Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='klaudusia0219']no to ..... sensmilem xd. ja wole w damskiej atmosferze (nie żeby coś :evil_lol: )[/QUOTE]
ja wlaśnie wole męskie towarzystwo. :evil_lol: tzn lepiej się chyba dogaduje z chłopakami. ;)


Is, ja powinnam jakoś w najbliższym czasie wpłacić już całość, no chyba, że mamuśka nie pójdzie do pracy to tylko zaliczke. :) co do domków to ja bym chciała z Wami. :< bo tam tylko paoiii nie znam. :evil_lol: Jednak jeśli z Wami się nie da to walnijcie mnie tam gdzie najmniej psów bedzie. ;P i tam gdzie zniosą moje gadanie. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']

Jeśli pojedzie na zlot 21 osób to wyjdzie taniej (po [B]130zł[/B]) bo za dobę za domek płaci się[B] 150.[/B]
I teraz mam kilka pomysłów, zależy od Was.
Albo płacimy po mniej po prostu, te osoby które wysłały całośc 150zł dostaną te[B] 3 dychy[/B] z powrotem na zlocie.
Albo kasę która nam zostaje przekazujemy na jakiegoś psa w potrzebie/DT/hotelik etc.
Albo zostawiamy ją na benzynę dla osób które będą jezdzic samochodami do sklepów po zakupy dla wszystkich lub jakieś wspólne rzeczy na ogniska czy coś takiego.

O ile pojedzie ostatecznie więcej niż 18 osób.[/QUOTE]

A iśka nie umie liczyć :evil_lol:
150-130= 20 a nie 30 :P
Wiesz co takie wstyd przynosisz klasom matematycznym :evil_lol:

Zazdroszczę wam tego zlotu...

Link to comment
Share on other sites

Klaudusia czyli wolałybyście byc bez facetów w domku ?
Tylko kurde właśnie mam problem z rozdzielaniem, bo Ty i Anka chcecie byc razem, Arka i Łukasza też nie rozdzielę, Domixów też nie, Ulv z Karilką też najlepiej jakby były razem, myślałam że Jolka też z nimi, chyba że ona się by przeniosła.
Bo nie wiem jak to wykombinować żeby nie rozdzielać osób które chcą być razem a jednocześnie żeby wszystkim pasowało ;D
jakieś propozycje ?

Kurcze Pola no nie wiem jak to zrobic xd
bo Paoii chciała byc ze mną i z Olą bo zna tylko nas, a my z Anulą i Ewką to jak jedno :D no i Anitka prawie też.
najlepszy by był jeden domek 500osobowy i by był spokój :D

Haha miały byc 2dychy, źle mi się cyferka kliknęła :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

mi obojętnie:) ja jestem ,zwłaszcza z początku dość cicha, więc dla mniue najlepiej osoby, przy których będę mogła się rozruszać hahah :>

i poza tym nie wiem czy kolegom będzie pasować.

[QUOTE]Dogomanka, Finnigan, ClaudiaAnna i Rahl jeśli jedziecie- nie mam pojęcia gdzie Was przydzielać, krzyczcie xd[/QUOTE]
Finnigan przecież jedzie chyba na sto, bo już wpłaciła całość? jak będzie chciała to może się dołączyć do nas młodych hahah :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']mi obojętnie:) ja jestem ,zwłaszcza z początku dość cicha, więc dla mniue najlepiej osoby, przy których będę mogła się rozruszać hahah :>

i poza tym nie wiem czy kolegom będzie pasować.


Finnigan przecież jedzie chyba na sto, bo już wpłaciła całość? jak będzie chciała to może się dołączyć do nas młodych hahah :evil_lol:[/QUOTE]
tak, tak, to jeśli jedziecie dotyczyło Rahl i Paoii :D źle napisałam

Haha co masz na myśli ? xd

sugerujesz że ja np. stara jestem ?:mad:

zaraz pogadam z moją prawą ręką do spraw organizacji w sprawie domków :D może coś wymyśli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']ja wlaśnie wole męskie towarzystwo. :evil_lol: tzn lepiej się chyba dogaduje z chłopakami. ;)


Is, ja powinnam jakoś w najbliższym czasie wpłacić już całość, no chyba, że mamuśka nie pójdzie do pracy to tylko zaliczke. :) co do domków to ja bym chciała z Wami. :< bo tam tylko paoiii nie znam. :evil_lol: Jednak jeśli z Wami się nie da to walnijcie mnie tam gdzie najmniej psów bedzie. ;P i tam gdzie zniosą moje gadanie. :evil_lol:[/QUOTE]

no to wbijaj do naszego domku z chłopakami :D a dogadamy się, bo ja też raczej do gadatliwych należe :D
dam rade :D bd z Dogomanka i anka i chłopakami to już lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

no to Iś jak nie moge do Was( :< ) to moge być z Anką11 i Klaudusią, w sumie teraz mi wszystko jedno. ;) I jakby ClaudiaAnna jechała to mogłaby być z nami w domku pewnie. Tylko dalej myśle czy Dulux będzie taki chętny na tym zlocie się pojawić. :diabloti:


[B]Anka11[/B] - nas młodych znaczy? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Poza Arkiem i Łukaszem przedstawicieli płci męskiej brak, no chyba że psy :D także i tak większośc domku waszego to będą dziołchy xd
Pola bierz psa, ja chcę poznac kudłacza :)

Ewka to idziesz na wycieraczke xd
chopoki nie zawadzają póki nie trzeba im o 3 rano otwierac drzwi, NightQueen coś o tym wie :D ale nie martwcie się, są zaprawieni w wchodzeniu/schodzeni przez okna i balkony także dadzą radę:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']
chopoki nie zawadzają póki nie trzeba im o 3 rano otwierac drzwi, NightQueen coś o tym wie :D ale nie martwcie się, są zaprawieni w wchodzeniu/schodzeni przez okna i balkony także dadzą radę:diabloti::diabloti:[/QUOTE]

no właśnie już miałam pisać o tej "nieszkodliwości" :diabloti::evil_lol:
ale po za tego że dupencji nie potrafią utrzymać na miejscu to nie było źle, ba nawet się do czegoś przydawali - Łukasz świetnie zabijał ćmy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

fuuu! jak mogliście zabijać ćmy?! ja kocham te małe stworzonka. :loveu:

poza tym co oznacza, że o 3 w nocy trzeba było im drzwi otwierać? wycieczki sobie po nocach robili? :diabloti:

Iśka ja planuje go zabrać, ale czy się uda to nie wiem, zależy jak będzie dalej robił postępy lub jak będzie się cofał w kontaktach z innymi psami. Bo przeciez agresorów być tam nie może, nie? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']fuuu! jak mogliście zabijać ćmy?! ja kocham te małe stworzonka. :loveu:

poza tym co oznacza, że o 3 w nocy trzeba było im drzwi otwierać? wycieczki sobie po nocach robili? :diabloti:

Iśka ja planuje go zabrać, ale czy się uda to nie wiem, zależy jak będzie dalej robił postępy lub jak będzie się cofał w kontaktach z innymi psami. Bo przeciez agresorów być tam nie może, nie? :evil_lol:[/QUOTE]

a właśnie jakie masz psiaki ? :D

Link to comment
Share on other sites

ja mam tylko jednego psa. ;)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195028-Duluxowe-opowie%C5%9Bci.-D/page5[/url]
tylko ta cholera mała nie toleruje psów, tzn niby chodzi w kagańcu i jak dobiegnie do psa to jest spoko ale nie zawsze, niektórych psów nie może poprostu zdławić i jak je widzi to głęboko w poważaniu ma wszystko inne ( w tym mnie ) i leci do nich. :roll: dlatego ciągle zastanawiam się czy go wezme.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...