Jump to content
Dogomania

DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.


MaDi

Recommended Posts

[quote name='Agucha']No właśnie...
Pytań jest wiele, a jak odpowiadam póki co TYLKO na nie - ludzie chyba olewają... Ciekawe co mby było jakby się dowiedzieli o UA i wizytach wszelakich...[/QUOTE]
Myślę,że dobrze znasz odpowiedź na to pytanie;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='MaDi']Pewnie,że szkoda ale moje psy są obrażone a ja muszę uważać aby Dingo nie zjadł jakiegoś srajtka no i szczekają już bardzo głośno;)[/QUOTE]

Hihi, no tak, to prawda. Oby domek był dobry, czas już maleństwom do swojego lokum. Dziś znów miałam maila w sprawie niby-pinczerki, zadałam podstawowe pytania, ciekawe czy ktoś odpowie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Hihi, no tak, to prawda. Oby domek był dobry, czas już maleństwom do swojego lokum. Dziś znów miałam maila w sprawie niby-pinczerki, zadałam podstawowe pytania, ciekawe czy ktoś odpowie ;)[/QUOTE]
Ta niby pinczerka jest bardziej niby terierką z kilkoma dłuższymi włosami.

Link to comment
Share on other sites

Było tak...
Pojechaliśmy wraz z całą gromadką aby sprawdzić cierpliwość nowych opiekunów:diabloti:
Gonitwy po dużym mieszkaniu były wspaniałą atrakcją. Do nowego pięknego czerwonego spanka zapakowała się oczywiście Czupa:roll:.Czupa z Yorkiem:eviltong: pierwsze wywąchały miejsce w którym jest jedzenie. Sznupka jak to ona siedziała sobie cichutko,ale po czasie też zaczęła interesować się otoczeniem głównie odbiciem w lustrze:evil_lol:
Nie napisałam najważniejszego zaszło nieporozumienie i Państwo czekali na łaciatego szczeniaka:crazyeye: Trochę obserwacji i burza mózgów która zostaje, Pańcia chce Sznupke, a Pan Czupe no i co? Sznupa/Kropka bo taka biedna malutka a te dwa łobuzy mają ją w nosie no i ma kilka białych włosów na klacie czyli taka trochę łaciata:evil_lol:
Sms z domu "Kropki":
Kropka jest cudowna!Zrobiła kupke na dywan,już nas pokochała, nie boi się i chciałaby się bawić ale jest bardzo zmęczona. Wierci się teraz na legowisku. Sama trafiła na matę i zrobiła siusiu. Będzie nam razem cudownie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']to tylko jedna dziewczynka zostala -ta najmniejsza ?[/QUOTE]
Czarna krótkowłosa, najmniejsza była sznupkowa;)
Czupa roznosi cały dom, dopadła nawet śpiącą kotkę i prawie zalizała w ostatniej chwili złapałam ją na ręce bo kicia by ją zjadła:evil_lol:
Psy uciekły, ew. ratunku szukają na łóżku które też już nie jest bezpieczne:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...