Jump to content
Dogomania

Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.


asik007

Recommended Posts

  • Replies 925
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Adaś ma się dobrze. Wczoraj zjadł wszystkie udka i apetycik to on ma. Jest jeszcze jedna oznaka zdrowia. Nasz, kochany, nikomu nie wadzący szczylek tak się rozbrykał, że warczy i nie pozwala innym psim pacjentom na korzystanie z lecznicy.
Wczoraj CoolCaty zabrała go do siebie do domu. Mały doskonale wie co to winda. Spał w łóżku.
I teraz mamy kłopot co dalej z maluchem????
DT z psami odpadają, bo mały nie przepada za swoim gatunkiem. A nie wyobrażam sobie, żeby któryś pies złapał go za tą chorą dupkę bez skóry.
A jeśli nawet znajdzie się taki DT to trzeba jeszcze przez miesiąc regularnie przemywać te rany i zmieniać opatrunki.

Niestety nie przewidziałam, że taki aniołek z wyglądu może być takim rozrabiakiem. Mam w domu trzy psy, które bez problemu tolerują szczeniaki i młode psy ale nie będą grzeczne jeśli on zawarczy.
Myślę, że jedyny dobry pomysł to dać go do jakieś kliniki dopóki rana się nie zagoi. Tylko gdzie??? Żeby nie musiał siedzieć w klatce.......

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem otwarta na taką pomoc ale niestety mam 4 psiurki i 5 kotów,oni wszyscy kochają cały świat i wszystkie znajdy które z nosze na tymczas do domu ale w przypadku Adasia to myslę że nie przejdzie gdyz jeden z moich psiaków to 8 miesięczny szczylek któremu w głowie tylko zabawa i podgryzanie ogonków,mógłby zrobic Adaśkowia nieswiadomie krzywdę.Jestem jednak dobrej mysli... tyle osób śledziło jego los i mu kibicowalo że to zaszczyt gościć tego małego bohatera z swoim domu,chociaż na tymczas.

Link to comment
Share on other sites

Dodam jeszcze, że pielęgnacja dupinki Adasiowej to nie jest nic skomplikowanego. Skórę wkoło rany delikatnie czyści się dwa razy dziennie chusteczkami dla dzidziusiów. Skórę kroku smaruję kremem "pieluszkowym". Opatrunki - plasterki poprostu przykłada się do ranę omijając odbyt i one sie pięknie trzymają - na to pieluszka. Jak idziemy na spacer, to pieluchomajtki się ściąga. Jak plastry nie nasiąkły i ładnie się trzymają, to idziemy tak na spacer. Jak sa nasiąknięte i się zsuwają, to sciągamy i po spacerze zakładamy nowe. I już.

Link to comment
Share on other sites

Martwię się. Co zrobimy z Adasiem?
U mnie mógłby być, ale ten sam problem - mam psa, w dodatku małego i młodego, któremu Adaś mógłby spuścić manto, a nie wiem, jak mój by zareagował. Mój jest żywiołowy, szalejący i Adaś by nie zdzierżył pewnie... No i pupina zagrożona.

Szukamy DT albo bez psów, albo ze spokojnymi psami, przyjaznymi, albo z możliwością izolacji tak?
A suczki mogą być? Może on suczki łatwiej akceptuje?

Link to comment
Share on other sites

A mi się wydaje, że trochę domonizujecie Adasia. On nie rzuca się na inne psy. Warknąć warknie, w lecznicy - norma, w końcu to jego teren. Nigdy nie kłapnął zębami na żadnego psa. U mnie już jest zakochany w Kropce z ósmego piętra - razem śmigali windą i się nic nie działo. NA spacerach wącha się z innymi psami. Nie ma miłości, ale nie ma też agresji, ani zaczepek.

Link to comment
Share on other sites

W czwartek ok 10 30 Adaś będzie miał nagranie w tv ''Toya'' może w ten sposób ktoś mu pomoze potrzebna cioteczka która we wzruszający sposób o nim opowie. i oczywiście gdyby zmienił miejsce pobytu też chciałabym wiedzieć To tyle co moge zrobić dla tego wspaniałego psiaka można również ruszyć nasza łódzką prasę/ służę kontaktami/ Trzymaj się Adasiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swagnieszka']Strasznie się cieszę z wieści :) :) :)
Ale niestety pomóc w sprawie DT nie mogę :(
Może ogłoszenia porobić że szukamy? Co myślicie? Czy są już jakieś?[/QUOTE]
Sama nie wiem, czy teraz robić ogłoszenia. Z ogłoszeń ludzie raczej szukają zdrowych piesków.

[quote name='luta4']W czwartek ok 10 30 Adaś będzie miał nagranie w tv ''Toya'' może w ten sposób ktoś mu pomoze potrzebna cioteczka która we wzruszający sposób o nim opowie. i oczywiście gdyby zmienił miejsce pobytu też chciałabym wiedzieć To tyle co moge zrobić dla tego wspaniałego psiaka można również ruszyć nasza łódzką prasę/ służę kontaktami/ Trzymaj się Adasiu.[/QUOTE]
Chyba wszystko warto ruszyć. Artykuł czy program to wielka szansa dla psiaka.
Adaś chyba zmienił miejsce pobytu... ale jak mój syn był wczoraj w lecznicy, to Adaś tam był. Przyznam, że się pogubiłam w adasiowym rozkładzie dnia;)

Link to comment
Share on other sites

W dzień mały jest w lecznicy. Jak mogę, to zabieram go do siebie na noc.Teraz mam zepsute auto i Adaś musiał spać w lecznicy, bo nie miałam jak go zabrać. Boje się go rozpieszczać zabierając do domu, zwłaszcza, że nie ma dla niego DT i może trafić do innej lecznicy. Nie chcę, żeby cierpiał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...