Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

[quote name='Angi']chyba, że będzie wolał chłopców :diabloti:[/QUOTE]

tez jest taka możliwość wiec wtedy wybierzemy mu chłopaka :evil_lol:

z góry piszę że Aleks odpada bo jak juz kiedys zauwazyłam jak Theoś wyrosnie z pieluch to Aleks zacznie je nosić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']tez jest taka możliwość wiec wtedy wybierzemy mu chłopaka :evil_lol:

z góry piszę że Aleks odpada bo jak juz kiedys zauwazyłam jak Theoś wyrosnie z pieluch to Aleks zacznie je nosić :eviltong:[/QUOTE]

oj tam, może Aleks wtedy będzie wolał młodszych? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']tak, teraz pierwszy ząb.. się nie obejrzysz to będzie pierwsza dziewczyna :diabloti:[/QUOTE]

Ja mu dam dziewczyny :mad: Mamusia jest najważniejsza :eviltong:

[quote name='panbazyl']oj wesoło tu :smile: i fajnie.
Teoś śliczny - tfu tfu tfu! Ale rośnie chłopak :smile:
tak - rodzina potrafi być męcząca.... teraz dopiero jedź na urlop[/QUOTE]

Mieliśmy jechać w maju na komunię :roll: Ale dziś stwierdziliśmy, że na komunię nie pojedziemy i jedziemy w sierpniu (chyba) nad polskie morze :p

[quote name='Aleksandra95']Wyspani ? :)[/QUOTE]

Tak jakby ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']oooo to juz masz nowy sprzęt :lol: i nic sie nie chwalisz :evil_lol:[/QUOTE]

A mam :p Nowiutkiego Acer'ka :loveu::loveu::loveu: Partycje zrobione, anty-wirus zainstalowany ;) a teraz kopiuję wszystko ze starego kompa ;) Teraz jeszcze piszę ze "staruszka" i modlę się, żeby się czasem nie wyłączył w trakcie pisania :evil_lol: A jutro odpalę moje nowe cudeńko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']A mam :p Nowiutkiego Acer'ka :loveu::loveu::loveu: Partycje zrobione, anty-wirus zainstalowany ;) a teraz kopiuję wszystko ze starego kompa ;) Teraz jeszcze piszę ze "staruszka" i modlę się, żeby się czasem nie wyłączył w trakcie pisania :evil_lol: A jutro odpalę moje nowe cudeńko :loveu:[/QUOTE]

Brzmi bardzoooo ciekawie :cool3:

widze że zabierasz sie za to bardzo profesjonalnie :lol:

ja nie mam partycji mam jeden ogólny dysk co nie jest fajne :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Brzmi bardzoooo ciekawie :cool3:

widze że zabierasz sie za to bardzo profesjonalnie :lol:

ja nie mam partycji mam jeden ogólny dysk co nie jest fajne :shake:[/QUOTE]

I jest nowiutki ;) Bogdan stwierdził, że zostanie przy swoim, bo mój nie ma wejścia hdmi (z którego i tak nie korzysta :evil_lol:)

Bogdan to zrobił ;) On by nie przeżył jakby jakiś wirus "zjadł" nam dane ;)

To czas zrobić partycje ;) Masz windows'a 7 ? Partycje można zrobić bez instalowania systemu od nowa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']I jest nowiutki ;) Bogdan stwierdził, że zostanie przy swoim, bo mój nie ma wejścia hdmi (z którego i tak nie korzysta :evil_lol:)

Bogdan to zrobił ;) On by nie przeżył jakby jakiś wirus "zjadł" nam dane ;)

To czas zrobić partycje ;) Masz windows'a 7 ? Partycje można zrobić bez instalowania systemu od nowa ;)[/QUOTE]

o widzisz , pewnie stwierdził że nie chce nowego ale jakiś powód musiał wymyślić :eviltong:

no , idzie się ugryźć jak wszystkie dane zje wirus :shake:

mam 7demke ale Sebastian mówi że nie umie w lapku tego zrobić :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Koledze dziś to zajęło 5 minut ;) Jak masz kogoś kto się zna choć troszkę na kompie, to niech Ci to zrobi :)[/QUOTE]

musze ze szwagrem pogadać on coś tam wiecej sie zna ;) o ile predzej mój laptop nie polegnie bo jak nas nie ma to oczywiście w pokoju samowolka , nie wiem czemu ale wkurza mnie takie cos jak ktoś podejmuje sie pilnowania dzieci a pozniej ma w d..... że robią demolke u nas w pokoju :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...