Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Magda nie wiesz ze jak ludzie mają wolne to są bardziej zajęci niż jak idą do pracy ? :P

chłopacy przesłodcy :*

Nie żebym sie cieszyła ale chociaż ktoś nie będzie spał ze mną :P Quwa Fabian nie dosyc ze sie wierci przez sen jak nie wiem to godzina 5 góra 6 już wstaje :/

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, łamAga napisał:

Magda nie wiesz ze jak ludzie mają wolne to są bardziej zajęci niż jak idą do pracy ? :P

chłopacy przesłodcy :*

Nie żebym sie cieszyła ale chociaż ktoś nie będzie spał ze mną :P Quwa Fabian nie dosyc ze sie wierci przez sen jak nie wiem to godzina 5 góra 6 już wstaje :/

Ja dziś wszystko olałam i tylko jedno pranie zrobiłam :D

Dzięki :*

Theodor też tak miał prze kilka miesięcy, że wstawał 5-6 rano :/ I to było akurat jak wróciłam do pracy :/ Bogdan miał przerąbane, bo kończył pracę o 24, a wstawał o 6 rano do Thedora :/

1 minutę temu, Aleksa. napisał:

Nie pracować, ale jak się wyrobie ze złożeniem pracy licencjackiej w pierwszym terminie, to w lipcu zdaje dyplom :)

Ale może uda się chociaż na 1-2 dni wpaść?!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Ja dziś wszystko olałam i tylko jedno pranie zrobiłam :D

Dzięki :*

Theodor też tak miał prze kilka miesięcy, że wstawał 5-6 rano :/ I to było akurat jak wróciłam do pracy :/ Bogdan miał przerąbane, bo kończył pracę o 24, a wstawał o 6 rano do Thedora :/

Ja poza lekkim ogarnieciem podłóg nic nie robiłam :P

No ja tak też mam , wraca z popołudniówki , zanim sie położe jest 24 ,1 w nocy a o 5-6 pobudka , oszaleć idzie :/

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, łamAga napisał:

Ty do tego masz jeszcze Nathana wiec pomarzyć możesz o pospaniu sobie :P

Wczoraj chciałam się zdrzemnąć na kanapie, koło Nathana jak mi zasnął. Bodzian spał po drugiej zmianie, Theodor oglądał bajki. Nathan spał godzinę, a ja w ogóle, bo Theodor albo chciał mleko, albo inną bajkę, albo sobie śpiewał...:/

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Wczoraj chciałam się zdrzemnąć na kanapie, koło Nathana jak mi zasnął. Bodzian spał po drugiej zmianie, Theodor oglądał bajki. Nathan spał godzinę, a ja w ogóle, bo Theodor albo chciał mleko, albo inną bajkę, albo sobie śpiewał...:/

No Theoś jest w takim wieku że co chwile coś innego chce :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...