Jump to content
Dogomania

Ż-d. Psy duży i małe,chude konie,źrebię,kot bez łapy,kozy.Mają domy.


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nikaragua']Dziewczyny i co z domkiem dla Tośka? Bo znów mam maile (pani nie może dodzwonić się na nr z ogłoszenia)[/QUOTE]
Na mój nikt w jego sprawie nie dzwonił:(
Nic nie wiem:(
Beza dzis jedzie na awaryjny DT do xmartix, bo nie mam wyboru:(
Moze któraś cioteczka się ulituje nad Bezą i nami do 11-go marca?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Na mój nikt w jego sprawie nie dzwonił:(
Nic nie wiem:(
[/QUOTE]

Cytuję: dzień dobry zainteresował mnie ten uroczy szczeniak:) proszę o kontakt, ponieważ nie mogę się dodzwonić na Pani numer Iwona (był nr tel i nazwisko, ale tu nie podaję) W ogłoszeniu w allegro podałam nr: 976647066 lub 609325217

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Cytuję: dzień dobry zainteresował mnie ten uroczy szczeniak:) proszę o kontakt, ponieważ nie mogę się dodzwonić na Pani numer Iwona (był nr tel i nazwisko, ale tu nie podaję) W ogłoszeniu w allegro podałam nr: 976647066 lub 609325217[/QUOTE]
Ten drugi na pewno ulv.Wyslę jej sms

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Cytuję: dzień dobry zainteresował mnie ten uroczy szczeniak:) proszę o kontakt, ponieważ nie mogę się dodzwonić na Pani numer Iwona (był nr tel i nazwisko, ale tu nie podaję) W ogłoszeniu w allegro podałam nr: 976647066 lub 609325217[/QUOTE]

Edi, posłałam SMS tej pani twój nr tel, odpisała, że że zadzwoni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Edi, posłałam SMS tej pani twój nr tel, odpisała, że że zadzwoni[/QUOTE]
Tak, własnie rozmawiałam. Pani jest gotowa wsiadać w auto i jechać po Niego!
Przesyłam ulv nr, bo nie wiem czy ma. Trzeba szybko wizytkę zrobić, jak domek cud to siooo
Wiem, ze sami dorośli w domu.Piesio ich odszedł 2 misiące temu. Miał wode w płuchach:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Tak, własnie rozmawiałam. Pani jest gotowa wsiadać w auto i jechać po Niego!
Przesyłam ulv nr, bo nie wiem czy ma. Trzeba szybko wizytkę zrobić, jak domek cud to siooo
Wiem, ze sami dorośli w domu.Piesio ich odszedł 2 misiące temu. Miał wode w płuchach:([/QUOTE]

Napisała do mnie, że dzwoniła i czeka na tel od Ulv. A jakie miasto? ten Wałbrzych to ten sam dom czy inny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Napisała do mnie, że dzwoniła i czeka na tel od Ulv. A jakie miasto? ten Wałbrzych to ten sam dom czy inny?[/QUOTE]
Chyba ten sam. Napisałam do ulv, bo ma wyłączony telefon.
Napisałam tez do Kora78
Oj czekam i kciuki zaciskam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Chyba ten sam. Napisałam do ulv, bo ma wyłączony telefon.
Napisałam tez do Kora78
Oj czekam i kciuki zaciskam![/QUOTE]

Och ta Ulv. Tez pisałam do niej maila i PW i nic .... Pani Iwona, Sms-uje do mnie, że czeka na tel od Magdy. Radziłam jaj dzwonić do skutku ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...