Jump to content
Dogomania

18 msc, piękny amstaff, po szkoleniu ZNALAZŁ dom na zawsze :) !!


ania z poznania

Recommended Posts

[COLOR=red][SIZE=5][B]Dziękujemy wszystkim którzy pomogli temu psiakowi uniknąć schroniska. [/B][/SIZE]



Imię: Rafik
Wiek:[/COLOR] w ocenie weta 8-9 miesięcy
[COLOR=red]płeć: [COLOR=black]pies[/COLOR]
rasa:[/COLOR] ma coś z asta
[COLOR=red]Miasto: [COLOR=black]Ostrowiec Świętokrzyski[/COLOR]
sterylizacja:[/COLOR] nie
[COLOR=red]szczepienia: [COLOR=black]brak
[COLOR=red]odrobaczenie:[/COLOR] dehinel (17 luty)
[/COLOR] Kontakt w sprawie adopcji[/COLOR]: 608339230 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[COLOR=red]Opis[/COLOR] pies przebywa pod opieką OSPZ Animals z Ostrowca - jednak nie możemy mu pomóc, prosimy o organizacje pomagające psom w typie ras o pomoc.




[COLOR=purple][B][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=black]Kochane Cioteczki, po ustaleniu z Viris przejęłam opiekę nad Rafikiem. Miał iść na DT do Konrada, właściciela Tamary, jednak nie jest wystarczająco doświadczony żeby nauczyć go wszystkiego, od podstaw. Rafik jest przesłodkim, spragnionym kontaktu z człowiekiem psiaczkiem, jednak totalnie niewychowanym. Nie pracował z nim nikt, nie zna kompletnie żadnych komend, nie umie panować nad swoją radością. Będzie super przyjacielem, ale po szkoleniu, w tej chwili jest nieadopcyjny. Musimy dać mu szansę, boję się, że w tej chwili każda adopcja skończyłaby się porażką, w najlepszym wypadku oddaniem do schroniska.
Rafik 8 marca jedzie do hotelu ze szkoleniowcem, miesięczny koszt pobytu to 400zł, bardzo proszę o deklaracje, dajmy mu szansę :smile:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR]


[COLOR=purple][COLOR=silver]
Pies czeka w kojcu na transport do schroniska w Mielcu - tam nie muszę mówić, mega przepełnienie. Nasze kojce zapchane - on czeka w lecznicy w bardzo złych warunkach. Na pewno go tam nie podkarmią.

Pies na razie w stosunku do innych psów OK, do człowieka cudowny.
Wet powiedział że na pewno był BITY!!!!!!!!

Prosimy o przejęcie psa pod opiekę innej fundacji/organizacji. MY NIE DAMY RADY GO ZABEZPIECZYĆ!!!!!![/COLOR] [B]


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_nAIG_4w-UH4/TVLwf_mkieI/AAAAAAAACHg/n8ETfHa1HOM/ast1.jpg[/IMG]
[/B][/COLOR][COLOR=purple][B]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_nAIG_4w-UH4/TVLwgHfUIHI/AAAAAAAACHk/AKxizPfuDpk/ast2.jpg[/IMG]
[/B][/COLOR][COLOR=purple][B]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_nAIG_4w-UH4/TVLwgCKywPI/AAAAAAAACHo/0Rijqsf7Kec/ast3.jpg[/IMG]
[/B][/COLOR][COLOR=purple][B]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_nAIG_4w-UH4/TVLwgVOrFQI/AAAAAAAACHs/uXP-5jrzIio/ast4.jpg[/IMG]



[COLOR=red]

[/COLOR][SIZE=4][COLOR=red]
[SIZE=3]WPŁATY:

100 zł od osoby która go znalazła
50 zł od osoby która go znalazła
100 zł z konta Balbinki
50 zł gryf80
40 zł Ulka18
100 zł andzia69
15 zł od forum BA (55zł wpłata do podziału na Ostrowiec)

WYDATKI:

120 zł hotel w Ostrowcu
20 zł sedalin
115 zł transport do Białobrzegów
200 zł transport do Poznania[/SIZE]


SALDO - 0 zł!!!!
[COLOR=black]
Rozliczenie:
Marzec:[SIZE=3]
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3]Anka105- 20
Aga_Krzys 100
Chita 30
Baster i Lusi 15
Baster i Lusi 40 bazarek
Baster i Lusi 50
Katarzyna K 59 bazarek
Ania z Poznania (bazarek) 240
Razem 554zł
-360 hotel w Poznaniu
-300 transport
- 400 hotel w Bogatyni
mamy -506zł
506 Ania z Poznania

Kwiecień
Uru 20
Viris 40 bazarek
Gryf80 20
Chita 20

Hotel 400
szczepienia 50
Mamy -350
350 Ania z Poznania

Maj
Chita 30
Gryf80 20
Hotel 400
Mamy -350
Ania z Poznania 350
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Edited by ania z poznania
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie, w grudniu z przytuliska w Dopiewie wziął chłopak astkę Tamarę
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197367-Amstaffka-ci%C4%99%C5%BCarna-w-schronie-sterylka-i-DT-potrzebne-na-CITO!!!!!!!!!!-Ma-dom[/url]

Tamara była jako drugi pies, niestety pierwszy odszedł na raka (*) pod koniec grudnia. Konrad strasznie chce pomagać, zastanawia się nad adopcją albo byciem DT. Jeżeli Rafik dogaduje się z suniami to może pojechać do niego na DT.

Link to comment
Share on other sites

Viris już wszystko wie, ma jakoś zorganizować sprawdzenie chłopczyka na suczki, tyle że Jej sunia jest bardzo chora i przez to jest ograniczona czasowo

Aniu dowiesz się czy Konrad faktycznie wziąłby go do siebie na DT gdyby mały dogadywał się z suczkami

tylko jego trzeba naprawdę dobrze sprawdzić na sunie





o masssakra 550 km do potencjalnego DT

Link to comment
Share on other sites

Weźmie na 1000% jeżeli dogaduje się z suniami. Ja mam prawie codziennie z nim kontakt, nawet jak jestem w Niemczech to sms albo maile, dzisiaj mi pisał, że właśnie przeczytał o możliwości DT i jaki to super pomysł. A jego właśnie takie ekstremalne bidy (zresztą jak każdego) najbardziej poruszają. Tamara też była taka wychudzona, w ciągu dwóch tygodni doprowadził ją naprawdę do fajnej formy.
Cała rodzina jest fajna, psiolubna.

Link to comment
Share on other sites

Napiszcie mi gdzie ten DT by był, ja nie śpię praktycznie od kiedy z Klarą jest źle więc niedowidzę już powoli więc jeśli już gdzieś podałyście info dajcie jeszcze raz. Na 14-15 planujemy mega wielki transport może udałoby się to połączyć.

Link to comment
Share on other sites

jutro wezmę go z kojca i pojedziemy zobaczyć jak reaguje w stosunku do suki. Mam nadzieje że inne ciotki z ANIMALS Ostrowiec mi pomogą.

Dziś jak byłam robić zdjęcia, specjalnie poszłyśmy zobaczyć jak reaguje na inne psy, zero jakichkolwiek reakcji, inne psiaki go nie interesowały, mam nadzieję że suczki też. Czekamy do jutra i dam znać.

Link to comment
Share on other sites

jeśli chłopaka weźmie Konrad (choć do DT w okolicach Wawy miałby znacznie bliżej)
to "do kotów" może wzięlibyście Kasia tą maleńką sunię z [URL]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=5700[/URL], choć dziewczyny mówiły że pisały do Ciebie już w tej sprawie

[quote name='Viris']Napiszcie mi gdzie ten DT by był, ja nie śpię praktycznie od kiedy z Klarą jest źle więc niedowidzę już powoli więc jeśli już gdzieś podałyście info dajcie jeszcze raz. Na 14-15 planujemy mega wielki transport może udałoby się to połączyć.[/QUOTE]

okolice krosna odrzańskiego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...