Jump to content
Dogomania

Ozzy - dyskusje i dyplomacja. Dywagacje i domysly.


marlena924

Recommended Posts

Medar, dzięki za tę rzeczową odpowiedż - takie i tylko takie powinny być przez cały czas. Funkcja koordynatora i łącznika z mediami zobowiązuje do pewnej dyscypliny językowej.

I nikt się nie obraża, tylko nie każdy chce być traktowany jak dziecko, czy troll, czy też ktoś, kto nie potrafi zrozumieć tego co czyta. Skoro Ty jesteś osobą wyznaczoną do udzielania informacji, to Tobie zadajemy pytania, w dobrej wierze, licząc na konkretną odpowiedż, a nie naganę, cenzurę wypowiedzi czy też kpinę. To wszystko

pozdrawiam i życzę wytrwałości w doprowadzeniu tej sprawy do finału. Przy takim zaangażowaniu, tylu osób, jest szansa na to, by rzeczywiście coś zmienić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy osoby, które założyły i moderowały forum GW ( to ukryte ) myślą, że nie widać nagłej volty, której dokonały po jego zamknięciu ?
Wypowiedzi ex cathedra i - przepraszam za określenie - czepialstwo w stosunku do osób zajmujących się bezpośrednio sprawą są - niestety BARDZO widoczne.
Skutek widać czytając Wasze wypowiedzi - a przyczynę ... Przyczynę każdy obserwator tego forum sobie już napewno znalazł ... :roll:
Pochowajcie urażone ambicje ...

Link to comment
Share on other sites

[quote]Czy osoby, które założyły i moderowały forum GW ( to ukryte ) myślą, że nie widać nagłej volty, której dokonały po jego zamknięciu ?
Wypowiedzi ex cathedra i - przepraszam za określenie - czepialstwo w stosunku do osób zajmujących się bezpośrednio sprawą są - niestety BARDZO widoczne.
Skutek widać czytając Wasze wypowiedzi - a przyczynę ... Przyczynę każdy obserwator tego forum sobie już napewno znalazł ...
Pochowajcie urażone ambicje ...[/quote]

Hanko, jesteś niedoinformowana ;)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, co o tym wszystkim myslec. Sam mam juz metlik w glowie. Ale jedno wiem na pewno. Sa jeszcze wspaniali ludzie na swiecie. I wlasnie Wy, tu na dogomanii do takich nalezycie. Dzieki Anashar:).
Ozzy na pewno jest szczesliwy, ze ma tylu przyjaciol. I kedys Wam za to podziekuje:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']:"liczne, duże wylewy krwi w obrębie podskórza oraz mięśni szkieletowych z towarzyszącym im galaretowatym obrzękiem tkanki łącznej na grzbiecie w okolic łopatek i kości krzyżowej, mostku, obu kończyn tylnych oraz kończyny przedniej lewej." , "stwierdzono bardzo liczne i rozległe wylewy krwi tła urazowego, następowy wstrząs potraumatyczny oraz ostrą niewydolność serca. "


Dąbrówko, mimo iz nie mam wykształcenia medycznego, jak dla mnie to co zacytowałas jest opisem obrażeń i na jego podstawie można wnioskować że doszło do ....

Być może nieprecyzyjnie się wyraziłam, ale obrażenia moga powstac na wskutek różnych rodzajów urazów..
.
odpowiadam Ci miniaga - obrażenia, które Profesor stwierdził w swoim protokole z sekcji powstały na skutek przelotu ufo i urazu słowbego;
Bój się Boga kobieto, bo cierpliwości już nie starcz! czy Ty nie masz nic konstruktywnego do roboty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moni@']TVN nas olał ciepłym porannym - już wcześniej ktoś pisał, że stwierdzili, że to "tylko pies" :angryy:[/quote]
[quote name='Agama']znajac troche zasady funkcjonowania komercyjnych mediow to jak tylko Polsat cokolwiek wyemituje w tej sprawie to i TVN nie bedzie gorszy...sami sie pewnie zglosza[/quote]
Nie czytacie uwaznie. TVN się zainteresował, potrzebował tylko więcej konkretów. Podałam medarowi namiary na dziennikarza, który może sie tym zająć. Medar juz chyba się z nim skontaktował, nie wiem niestety, jakie są dalsze ustalenia.

Link to comment
Share on other sites

[

Emir twoja odpowiedż jest conajmniej nie na miejscu. Wyobraź sobie że pracy mam aż w nadmiarze, ale mimo to smierć Ozzego nie jest mi obojętna. Uważam za karygodne takie potraktowanie moej osoby i mojego prostego pytania - czy to jedyny dokument jaki dostaliście od AR i czy to pełny wynik sekcji. Dla kazdej osoby dla której to pytanie jest bez znaczenia powiem tyle - jestem osobą odpowiedzialną, staram sobie nie wyrabiać zdania na podstawie czastkowych informacji. Jeżeli ktos tego nie rozumie - przykro mi.Medar na priw zapewnil mnie że to jedyny dokument, choc tez niejako musialam się owej odpowiedzi domysleć. I jeszcze dwie sprawy z wczorajszego watku: przekopiowane zostały tylko niektóre posty....
Druga sprawa. Medar pozwoliłeś sobie na zwracanie się do mnie Kotku na gg - jest to dla mnie nie dopuszczalne. Pytałeś: "gdzie?" - podałam.
Piszesz, że masz przy sobie lekarza i dlatego rozumiesz lepiej wyniki:-o :-o :-o wczoraj za wszelka cene próbowałeś mi udowodnić, ze mój wet nie mamy prawa owych wyników rozumieć...


Emir ciekawę co powiesz jak jutro któraś z gazet zacytuje twój post jako piękny przykład informowania osób zaangażowanych i poruszonych smiercią Ozzego przez instytutucję , która reprezentujesz a która obieła niejako patronat nad działaniami zmierzajcymi do wyjaśnienia śmierci Ozzego. i prosze mi nie zarzucać tutaj po raz kolejny bycia trollem, bo nie ubliżyłam pannie A, nie wypowiedałam się w kwestii winny. Chcę jedynie być rzetelnie informowana na tym forum i nie chodzi o szczególy, których dla dobra sledztwa nie można ujawnić.
.
Cytat z Emir
[B]odpowiadam Ci miniaga - obrażenia, które Profesor stwierdził w swoim protokole z sekcji powstały na skutek przelotu ufo i urazu słowbego;[/B]
[B]Bój się Boga kobieto, bo cierpliwości już nie starcz! czy Ty nie masz nic konstruktywnego do roboty?[/quote][/B]

Link to comment
Share on other sites

widzę że obowiązuje tu tylko jedna wersja wydarzeń a na niewygodne pytania i wątpliwości nie ma miejsca
medar twoja odpowiedź na moje pytanie była żenująca, jeśli nie znasz odpowiedzi albo nie rozumiesz pytania to nie odpowiadaj, owszem pomliłam imię, to Zuzia znalazła psa, ale chodziło mi o to czy podczas sekcji można stwierdzić kiedy obrażenia zostały zadane, niczego nie insynuowałam

Link to comment
Share on other sites

Cytat z wypowiedzi na forum Lubina:
"Hmmm z tego co przeczytalem to nie ma szans aby morbital sam wyparował.
To kawałek ulotki tego preparatu : Skarmianie mięsa pochodzącego od zwierząt
poddanych eutanazji Morbitalem może spowodować zatrucia.
Utylizacja mięsa przez gotowanie nie powoduje rozkładu leku.
chyba dość jasno wynika, że nie tak łatwo się pozbyć tego środka
z mięsa i krwi."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon27']istnieje
spróbuj tu:
[URL]http://www.ozzy.dog.pl/[/URL][/quote]

[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]próbowałam i strona mi sie nie otwiera :( moze cos z moim kompem nie tak albo serwer zapchany później zobacze czy mi się otworzy[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałem informację od Pani Kariny Schwerzler (ta osoba być może nam udzieli pomocy), że we wtorek tz jutro TVP-2 o godzinie 21:00 (Expres Reporterów) wyemituje materiał z jednej ze spraw,którą ta Pani prowadzi (o zagłodzonych koniach.)

Link do strony - warto poczytać:
[URL]http://www.karina-blp.strefa.pl/infokarina_pl.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...