Jump to content
Dogomania

Ż-d. Psy duży i małe,chude konie,źrebię,kot bez łapy,kozy.Mają domy.


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

watek maleńkiej dzikiej Gopi

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/202756-przera%C5%BCona-male%C5%84ka-4-kg-Gopi-potrzebuje-do%C5%9Bwiadczonego-dt%21%21-B%C5%81AGAMY-O-POMOC%21?p=16358794#post16358794"]http://www.dogomania.pl/threads/202756-przera%C5%BCona-male%C5%84ka-4-kg-Gopi-potrzebuje-do%C5%9Bwiadczonego-dt!!-B%C5%81AGAMY-O-POMOC!?p=16358794#post16358794[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Nie ma. Ale łaciatek malutek jest w DT u ulv. Nie zostawiliśmy Go. jest cudny przytulasty i szuka super domku![/QUOTE]

Właśnie wróciłam z ferii, dostałam maila od pani ze Zgorzelca, która jest zainteresowana Togusiem. Napisałam do niej maila i czekam na odp. A może dzwoniła do Edi lub Ulv, których nr tel są w ogłoszeniu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Właśnie wróciłam z ferii, dostałam maila od pani ze Zgorzelca, która jest zainteresowana Togusiem. Napisałam do niej maila i czekam na odp. A może dzwoniła do Edi lub Ulv, których nr tel są w ogłoszeniu?[/QUOTE]
Do mnie nie. Może do ulv, ale nie wiem:(

Link to comment
Share on other sites

Na allegro ma 3 obserwatorów, maila wysłanego 22lutego z zapytaniem dostałam jednego: cytuję:


Dzień dobry. Muszę przyznać,że cudny jest ten piesek. I bardzo chętnie dałabym mu ciepły kochający dom. Jednak nie jestem z Wrocławia a z okolic Zgorzelca i obawiam się że odległość mogłaby stanowić kłopot we wzięciu psiaka,chyba że państwo zaproponowaliby jakieś rozwiązanie tego problemu? ze zniecierpliwieniem czekam na odpowiedź. Natalia

Link to comment
Share on other sites

Telefony były trzy- ze Szczecina (Xmartix ma namiary, miała być już zorganizowana wizyta..), ze Stargardu Szczecińskiego (Pani miała się dziś odezwać ponownie, ale cisza) i z okolic Zgorzelca (*obiecałam, że się odezwę, jak wypadła wizyta w Szczecinie, czy psiak jeszcze będzie "do wzięcia" i ew zaproponuje inne).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...