Jump to content
Dogomania

18 msc, piękny amstaff, po szkoleniu ZNALAZŁ dom na zawsze :) !!


ania z poznania

Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BYłysmy dzis z Viris u tego pasiaka, z suczką zero reakcji, pies jest bardzo uległy, miska z karmą podstawiona i zabarana od psiaka tez nie zrobiła żadnej reakcji. Wet był na spacerze z nim u innego astka i jest uległy. Tyle moge powiedzieć z mojej strony. Mam nadzieje że to cos pomogło, chociaż nie wiadomo jak bedzie dalej reagował.

Link to comment
Share on other sites

Po powrocie odpowiem na inne posty - teraz na szybko bo jadę z moją sunią na EKG do innego miasta.

Byłam z Anią u Rafika - bardzo energiczny cielaczek. Do suni - Luny (ma wątek na dogo - można wejść przez mój profil) super, chciał się bawić, przy misce interesuje go tylko żarcie ani Luna ani moja ręka nie były przeszkodą - nawet jak zabrałam niedokończone jedzenie.

Niestety jeśli psa nie zabierzemy przed transportem pies musi jechać do Mielca - nie ma możliwości żeby czekał na kolejny transport tam gdzie jest ;(

Do młodego faceta też ekstra - ogólnie na tyle na ile nam się udało pooceniać - nie powinno być problemów!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka105']BYłysmy dzis z Viris u tego pasiaka, z suczką zero reakcji, pies jest bardzo uległy, miska z karmą podstawiona i zabarana od psiaka tez nie zrobiła żadnej reakcji. Wet był na spacerze z nim u innego astka i jest uległy. Mam nadzieje że to cos pomogło, chociaż nie wiadomo jak bedzie dalej reagował.[/QUOTE]

Jasne, że pomogło, gdyby był agresorem to na pewno by wyszło!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']transport w jakiś cudowny sposób połączyć można
trzeba pomyśleć ...
Wasz transport dokąd jedzie ?[/QUOTE]14-15 lutego mamy transport Częstochowa->Bielsko-Biała->Szczecin->Częstochowa. Na takiej trasie nie mam sumienia prosić o dodatkowe kilometry do Krosna. Sama dowózka do Częstochowy byłaby i tak kosztowna :(

Link to comment
Share on other sites

Ja nigdy nie odpuszczam, ale teraz na prawdę moja sunia jest dla mnie najważniejsza :(

Transport wtedy kiedy Ania będzie w Polsce oznacza dla mnie tylko jedno - pies będzie już w Mielcu ;( Ale nawet to nie będzie końcem świata jeśli znajdziemy mu dobry DT który go wykastruje może Ulka18 wstawi się w tej sprawie i psiaka uda się wyciągnąć i zorganizować mu ratunek. Tylko ja bym chciała żeby pies w ogóle do schroniska nie trafił.

Wczoraj byłyśmy sprawdzić Rafika do suni - dowiedziałam się potem że osoby które miały w tym pomóc uradziły że pies rozszarpie sukę i że to skrajna głupota to sprawdzać. To na kogo ja mogę liczyć z głupim transportem do Białobrzegów......

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dalej nie było tych dwóch brakujących psiaków do transportu - trzeba mieć nadzieję.

Ale jest kolejne ryzyko - w każdej chwili ktokolwiek będzie chciał może tego psa sobie adoptować z lecznicy :(


A czy jest jakaś szansa na tymczas ok 10 dni w Wawie dla niego?? I z Wawy organizować transport do Poznania.

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś ma kontakt tel z anita_happy żeby dowiedzieć się kiedy jadą
gdyby takie info było to można by próbować złożyć to jakoś w całość ... czas goni

może jadą np jutro, więc psiak potrzebowałby DT nie w Wawie a w Poznaniu do czasu przyjazdu Ani


EDIT: napisałam maila z pytaniem kiedy jadą i czy będą mieli miejsce dla niego

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z Anitą
jadą prawdopodobnie 18 lutego
czyli do 18 lutego trzeba by znaleźć kasę na podróż i "zrobić coś" z dzieciakiem

Anita odezwie się tu na wątku wieczorem ... ma kilka pomysłów co z małym zrobić
opcja "poczekania" na transport w Wawie lub Białobrzegach (20 zł doba) czyli kolejna stówka

trzeba szukać kasy i spróbować to jakoś ogarnąć
200 transport do Poznania
100 tymczas do czasu transportu
no i [B]X[/B] (100?)przetransportowanie młodego do DT
no i kto go przewiezie z Ostrowca ?

masakryczna suma potrzebna ... minimum 400 zł :(

trzeba dać znać na niebieskim forum i pożebrać po ludziach ... ale ja nie mogę się tym zająć bo jestem w pracy (mam zaległości przez Balbinę)
jeśli darczyńcy się zgodzą to z zapasu Balbiny dołożę grosz do transportu dla małego bo mam zapas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Transport wtedy kiedy Ania będzie w Polsce oznacza dla mnie tylko jedno - pies będzie już w Mielcu ;( Ale nawet to nie będzie końcem świata jeśli znajdziemy mu dobry DT który go wykastruje może Ulka18 wstawi się w tej sprawie i psiaka uda się wyciągnąć i zorganizować mu ratunek. Tylko ja bym chciała żeby pies w ogóle do schroniska nie trafił.

Wczoraj byłyśmy sprawdzić Rafika do suni - dowiedziałam się potem że osoby które miały w tym pomóc uradziły że pies rozszarpie sukę i że to skrajna głupota to sprawdzać......[/QUOTE]Nie bedzie problemu z wyciagnieciem do DT, ale lepiej byloby, gdyby pies nie trafil do schroniska, poniewaz jest totalny zamęt w schronie, burzone sa boksy, budowane nowe, ciasnota nie do opisania. Szkoda mlodego.

Jesoo Viris, z kim Ty tam masz do czynienia? Jaki cudem mlody szczylek mialby suke rozszarpac :crazyeye: Przeciez to dzieciak jeszcze.

Ile potrzeba kasy na transport : 400 zl? Dorzuce 40,- zeby tylko mlody nie trafil do schronu. Trzymam kciuki, zeby sie udalo :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny pomóżcie "szukać" kasy
ja naprawdę jestem zawalona robotą ... jest 10 w pracy masakra
nie mam na to czasu
dzieciak ma szansę na transport setki km, szansę na przetrzymanie go do czasu transportu i docelowo trafienia do domu który być może zostanie DS ?

POMÓŻCIE

mały ma wątek na niebieskim
[url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=5702[/url]
piszcie też tam żeby wątek podnieść !!!

Alusia trzeba tam tytuł zmienić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']
dzieciak ma szansę na transport setki km, szansę na przetrzymanie go do czasu transportu i docelowo [B]trafienia do domu który być może zostanie DS ?[/QUOTE][/B]

No na to jest duża szansa, znając Konrada.....

Dziewczyny, ja za transport nie liczę, nigdy nie liczyłam, więc trasa P-ń-DT już odpada nam z finansów.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie z Gosią załatwiłam hotel w Ostrowcu, pies będzie w domu 20 zł za dobę. Czy jesteście za? Dotransportuje się go wtedy kiedy będzie konieczne, a teraz będzie już bezpieczny.

Załatwiam kogoś kto go przetransportuje do hotelu bo ja ze swoja muszę do weta zaraz jechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']Dziewczyny pomóżcie "szukać" kasy
ja naprawdę jestem zawalona robotą ... jest 10 w pracy masakra
nie mam na to czasu
dzieciak ma szansę na transport setki km, szansę na przetrzymanie go do czasu transportu i docelowo trafienia do domu który być może zostanie DS ?

POMÓŻCIE

mały ma wątek na niebieskim
[url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=5702[/url]
piszcie też tam żeby wątek podnieść !!!

Alusia trzeba tam tytuł zmienić[/QUOTE]

już jestem ... dopiero z pracy wróciłam

Co w tytule ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...