak to robisz?[/QUOTE]


Proste - cioteczki na dogo mnie uświadamiają....;-) Ale coraz częściej mam wątpliwości co do mojej gramatyki i ortografii....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Odliczamy..[FONT=tahoma][IMG]http://stoper.blox.pl/resource/zegar.gif[/IMG][/FONT].KOT rób, co możesz:evil_lol: Bobuś, żebyś ładnie zaprezentował się:loveu:[/QUOTE]


Ło matko - biedny Bubuś...kocie tylko tak łagodnie z naszym bidulem, co?

Link to comment
Share on other sites

Uwaga Uwaga!
Doszło do spotkania ......................................................... i jest super

Ale od początku przyjechałyśmy po Bubusia i zabrałyśmy go SKMką do Warszawy. Większośc podróży spędził na moich kolanach a pod koniec na podłodze wpatrując się w drzwi. Ten pies jest zafacynowany techniką przyglądał się jak to jes zrobione. Poszliśmy do domu. Wchodzimy i Buba pozwiedzał pooglądał i został wykąpany. Po kąpieli pies wpadł w szał radości, biegał skakal i tarzał sie po łóżku. Wpadał wielkim susem na łożko i zaczynał się tarzać i zakopywac w poduszkach.
Sytuacja z kotem wygląda tak, że nie ma takiej sytuacji. Bubuś udaje, że nie widzi elegancko przechodzi obok i nic sobie nie robi. Kot za to na początku się czaił a teraz się wkurzył, że jest ignorowany i podchodzi to psiaka od tyłu i zaczepia ogon. Więc wszytko wygląda lepiej niż sobie wyobrażałyśmy!!!
Więc proszę nie trzymać za nas kciuków bo u nas jest fantastycznie.
Pozdrawiamy
Kasia&Bubuś
P.S.
zamiast fotela Bubuś zamieszkał na łóżku

Link to comment
Share on other sites

Mam świeże wieści telefoniczne :-)
Bubu olał kota totalnie, albo go nie widzi, albo udaje, że nie widzi. Kot strzelił focha, że jak to? Mnie nie widzisz? I lata za Bubu i poluje mu na ogon. Ale Bubu sie utwardził. Miał kapiel, podobno było zabawnie, ale potem był zachwycony i tarzał się w pościeli.
Więcej napisze Kasia z Agatą, jak przyjdą.


Widzę teraz, że pisałyśmy jednocześnie :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...