Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

27 minut temu, Aleksa. napisał:

A nie chcą wysterylizowac?

Nie sądzę :/ Dawid od początku węszył biznes w rozmnażaniu :( Był bardzo zdziwiony jak ja mu odmówiłam pokrycia Tory jego Atosem. I wcale mnie nie zdziwiło, że kilka miesięcy później sprawili sobie suczkę.

Link to comment
Share on other sites

Nie sądzę Tyś. Psy ogólnie są zadbane ;) Oni mieszkają w Holandii. Ale wydaje mi się, że prawo jest tam podobne do tego w Niemczech, a w DE można sobie rozmnażać i sprzedawać psy nie hodowlane :/ To, że jest to robione na małą skalę w porównaniu z Polską, to inna inszość ;)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, magdabroy napisał:

No i moje prognozy się spełniły!

Pamiętacie tych moich znajomych od Atosa? Kiedyś pisałam, że sprawili sobie też sukę i że pewnie będą szczeniaki. No i co widzę dziś na avku z WhatsApp? Szczylki :mad:

Ja nie chciałam, żeby Atos wybzykał moją Torę, to sobie sprawili sami sukę. Jak im szczylki się nie sprzedadzą, to może otworzą oczy!

tylko najgorzej będzie jak sprzedadzą szczyle,"wyczują"łatwą forsę i suka co cieczkę będzie mieć młode!

Link to comment
Share on other sites

Dziś na 19 jestem umówiona z położną ;) No chyba że przed 19 znowu okaże się, że pojechała do porodu, to się znowu nie spotkamy :D

Wczoraj mieliśmy spotkanie z anestezjologiem, dziś z laryngologiem, który będzie operował uszy Theodora. Jutro o 7 rano musimy być już w ambulatorium i się zacznie :/ Dobrze, że godzina taka wczesna, bo Theodor nic nie może pić, ani jeść przed narkozą. Tylko będzie trzeba wstać koło 5 i dziecko budzić :(

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Tyś :*

 

No i z położną znowu nie udało mi się spotkać :D Jak dzwoniłam do niej po 18, żeby się upewnić czy mogę przyjechać, to była jeszcze w szpitalu przy młodej mamie ;) Najwcześniej w domu miała być koło godziny 20, więc przełożyliśmy spotkanie na sobotę. Jak w sobotę nam znowu nie wypali, to wtedy w poniedziałek już na 100% się spotkamy, bo od poniedziałku ona już ma oficjalnie urlop ;)

Link to comment
Share on other sites

Już dzisiejsza noc była masakra i więcej nie spałam niż spałam :/ Podejrzewam, że ta noc, która jest przed nami, będzie jeszcze gorsza :(

Dlatego też, przed 21 mam zamiar leżeć już w łóżku, żeby chociaż poleżeć ;)

Właśnie zmuszam się do zjedzenia kolacji, bo apetytu oczywiście brak, a potem idę do łóżka :P

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że każdy rodzic, który kocha swoje dziecko, będzie się stresował. Charakter chyba gra tu mniejszą rolę.

My niby będziemy z młodym aż zaśnie, a potem jak będzie się budził, więc młody nie powinien nawet "zauważyć", że nas nie było. Ja się tylko boję, że ze stresu zacznę rodzić think.gifplacze.GIF A nic na uspokojenie nie mogę wziąć :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...