Jump to content
Dogomania

Ozzy - dyskusje i dyplomacja. Dywagacje i domysly.


marlena924

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='frruzia']widzę że obowiązuje tu tylko jedna wersja wydarzeń a na niewygodne pytania i wątpliwości nie ma miejsca
medar twoja odpowiedź na moje pytanie była żenująca, jeśli nie znasz odpowiedzi albo nie rozumiesz pytania to nie odpowiadaj, owszem pomliłam imię, to Zuzia znalazła psa, ale chodziło mi o to czy podczas sekcji można stwierdzić kiedy obrażenia zostały zadane, niczego nie insynuowałam[/quote]

Tak Fruziu, obrazenia Ozziego byly przyczyna jego smierci nie zostaly wiec zadane posmiertnie. A formalnie - obrazenia przed i posmiertne roznia sie istotnie i to podczas sekcji mozna stwierdzic bez zadnych watpliwosci.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]DOGOMANICY !!![/COLOR][/B] [B]Zamieszczajcie ten apel gdzie tylko się da. Brakuje ludzi!!! Do znajomych na GG, w statusie gg , na innych forach, innych wątkach itp.[/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red]DZIAŁAJCIE!!![/COLOR][/SIZE][/B]

[FONT=Times New Roman][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Osoby chętne (sprawa Ozzy’ego i nie tylko )[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][COLOR=black][SIZE=3] do rozprowadzania plakatów, ulotek i zbierania podpisów pod petycją do Rządu, dotyczącą "bestialskiego traktowania zwierząt, zaostrzenia kar dla ich oprawców i poprawienia bytu zwierząt", proszone są o zgłaszanie się do: [B]kacha_wawa [/B]:[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380"][B][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380[/COLOR][/B][/URL][/COLOR][/FONT][COLOR=black]
[FONT=Verdana]lub[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]GG: 7338690[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]telefon: 0603647237[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana][URL]http://www.monia-o-ozzym.blogownik.pl/[/URL][/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja nie moge zrozumieć tylko jedenj rzeczy - dlaczego ta dziewczyna to zrobiła (mówie tu o zabujstwie psa i sposobie jego przeprowadzenia), przecież jeżeli nie chciała się nim zajmować to mogła go oddać z powrotem ludziom, ktorzy szukali dla niego domu.

Jak można zabić zwierze? Do tego nie swoje i w tak brutalny sposób, powinna za to beknąć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='m4t']Ja nie moge zrozumieć tylko jedenj rzeczy - dlaczego ta dziewczyna to zrobiła (mówie tu o zabujstwie psa i sposobie jego przeprowadzenia), przecież jeżeli nie chciała się nim zajmować to mogła go oddać z powrotem ludziom, ktorzy szukali dla niego domu.

Jak można zabić zwierze? Do tego nie swoje i w tak brutalny sposób, powinna za to beknąć...[/quote]

To nie jest do zrozumienia dla człowieka, nie wiemy czy ona to zrobiła i nie oskarżamy jej. Wiemy jednak że była odpowiedzialna za Ozzy'ego, i że kłamie na każdym kroku (dowodów aż nadto).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='hes.']dzisiaj o 13.10 na kanale toya będzie program 4 łapy w którym będzie o akcji STOP OKRUCIEŃSTWU.
[URL]http://moya.toya.net.pl/site_online.php?s=&m=0[/URL][/quote]

"Oglądasz TV TOYA na żywo"
Czyli pod tym linkiem co jest wyzej podany będzie można obejrzeć?
[COLOR=#000000][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red][B][U]Bardzo prosze kto ma bliższe dane[/U] [U][SIZE=4]gdzie teraz jest suka;[/SIZE][/U] kto może mi podać więcej informacji o jej stanie i losie; potrzebuje też kontaktu z osobami, które zabrały psa od tego bandziora i jego dane !!! Pilne[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]tej sprawy nie zostawimy!![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]EMIR[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Niestety głupota ludzka nie zna granic :shake:

[B]filos nilos - [/B]masz jakieś inne informacjie odnośnie tego, oprócz strony na pupile.com ? Chciałby napisać o tym na stronie, ale muszę mieć pewność, że historia jest prawdziwa.

A po rozgłosie historii Ozzy'ego, niestety można się spodziewać wymyślonych historyjek. A wydaje mi się, że gdyby taki wypadek miał miejsce, i odrazu mieliby winnego (chyba nie można powiedzieć, że brakuje dowodów) to prasa by o tym napisała.

W necie takżę o tym szukałem teraz - pierwszy wynik to była strona na pupile.com

Może napisz coś więcej o tym jeśli możesz...

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to jest szyte zbyt grubymi nićmi. Ten styl pisania wygląda na jakiegos dzieciaka :shake: Lekarze weterynarii nie mogą za wiele powiedziec bo tajemnica zawodowa :crazyeye: mnóstwo byków ortograficznych na blogu. Wszystko nie trzyma sie kupy, poczytajcie uważnie i post na pupilach i bloga.

Link to comment
Share on other sites

Razem z anuleq mamy mnóstwo wątpliwości co do autentyczności historii...
Po pierwsze sposób pisania jak u dziecka, po drugie w blogu osoba żali się, że usunie bloga, ponieważ ma tylko 3 komentarze...
Po trzecie, najważniejsze, na zdjęciach widziałam bardzo zadbanego psa, rzekłabym nawet, że psa wystawowego, a nie maltretowanego/schroniskowego...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...