Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Tylko wiesz, ja nie jestem lekarzem. To, że coś jest nie tak, powinien powiedzieć mi lekarz pediatra! To nie jest normalne, żeby dziecko, w ciągu 2 lat miało 5x zapalenie ucha! A ja jeździłam po pediatrach i szpitalach i zawsze kończyło się to tylko antybiotykiem :/ Gdyby to było 1-2x, to ok. Ale z tymi uszami były problemy co 3-4 miesiące :(

 

P.S.

Uciekam spać :P

Link to comment
Share on other sites

Dlatego dobrze że "MY" rodzice jestesmy tak wyczuleni na to co sie z naszymi dziećmi dzieje , i ktoś może mi mówić że jestem nadopiekuńcza ale jak widze że dziecku coś jest to będę to drążyła aż nie dore do sedna sprawy , widzisz Tobie się to opłaciło , Theos bedzie mógł Ci w przyszłosci podziekowac za to że słyszy lepiej , a może że w ogóle slyszy na to uszko bo lekarze to debile , mój brat jak był mały miał zapalenie ucha środkowego , ponad 40 stopni gorączki , widział już jakies kółka na suficie których nie było a w szpitalu tak go wyleczyli że ma dziure w uchu do dnia dzisiejszego i 80 % ubytku słuchu na to ucho :/

Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Angi :*

 

Po wczorajszym dniu, chyba mam za mało problemów :/

Nie wiem czy to wczorajszy stres czy coś innego, ale...
Byłam dziś ze sobą u gina i aparatura pokazała skurcze porodowe sad.gifthink.gif Ja ich nie czułam, ale pani doktor powiedziała, że to nie są te skurcze przepowiadające, bo były za silne.
Muszę łykać magnez 3x dziennie i to w podwójnej dawce. A jeśli zacznę czuć skurcze albo będę mieć bóle, to mam nie bawić się w karetkę czy wizytę u niej, tylko mam natychmiast jechać do szpitala sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Niemieckie szpitale są dużo lepsze niż Polskie :P

Nie na darmo wiele polek jeździ pod koniec ciąży do Niemiec, żeby rodzić właśnie po zachodniej stronie granicy :P

Poza tym, co jakby coś się zaczęło dziać w drodze?

Mamy do przejechania 1000km w jedną stronę, a to w najlepszym razie 9h jazdy autem :/

Link to comment
Share on other sites

Ja też bym nie ryzykował podróży ;)

 

Nie będę ryzykować ;)

Tylko nie wiem jak wytrzymam z Bogdanem te 2 tygodnie :D

Dawno tyle czasu ze sobą nie spędziliśmy :P

 

Pomodle się za Teo, aby wszystko było ok :)

 

Dziękuję :*

 

lepiej żebyś w Niemcach urodziła , zdecydowanie ;)

 

Sama opieka lepsza ;)

A już pomijam fakt, że potem za dużo papierkowych spraw mielibyśmy do załatwienia, gdybym urodziła w PL ;)

 

Aguś, możesz poczekać z imieniem do 7 stycznia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...