Jump to content
Dogomania

2 małe, zwykłe pieski. Nagle w schronisku.. ZNALAZŁY WSPÓLNY DOM!


leonarda

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaraz zmienię. Ja się najbardziej boję, że one mogą się zarazić czymś, np. parwo (w schronisku na pewno jest) - nie były podobno nigdy szczepione... a w tym stresie... no i one są w boksie jeszcze z jakimś trzecim pieskiem, którego nie widziałam, tylko dupkę, bo cały czas spał w jednej z budek i w ogóle nie wychodził (w każdym razie nie przy mnie).

Zadzwonię jeszcze w jedno miejsce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saphira18']hoop podniosę psiaki:shake:
a kiedy one na te boksy bytowe mają przejść? i jeśli znalazł by się tymczas to rozważasz ich rozdzielenie? chodzi mi o ten Radom[/QUOTE]

Wszystko rozważam.... ale na pewno nie tak, żeby jeden został sam w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

Tylko takiego, który może też nic nie znaczyć:

[I]Witam
Chciałbym adoptować dwa pieski i natknąłem się na Wasze ogłoszenie kilkuletniej pary piesków. Proszę napisać jak wygląda procedura adpocyjna i jakie warunki trzeba ewentualnie spełniać.

pozdrawiam[/I] (imię i nazwisko usunęłam)

Link to comment
Share on other sites

Jutro zobaczę, co u maluchów. Mam nadzieję, że znośnie, że nic nowego dziwnego się nie dzieje.. Że będę mogła wziąć je na spacer, razem... a z drugiej strony nie wyobrażam sobie odprowadzania ich do boksu, bo pewnie może im się wydawać, że go opuszczają na dobre... nie wiem, zobaczę jutro...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...