Jump to content
Dogomania

Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)


*Magda*

Recommended Posts

Przez te ciągłe zapalenie ucha u Theodora, byliśmy dziś w końcu na wizycie u laryngologa ;) I dobrych wieści nie usłyszałam, choć przyznam szczerze, że właśnie złych wieści się spodziewałam :(

Nawet w tej chwili Theodor ma zapalenie ucha. Ucho jest czerwone i zbiera się w nim woda :(

15 stycznia będzie miał operację placze.GIFplacze.GIFplacze.GIF

Usuną mu pod narkozą polipy z ucha i wstawią specjalne rurki, dzięki którym woda nie będzie się zbierać w środku.

Jedyny plus tego jest taki, że nie będzie miał tego robionego w szpitalu, tylko w specjalnym ośrodku (z zewnątrz jak zwykły gabinet lekarski ;)) I po kilku godzinach będzie normalnie wypuszczony do domu.

Teraz czekam na telefon, żeby umówić konkretną godzinę zabiegu z anestezjologiem :/

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny :*

Już wszystko poustalane i pierwsze 2 tyg. stycznia będziemy biegać po lekarzach :/

Najpierw spotkanie z pediatrą, który ma ocenić czy młody może mieć podaną narkozę. Potem spotkanie z anestezjologiem.

Kolejna wizyta, to spotkanie z lekarzem, który będzie go operował.

Zaraz następnego dnia będzie operacja. No a 3 dni później kolejna wizyta, tym razem kontrolna.

W międzyczasie oczywiście, ja mam jeszcze swoje wizyty u lekarza i z położną. Więc praktycznie codziennie będę u lekarza :/

Teraz Bogdan musi załatwić sobie wolne, przynajmniej na ten dzień co będzie operowany.

Te wszystkie inne terminy jakoś sama z młodym ogarnę, ale po zabiegu ktoś będzie musiał młodego do auta/do domu dostarczyć.

Więc tatuś będzie nam do tego niezbędny :)

Link to comment
Share on other sites

Czytam i czytam, no i powinno być dobrze ;) Nie powinien nawet tego czuć. No i po zaraz po zabiegu powinien lepiej słyszeć ;)

Bo teraz ta woda mu zalega w uszach i ma niedosłuch. I to by pasowało, bo prawie każde polecenie trzeba mu powtarzać kilka razy, zanim usłyszy co się do niego mówi :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...