Jump to content
Dogomania

Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.


asik007

Recommended Posts

Jutro trzeba Adasia zabrać. Chyba nie znajdziemy dla niunia DT , więc myślę, że jedynym rozwiązaniem będzie znaleźć jakąś klinikę całodobową. Tam jakiś miesiąc, półtora i wtedy jak się rana zagoi to z DT będzie łatwiej. W międzyczasie można Adasia ogłaszać.
Jeśli macie jakieś propozycje to bardzo proszę. Należy pamiętać, że musimy Adasia co najmniej dwa razy dziennie odwiedzać, żeby całe dnie w klatce nie siedział.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 925
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja niestety do 16 nie mam samochodu. Adasia trzeba odwiedzać to znaczy być codziennie na 100% rano i wieczorem. To jest minimum.
W całodobówkach różnie bywa, czasem jest tyle pracy, że do 12 w południe, może bida czekać na zmianę opatrunku.
I tu już nasza rola, trzeba rano i wieczorem być. Sprawdzić czy miał zmienione, ewentualnie przytrzymać Adasia bo jedna osoba sobie nie poradzi.
Jak nie będziemy tego pilnować to może się ponownie wdać zakażenie.
I dlatego zanim wybierzemy klinikę, to proszę o wpisy gdzie i jak często możecie bywać?
Mamy
CM VET
AS
SOWA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Składowa. Tuż przy Uniwerku.

I jak ostatnio tam bywałam - ponad rok temu - dziewczyny z lecznicy chodziły z psiakami na spacer, ale co swoje oko, to swoje.[/QUOTE]

W każdej lecznicy całodobowej, psy chodzą na spacery. Tylko jak już pisałam, jak mają połamanego z wypadku i jeszcze coś pilnego się przyplącze to pieski spacer schodzi na plan dalszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']

Znalazłam coś na 11 listopada. W tej mogłabym bywać wieczorem.[/QUOTE]

Wieczorem wszędzie dojadę, problem jest rano. Czy ktoś mógłby jeździć gdzieś rano?
Dla mnie rano tylko CM VET. Bo tam w 15 min pieszo dojdę. A samochód mam po 16.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']A właściwie gdzie teraz jest Adaś? I dlaczego ma być zabrany?[/QUOTE]

Adaś jest na Pojezierskiej w Centrum Dr Seidla. Dziewczyny bardzo dzielnie ratowały mu życie ale tam nie ma kliniki całodobowej. Adaś był gościnnie i po znajomości.
Teraz kiedy odbyt działa i została rana do wygojenia należy Adasia zabrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asik007']Adaś jest na Pojezierskiej w Centrum Dr Seidla. Dziewczyny bardzo dzielnie ratowały mu życie ale tam nie ma kliniki całodobowej. Adaś był gościnnie i po znajomości.
Teraz kiedy odbyt działa i została rana do wygojenia należy Adasia zabrać.[/QUOTE]

Wielka szkoda, bo tak dobrze to nie będzie miał w żadnej innej lecznicy:shake:i tam już jest zadomowiony. Ja jestem z Lublina więc niestety nie mogę pomóc:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...