Jump to content
Dogomania

18 msc, piękny amstaff, po szkoleniu ZNALAZŁ dom na zawsze :) !!


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fioneczka']ja podałam nr konta dla gryf80

a dlaczego nie podałaś konta dla Ulka18 ? - była deklaracja 40 zł

czyli brakuje około 120-150 zł jeśli dobrze liczę jak Ulka wpłaci będzie brak ok 100 zł

może napiszesz gdzieś prośbę o pomoc
nie wiem, na wątku ogólnym bullowatych ?

cholera pieniądze same nie przyjdą przecież[/QUOTE]


jednorazowo mogę tą stoweczkę dołożyć;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']a dlaczego nie podałaś konta dla Ulka18 ? - była deklaracja 40 zł
czyli brakuje około 120-150 zł jeśli dobrze liczę jak Ulka wpłaci będzie brak ok 100 zł[/QUOTE]
Viris podala mi konto, wplata 40 zl poszla z godzine temu. Ile jeszcze brakuje na transport?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Otrzymaliśmy wpłaty:

100 zł od osoby która psiaka znalazła i zgłosiła do nas
50 zł dopłata od tej osoby
100 zł z konta Balbinki
50 zł gryf80

Wydatki:

-120 zł hotelik w Ostrowcu

Potrzeby:

200 zł - transport Białobrzegi-Poznań
ok 100 zł - transport Ostrowiec - Białobrzegi (jak ja pojadę będzie 90zł)

Czy jest załatwiony DT w Poznaniu ewentualnie odbiór psiaka przez docelowy DT?[/QUOTE]

[quote name='ania z poznania']W Poznaniu wszystko załatwione. Niestety, będzie musiał dwa dni poczekać na transport, mamy w piątek pogrzeb, ale będzie w świetnym hotelu, oczywiście ja za niego zapłacę. DT nie zmotoryzowany niestety....[/QUOTE]

[quote name='andzia69']jednorazowo mogę tą stoweczkę dołożyć;)[/QUOTE]

[quote name='Ulka18']Viris podala mi konto, wplata 40 zl poszla z godzine temu. Ile jeszcze brakuje na transport?[/QUOTE]

wychodzi na to że jest 300 zł
Anita dokłada 100 zł
dojedzie Twoja wpłata 40 zł

czyli będzie 440 zł

a potrzeba ok 420 zł

wychodzi na to że starczy

później trzeba pomyśleć nad kastracją, no i czy chłopaczek ma szczepienia

DT bezpłatny ale też nie można chłopaka obciążyć na maxa
będziemy szukać później


Anita :Rose: :oops:

Link to comment
Share on other sites

No ładnie, człowiek robi w psach od rana do nocy, wraca nadrobić wszelkie zaległości i jeszcze zbiera opieprz. Milusio. Już nawet nie napiszę że zajmowałam się swoją chorą suką, bo wstyd - niestety nie miałam czasu jej nawet nakarmić. Od rana jak nie szczepienia, odrobaczania, wydawanie do adopcji, telefony z ogłoszeń to żebranie kasy, jutro dzień zapowiada się podobnie. A podobno jeszcze pracuję??

Będzie jeszcze jakaś wpłata z forum buldoga angielskiego o czym pisałam, jak dostanę przelew to oczywiście napiszę.

Jeśli by się kasa nie uzbierała to zalożę ze swoich i odrobię na bazarku - tak już robiłam kilka razy więc proszę bez poganiania bo skoro mnie nie ma to na prawdę oznacza to że nie mam czasu! Dzisiaj chciałam też podjechać do psiaka, musimy go zważyć jeśli mamy go uspokoić trochę na podróż. Wagę już wrzuciłam do samochodu jednak doba jakimś dziwnym trafem ma tylko 24h.


Dzięki Ulka - przepraszam że dopiero teraz wysłałam, podałam na prędce numer konta do fioneczki z prośbą o przekazanie wszystkim bo ledwo co jestem na dogo.

Andzia69 - dziękujemy ogromnie!!!!



Pies nie ma szczepień - dostał od wetów tylko książeczkę i tabletki na robaki do podania już w DT.

Link to comment
Share on other sites

Viris ale kasa się nazbierała i nawet wbrew temu co napisałam "sama przyszła" ;)

spokojnie ... wiem że masz czas napięty i sunię chorą
moja wypowiedź tyczyła się raczej tego że "same" tu byłyśmy ... znaczy kilka i to wsio
myślałam że ktoś dodatkowo pomoże

ale widać obraziłam swoim postem więc przepraszam i spadam

Link to comment
Share on other sites

babeczki - piatek niebawem :)

jesteśmy na fonach - ja rzadko na DOGO...oki??
mimo, ze właczona i aktywna to jestem nieaktywna...komp jest aktywny :)

Transport do Poznania...w piątek z rana...
Warszawa-Białobrzegi /z wawy wyjadą ok 5 rano. do Białobrzeg dojadą na 7.00/
z Białobrzeg do Poznania 7.30

do Poznania chcą dotrzeć na 14.00

i wracają...

mówicie ,ze klatka potrzebna - JEST i klatka

[B]telefon do transportu
698 61 32 89 / Monika[/B]
do mnie 0 692 407 681

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy u Rafika ;) Słodziak jest ale niestety nie wychowany, nie umie nawet chodzić na smyczy. Pewnie żył w jakiejś klatce, albo komórce.

Transport dogadany, wszystko zaczyna się psiakowi układać. Ponieważ ciut jest odkarmiony i saneczkował dostał tablety na robale już u nas. Sierść ma już lepszą, nabrał ciałka. Waży 20 kilo.

Link to comment
Share on other sites

To jest ten hotelik? Punkt przekazania Raficzka? ;)

[URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art17204,hotel-kudlate-i-laciate.html[/URL]


Prawdopodobnie transport uda się połączyć z odbiorem karmy dla OSPZ, czy Konradowi dorzucić worek, jeśli to będzie coś dobrego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...