Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Angi, a licytowałaś? :D

 

 

Madzia dziś zaszalała i kupiłam całej rodzince kostiumy na karnawał :D W tym roku, wszyscy będziemy przebrani za Indian radosc.gif Tylko, że ja będę w "męskiej" wersji stroju indiańca, bo w damską wersję (sukienka) bym się z brzuchem nie zmieściła funny.gif

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, marta1624 napisał:

A ja nie widzę zdjęcia :(

 

I hejka :)

A na jakie zdjęcie chcesz patrzeć? :P

Cześć Martuś :)

31 minut temu, majoka napisał:

Hej Madziuś Indiańcu, jak tam Torka. Nathan brzmi ładnie :)

Hejka :)

Torka chyba już zdrowa ;) Wczoraj wieczorem dostała małą porcję ryżu z mięsem i warzywami, bo była strasznie głodna. W nocy niespodzianki mi nie zostawiła. Dziś rano dostała kolejną porcję i póki co jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Tak, dalej barf ;)

No właśnie nie bardzo mogło coś być, bo nie dostała żadnej mielonki czy czegoś takiego :/ dostała normalnie kawał indyka, a następnego dnia wołowiny. Ciągle zaopatruję się w tym samym sklepie, więc wątpię. Może coś zeżarła na dworze jak nie widziałam?!

Link to comment
Share on other sites

Tora nie jest psem "śmietnikiem" na spacerach. Za szczeniaka zdarzało się coś skonsumować, ale później już nie. Tylko tak gdybam, że może ktoś coś wyrzucił i ją podkusiło. No bo innego rozwiązania nie widzę, skoro w domu akurat w ciągu ostatnich kilku dni nie dostała nic co mogło spowodować rozwolnienie :/

 

Dobra, idę składać łóżeczko i pakować torbę do szpitala ;)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, marta1624 napisał:

Myślałam że dałaś zdjęcia strojów wcześniej :)

 

Nie no fajne macie przebrania (Theosia naj naj <3).

I przepraszam Torę i Lumpka, ale... Kącik Nathana jest boski! Zaczarował mnie <3

Nie, nie dawałam wcześniej :P

Pojechałam po redukcję do zapalniczki samochodowej, a wróciłam ze strojami karnawałowymi ;) Bogdan to mnie chyba wyśmieje, jak to usłyszy po pracy :d

Dziękuję :* Mnie też się podobają te meble :)

6 minut temu, Ania :) napisał:

Oj tak kącik Nathanka śliczny :) 

Dziękuję :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...